Sistēmisko sakārtojumu 'online' grupa 

Aicinu dalībniekus grupas sakārtojumos, ko organizēju virtuāli, Zoom.
Vienā reizē notiek 2-6 sakārtojumi. Laikus nosaka klienti, saskaņojot ar mani noteiktajās dienās, atbilstoši tam aicinām aizvietotājus. Var pieteikt arī kādus diagnosticējamus jautājumus, kas nerisinās problēmas dziļākos slāņus, nekārtos lauku, bet dos atbildes uz kādu aktuālu jautājumu.

Grupu laiki KALENDĀRĀ  un JAUNUMOS

Sakārtojuma Lauks tiek veidots un turēts manā fiziskajā telpā, to parādīs dažādas figūriņas un priekšmeti, bet katram no tiem ir aizvietotājs, kas sajūt Lauka enerģijas attālināti, caur datora pieslēgumu. Jušana notiek līdzīgi kā klātienes sakārtojumu grupās, caur datora ekrānu var izveidot acu kontaktu starp aizvietotājiem, var pateikt cits citam dažādas frāzes, var izteikt savas vēlmes attiecībā uz figūriņu izvietojumu Laukā. Figūru izvietojumu nosaka aizvietotāji, mana roka izkārto to konfigurāciju. Aizvietotāji, klients un es cits citu redzam un dzirdam. 

Šāda veida sakārtojumu prakse tikai pirmajā brīdī liekas tehniski sarežģīta, bet noris apbrīnojami ērti un viegli! Par visām komunikācijas lietām lūdzu, zvaniet vai rakstiet, noskaidrosim un darbosimies sev ērtā veidā.

Jebkurā sakārtojumā, arī parastajās klātienes grupās, mēs strādājam ar elementiem, kas fiziski nav klātesoši, bieži vien atrodas tālā pagātnē vai pat nav mums zināmi. Šoreiz fiziskā distance ir arī starp aizvietotājiem, bet tas netraucē katram sajust savu pārstāvēto figūru vai elementu. 

Sakārtojums laika ziņā var aizņemt 1 – 2 stundas, var arī ieilgt. Diagnostika - ap pusstundu. Starp darbiem ir īsas pauzes. Pasākuma dienā vai dienu iepriekš izsūtu katram pieeju virtuālajai telpai. Pēc sakārtojumiem vēlams mierīgi pavadīt atlikušo vakara daļu, izturoties pret sevi saudzīgi un integrējot notikušo savā dzīvē. Dalīties ar notikušo ar klāt nebijušiem cilvēkiem - pēc iespējas mazāk, pēc pārgulētas 1 nakts, un ievērojot konfidencialitāti.

Piedāvāju arī individuālu sistēmisku darbu 'online' režīmā -  parasti tas ir mazāk efektīvs, kā grupā, bet ir gadījumi, kad noder. 

Dalībniekus lūdzu pieteikties savlaicīgi  šeit: KONTAKTI

Var rakstīt man personīgi Facebook

Klienta dalības maksa. Par norēķinu veidu vienosimies individuāli. 

Virtuālo sakārtojumu priekšrocība ir laika un vietas iespēju elastība, tādēļ zvani vai raksti arī tad, ja neatrodi grupu sev ērtā laikā - to var vienkārši noogranizēt tad, kad tas ir Tev un man izdevīgi!

Strādāju latviešu un krievu valodās.

Par sistēmiskajiem sakārtojumiem var palasīt šeit

VIRTUĀLĀ SAKĀRTOJUMA NOSACĪJUMI:

* stabils interneta pieslēgums.

* datora kamera un mikrofons.

* iespēja atrasties klusā vietā – kaķis istabā netraucēs, bet aktīvi bērni, dzīvesbiedri un kolēģi šai laikā labāk lai atrodas aiz durvīm.

* labāk atrasties pie datora – telefonā figūru izvietojums un citi aizvietotāji sliktāk pārskatāmi, bet var pielāgoties arī telefoniski. 

* sakārtojuma laikā jāatrodas pie datora ērtā pozā, var būt tējas / kafijas krūze, vai sīkas uzkodas pie rokas, bet šai laikā pusdienas neēdam – tām domātas pauzes.

* sakārtojuma laikā nedarām blakusdarbus, kas prasa uzmanības koncentrēšanu citur.

* sakārtojuma dalībniekiem jābūt skaidras apziņas stāvoklī.

* sakārtojums ilgst vidēji 1,5 stundas, bet, ja gadās sakaru traucējumi, process var ieilgt. Labāk rezervēt pusstundu vairāk.

* starp sakārtojumiem ir 15 minūšu pauzes, kad es atslēdzos no grupas.

* diagnostiskos darbus (izziņai, līdz pusstundai) taisām pēc lielajiem sakārtojumiem.

* ja dalībniekam zūd video signāls, sakārtojumā var turpināt piedalīties audiāli, vai arī iziet un ienākt grupā atkārtoti. Ja pārtrūkst viss signāls – jāiezvanās vēlreiz. Var sazināties ar mani telefoniski, kamēr pārējie darbojas video režīmā. 

* ja kādam no dalībniekiem, kas ir aizvietotājs figūrai, priekšlaicīgi jāpamet grupa, par to lūdzu paziņot, lai varam nomainīt aizvietotāju.

* ja grupu uz laiku vēlas atstāt kāds, kas šai brīdī nav aizvietotājs figūrai, tas atslēdz video un audio signālu bez brīdinājuma, citus netraucējot, un pēc tam var atkal pievienoties.

* ja kāds var pievienoties ar nokavēšanos, par to lūdzu brīdināt mani iepriekš.

* ja pēc sakārtojuma rodas kādi jautājumi man vai gribas izteikties par procesu – lūdzu zvanīt vai rakstīt.

* sakārtojuma laikā ar cieņu un pieņemšanu izturēties pret citu dalībnieku procesiem un emocionālajiem stāvokļiem, un respektēt sakārtojuma vadītāju.

* katrs sakārtojuma dalībnieks pats atbild par savu fizisko un psihisko komfortu – sagatavojiet dzeramo ūdeni, salvetītes un pārējās sev vajadzīgās ērtības iepriekš.

* sakārtojuma laikā dalībnieki savstarpēji nesazinās čatā, lai nenovērstu otra cilvēka uzmanību no procesa. Čats lietojams visiem kopīgā režīmā vai sazinoties ar procesa vadītāju.

* sakārtojuma laikā lūdzu saglabāt neitralitāti, t.i. atturēties no notiekošā skaidrošanas un personīgajām interpretācijām!

Uz tikšanos "gaisā"!