Šamanisms un kulti

Kāpēc mūsdienās ir vērts interesēties par šamanismu un / vai to praktizēt? Jo tas ir pirmsākums, kas savieno mūsu civilizāciju ar tām, kas bijušas iepriekš un tām, kas vēl tikai radīsies uz Zemes. Šamansms ir tā mācība, kas iet cauri laikiem, katru cilvēku paaudzi atkal un atkal atveseļojot un vienojot ar ko lielāku  - ar Dabas un Gara spēkiem.
Šamanisms ir gandrīz pilnībā mutvārdu un zīmju kultūra, tajā ir ļoti maz fiksētu materiālu, jo pati tā būtība ir fenomenoloģiska - zināšanas un vēstis rituāli un dziedināšana notiek atbilstoši lielāku, augstāku spēku, jeb Garu izvēlei attiecīgā brīdī. Un šis brīdis ir unikāls katram cilvēkam katru reizi katrā notikšanas vietā. Tomēr caur šīm zīmēm, stāstiem un tradīciju ietvaru ir tikušas saglabātas kodētas pieejas pasaules smalkā plāna laukiem, kuros nonāk caur šamanisma praktizēšanu.
Pašlaik, kad civilizācija atkal ir uz sevis nomaiņas robežas, tieši šamaniskā tradīcija ir tā, kas var palīdzēt mums apzinātāk iziet cauri šiem lielajiem laika griežiem, saglabāt to, ko katrs uzskata par vērtīgu un tālāk nesamu, iegūt paļāvību uz dvēseli un mūžību, uz to, kas lielāks visos vīrzienos.

Šajos 6 vakaru vebināros uzzināsiet par dažādu pasaules malu šamaniskām tradīcijām un piekoptajiem šī virziena kultiem, kādi tie izskatījušies agrāk (pirms lielajām reliģijām) un kādi atnākuši līdz mūsdienām. Šī informācija daļēji iegūta vēsturiskos, fiksētos avotos, daļēji nolasīta, šamaniski pārceļoties attiecīgā laikā un vietā.
Tradīcijas ir kā trauki, kuros cauri laikmetiem tiek pārnests tajos esošais saturs  - dažos laikos tas tiek ieraudzīts un apzināts, dažos tiek tikai nests, bez dziļākas izpratnes, dažos pieeja šim saturam tikusi dota vien attiecīgi izredzētiem cilvēkiem, dažos tās gandrīz izzudušas un atkal modinātas....
Apskatīsim arī to, kā šamaniskās prakses tiek piekoptas mūsdienās un kāpēc tās būtu vērts piekopt.
Katru reizi dosimies arī kādā iekšējā, meditatīvā ceļojumā, atbilstošā reģiona mūzikas skaņu un manas balss pavadībā.

Aicināti visi, kam interesē šamaniskā kultūra dažādās pasaules malās, kā arī tie, kas vēlēsies piedalīties šamanisko prakšu nometnēs Uguņos vasarā, bet kam trūkst teorētiskās bāzes.

Vebinārus vadīs šamane, bioenerģētiķe, sistēmfenomenoloģe un dabas spēku zinātāja Marija Sils.

Vakaru tēmas:

* Pamatjēdzieni. Ziemeļamerikas tradīcijas.
* Dienvidamerikas tradīcijas.  Dziedināšana.
* Sibīrijas un Altaja tradīcijas. Maģiskais Rats.
* Āfrikas un Austrāļijas tradīcijas. Spēka lietas.
* Kalnu un tuksnešu tradīcijas. Gari un Pavadoņi.
* Eiropas un Baltu tradīcijas. Mūsdienu prakses.

Būs ieraksti privātai lietošanai. 

Tiksimies 6 reizes otrdienu vakaros plkst. 19.00 - 22.00

Datumi - 12. un 19. marts, 9., 16., 30.aprīlis, 7.maijs.

Dalības maksa visos vebināros 120,- e (var maksāt 2 daļās)

PIETEIKUMS ŠEIT

Ja ir kādi jautājumi, zvani Marijai : 29393605, vai raksti: [email protected]....attēli no brīvi pieejamiem interneta plašumiem....