Dvēseles daļu izlīdzināšana

ĪSĀS SISTĒMISKĀS PRAKSES ar ieskatu dvēseles IEPRIEKŠĒJO DZĪVJU LAUKĀ.


Enerģētisks darbs grupā, kas dod iespēju pakāpeniski atgriezt zaudētās dvēseles daļas, atdot no iepriekšējiem dvēseles iemiesojumiem līdzpaņemtās vecās daļas, un sakārtot spēku plūsmas starp pagātni un tagadni. Šai procesā iespējams arī atbrīvoties no enerģētiskiem surogātiem, jeb svešām daļām un būtnēm, kas pieķērušās aurai un patērē dvēseles spēkus. Iesējams, kādam atgriezīsies ari šīs zemes dzīvē zudušie spēki.


KĀRTOJAMĀS DAĻAS ATRADĪSIM UN AKTIVIZĒSIM AR SPECIĀLAS ELPOŠANAS PALĪDZĪBU - mūsu ķermenis pats pateiks priekšā, kas šai vakarā no tā ceļams ārā un maināms!
Elpošanas prakse būs visiem kopā nodarbības sākumā, tādēļ lūdzu ierasties laicīgi vai arī brīdināt par kavēšanos.

Dvēseles daļu kārtošanas rezultātā
cilvēks atgūst dzīves spēku, aizver "akas", kur tas nemotivēti izzūd, un atbrīvojas no notikumu ķēdēm un apziņas programmām, kas nav piederīgas šai dzīvei. 

Viens daļu kārtojums (kad samainām vienu zudušo daļu pret vienu svešo daļu) nevar atrisināt lielu, komplicētu problēmu, vai sakārtot jautājuma dziļākos cēloņus (tam domāti pilnie sistēmiskie sakārtojumi), šis ir ceļš, kā pakāpeniski, saudzīgi un izjusti salikt sevi kā 'puzli' atpakaļ pa gabaliņam.  Dvēseles daļu kārtošanas process var tikt veidots arī kā lielais sistēmiskais sakārtojums ar atbilstošu struktūru, ja par to vienojamies.

Darbs ar viena cilvēka dvēseles daļu kārtošanu ilgst 10-40 minūtes, un šajā procesā visi iesaistītie dalībnieki sakārto arī kādu daļu sava enerģētiskā lauka. Dalībniekiem vēlama pieņemoša attieksme zināšanām par dvēseles ceļu no dzīves uz dzīvi, iemiesojoties dažādās personībās. 

Šī ir jauna metode, manis radīta, sintezēta no sistēmisko sakārtojumu un šamanisma praksēm. Nodarbības sākumā, ja būs vajadzīgs, došu īsu pamata informāciju par šiem procesiem, pēc tam veidosim dvēseles daļu sakārtojumus tiem, kas vēlēsies. Ja gribētāju būs vairāk kā laika iespēju, izmantosim izlozi. Aicināti gan tie, kas jūt vajadzību kārtot savas zudušās daļas, gan tie, kas vienkārši interesējas par šo procesu.

Īsajos darbos, salīdzinājumā ar lielajiem sistēmiskajiem sakārtojumiem - daļu maiņas ir konkrētākas, mazāk apjomīgas, bet ar ievērojamu paliekošu efektu. Ja ir vēlēšanās šādā veidā, pamazām, sakārtot savu dzīves lauku, tas ir darbs vairākām reizēm ar savām daļām, kā arī piedaloties procesos, kā citu cilvēku daļu aizvietotājam.


Nākamā grupa notiks 14.jūnijā Rīgā, no plkst. 18.00 līdz aptuveni 21.30
Būs iespēja gan kārtot savas daļas, gan iejusties dažādās enerģijās un tēlos.
Dalības maksa visiem 30,- e

Tiekamies Zemitānu kvartālā, detaļas - tiem, kas pieteikušies.

Pieteikties ar SMS pa tel. 29393605

ŠĪ PRAKSE IR NODERĪGA KĀ REGULĀRA NODARBĪBA IEKŠĒJĀ VESELUMA ATGŪŠANAI - sekojiet kalendārā līdzi nākošajām nodarbībām!