Zāļu saiets Kurzemē

Tas, ar ko mēs Latvijā patiesi varam lepoties, ir mūsu daba, dārzi un daudzie ārstniecības augu jeb dabas zāļu zinātāji - gan cilvēki, kas nodarbojas ar dabas dziedniecību, gan tie, kas izgatavo dažādus augu produktus veselībai, gan tie, kas lasa augu enerģētiku un rada rituālus, gan pirtnieki un vienkārši cilvēki, kas ir uz Tu ar dabu un augiem!

Šovasar, no 5. līdz 7.jūlijam, trīs pilnas dienas, dabas un augu draugi ir aicināti sanākt kopā "Zāļu saietā", lai dalītos pieredzē, iepazītos, uzzinātu ko jaunu, izmēģinātu jaunus dabas produktus un citādi labi pavadītu laiku....

Pasākums veidots kā izbraukuma nometne gleznainā vietā Tukuma pievārtē, mājīgā viesu namā, ko ieskauj augiem pilni meži un pļavas. Orientējamies uz  vienotu dalībnieku sastāvu šajās 3 dienās, taču būs iespēja piedalīties arī 1 vai 2 dienas.

Aicināti gan tie, kas jau darbojas ar augiem un to energo informatīvo lauku, gan tie, kas tikai sāk savu ceļu sadarbībā ar augiem, gan tie, kam vienkārši patīk būt dabā - meistarklašu piedāvājums ir daudzveidīgs un kaut ko sev derīgu atradīs katrs!
Nodarbības lielākoties notiks 2 plūsmās. 

Nometnē varēsiet ieklausīties un piedalīties šādās meistarklasēs:

Piektdien
* Sākumā atvērsim savas maņas (redzi, dzirdi, ožu un tausti) Marijas Sils vadībā, lai labāk spētu uztvert dabas dotās zīmes;
* Pie Zeltītes Kavieres varēsiet uzzināt - kā labāk veidot dabas "aptieku" savā dārzā un kā pareizi fermentēt augus un dārzeņus;
* Piedalīties hidrolātu gatavošanas meistarklasē no apkārtnes augiem Melitas Janušas-Raubas vadībā;
* Piedzīvot dūmošanas ceremoniju kopā ar augu medicīnas praktiķi Līgu Zemnieci;
* Pievakarē uzzināt par sarkanās mušmires ārstnieciskajām īpašībām un cienāties ar mušmires tēju pie Ilgas Gavares

Sestdien
* Uzzināt par dažādu skaistumu vairojošu dabas produktu gatavošanu un pareizu lietošanu pie Lilijas Bērziņas;
* Iemācīties rezonanses metodi, kas ļauj katram intuitīvi atrast tieši savām vajadzībām piemērotos augus pie Marijas Sils;
* Elpot, sajust un atpazīt Laimes hormonus augos Ilzes Dātavas vadībā;
* Izgatavot savu augu amuletu un uzzināt, kas tajā galvenais, pie herbalista Jura Buša;
* Atklāt sevī mākslinieku, aužot mini-gobelēnu no apkārtnes augiem kopā ar Lāsmu Engeri;
* Uzzināt par oksimelu un citu enerģētiski bagātu dabas produktu gatavošanu pie Ivetas Galējas;
* Sasiet sev svaigu, paša lasītu pirtsslotu un iemācīties svaigo pērienu pie pirtnieces Ilzes Svilpes.

Svētdien
* Izzināt dažādu "nezāļu" ārstnieciskās īpašības un izmēģināt tas zaļajos salātos kopā ar Sanitu Matuli;
* Iepeldēt Latvijas augu ēterisko eļļu pasaulē, izbaudot to aromātus un klausoties stāstus par to enerģētiku pie Solvitas Kūnas;
* Doties padziļinātā iekšējā ceļojumā  - sarunā ar augu dvēselēm Daces Ločmeles vadībā;
* Mācīties, kā pareizi gatavot un pielietot dažādus uzlējumus, eļļas un ziedes pie zālīšu zinātājas Mārītes Mergas.
* Iepazīt pavisam neparastu dabas produktu  -koku vilnas - pie to radītāja Ritvara Toča.

Gan piektdienas, gan sestdienas vakaros daļai dalībnieku būs iespēja apmeklēt pirti kopā ar pirtniecēm Ilgu Gavari (piektdien) un Ilzi Svilpi (sestdien). Pirts dalības maksa 30,- e.  Pirts vietas patreiz jau aizņemtas

Sestdienas un svētdienas rītos tie, kas būs modušies agrāk, varēs Marijas Sils vadībā iegrimt elpošanas meditācijā ar zāli un ezeru.

PRECĪZS DIENU PLĀNS lejuplādējams šeit.

Informāciju par nometnes meistariem skatiet zemāk šai lapā!
Būs arī brīvais laiks sev un atpūtai - mežā, dārzā un pie ezera.....
Būs iespēja iegādāties nodarbību vadītāju darinātos dabas produktus - zāļu tējas, krēmus, hidrolātus, eliksīrus, pirtslietas u.c.

Darbosimies pamatā ārā, bet lietus laikam mums būs sagatavotas telpas. Viesu nama tiešā apkārtnē ir mežs un ezers, vieta visādi citādi mums piemērota, teritorija, slēpta svešām acīm. Ir kur likt auto un celt teltis. 
Attālums no stacijas Tukums 1 līdz pasākuma norises vietai ir 4,4 km.

Nometnes sākums 5.jūlijā., piektdienā, plkst. 11.00 (ierašanās no 10.00), noslēgums 7.jūlijā., svētdienā 18.30 (izbraukšana pēc tam).

ĒŠANA – 3 reizes dienā, pēc izvēles veģetāra vai ar gaļas ēdienu pusdienās, ietverta dalības maksā.

NAKŠŅOŠANA un dalības maksa:

· A variants -  kempinga tipa mājiņās pa 4 cilv. 3 dienas  =  270,- e

· B variants -  istabiņā 2 cilvēkiem  (atsevišķas gultas)  2 dienas (piektd./sestd.) - 1 vieta = 190,- e 

· C variants - teltsvieta vai bez nakšņošanas 3 dienas = 250,- e

· D variants - teltsvieta vai bez nakšņošanas 2 dienas -= 170,- e 

· E variants - 1 dienas viesis = 90,- e   (ar 3x ēšanu, bez nakšņošanas)

Ģimenes pāriem 10 % atlaide no nodarbību maksas.

A un B variantu gulvietu skaits ir ierobežots! 
Vieta nometnē tiek rezervēta PĒC priekšapmaksas saņemšanas - vietas aizpildās rindas kārtībā, ja nepaspēsiet apmaksāt izvēlēto vietu, to var aizņemt kāds cits....
Atlikušo maksājuma daļu (pēc priekšapmaksas) gaidīsim nometnē uz vietas skaidrā naudā.

PIETEIKUMS ŠEIT

Pasākuma vieta ir ērti sasniedzama ar auto un atrodas nepilnas stundas gājienā no Tukuma stacijas, bet tur nav bezgalīgi plašs autoparks, tādēļ iespējams kooperēties līdzbraukšanai. Ja vēlaties uzņemt savā auto pasažieri no kādas attālākas vietas, vai kļūt par līdzbraucēju - pieteikuma anketā būs iespēja to atzīmēt.

LĪDZI JĀŅEM:

1) apģērbs un apavi nodarbībām dabā - darbosimies pamatā ārā (lietus laikā būsim zālē)
2) sedziņa / paklājiņš un / vai plediņš sēdēšanai un meditācijām / elpošanām 
3) personīgie pieraksti un daži rakstāmrīki
4) tiem, kas ies pirtī – pirtslietas un dvielis
5) peldlietas (ir peldams ezers)
6) kas vēlas, var ņemt saliekamo soliņu (var arī sēdēt zemē uz savas sedziņas)
7) skaidra nauda atlikušajai dalības maksai un iespējamam dabas produktu pirkumam


Sīkāka informācija pa tel.: 29393605, 22845601, e-pasts: [email protected]

Esiet aicināti iepazīties ar nometnes prakšu vadītājiem!

MARIJA SILS

Dabas un Gara dziedniecības, cilvēku un augu enerģētikas speciāliste, mākslas un skaņu vārtu vērēja, lektore un rakstu autore, cilvēks ar šamaņa būtību. Pēdējos gados kā sava darba pamata virzienu veido dažādas sistēmiskās prakses, bieži ar šamanisko ievirzi. Vada grupas, sistēmiski šamaniskos rituālus un nometnes Rīgā, Tukumā, pie sevis Uguņos un citur, un konsultē cilvēkus arī individuāli caur sistēmisko, dziedniecisko vai garīgās attīstības priizmu. darbā izmanto arī skaņu un mākslas terapiju elementus. Organizē un vada Jaunā laika dziedniecības kursu un Garīgo pavadonu mācību kursu, kuros abos lirla nozīme ir Dabas spēkiem un augiem. Daudzu rakstu un vebināru autore par augu dabu, enerģētiku un sakrālo nozīmi.  izgatavo zāļu tēju maisījumus, kas piemeklēti atbilstoši katra konkrētā cilvēka veselīgas un smalkā plāna vajadzībām.
Nometnē pie Marijas varēsiet:
* atvērt savus maņu kanālus piektdienas priekšpusdienā - tas dos iespēju kvalitatīvāk izjust visu nometnes meistaru piedāvājumus;
* apgūt rezonanses metodi spēku apmaiņai ar augiem sestdienas priekšpusdienā - ar tās palīdzību ikviens cilvēks jebkurā vietā var atrast tos augus, kas tam tieši tajā brīdī visvairāk vajadzīgi;
* abos nometnes rītos doties meditatīvā procesā, saelpojoties ar zāli un ar ezeru.

ILGA GAVARE

Pirtniece, Reiki meistare, TLHL dziedinātāja, Amanitas zinību nesēja.  Pirts Deviņspēks.

Mans stāsts - Mani sauc Ilga. Esmu  gājusi,  un ļāvusies mani vedam, stāvējusi un reizēm arī piesēdusi, lai ievilktu elpu, atpūstos, sajustu lauku un telpu. Esmu daudz runājusi, arī klusējusi un daudz klausījusies. Esmu raudājusi un smējusies, gavilējusi un bijusi lepna par sevi un citiem, esmu saslēgusi un atvērusi ceļus un domas. Esmu turējusi telpu un arī bijusi viena no daudziem un  Tas Viss un vēl bezgala daudz citu būšanu un ceļu mani ir savedis ar augiem, cilvēkiem, smaržām, skaņām, Gariem un Dvēselēm vienkāršībā un patiesumā pret sevi un citiem.

Nometnē, piektdienas pievakarē, Ilga stāstīs par sēņu karalienes - sarkanās mušmires ārstnieciskajām īpašībām un cienās ar mušmires tēju.
Pēc tam tiem, kas vēlēsies, būs iespēja pabūt Ilgas vadītajā pirts vakarā viesu nama pirtiņā.

  ZELTĪTE KAVIERE

Ārstniecības augu augu audzētāja un vācēja, zāļu tēju un dažādu veselības produktu gatavotāja, fermentēšanas meistare no Vaidavas.
Bieži vada nodarbības un lekcijas par augu lietošanu veselības uzlabošanai. Vada Saulgriežu rituālus ar uguni, ar spēka zālēm un vārdiem.

Nometnē pie Zeltītes piektdienas priekšpusdienā varēsiet uzzināt veselības augu dārza audzēšanas noslēpumus, bet pēcpusdienā iedziļināties fermentēšanas niansēs un pagatavot savu fermentēto dārzeņu burciņu.

MELITA JANUŠA RAUBA

Augu dvēseļu pazinēja un to ķērēja no Iecavas, nodarbojas ar dabas un asociatīvo dziedniecību, vada sistēmiskos sakārtojumus un regresiju ceļojumus tālā pagātnē, pāri šīs dzīves robežām. Melita gatavo dažādu augu hidrolātus jeb ziedūdeņus.

Nometnē Melita šo māku ierādīs arī mums - piektdienas priekšpusdienā veidosim kopīgu unikālu zāļu buķetes hidrolātu, kas vēlāk tiks sapildīts pudelītēs un tiks katram tā radītājam.


LĪGA ZEMNIECE
Augu zintniece, ikdienas un rituālās maģijas praktiķe, apzinātās ēšanas gids, Kakao un citu augu ceremoniju vadītāja.
Līgai Augi, kā dzīvas, jūtošas, inteliģentas un apzinātas būtnes ir neatņemama Esības daļa. Patiesi dziednieki. Mūspasaulē, kad ļaudis zaudējuši savienojumu ar Dzīvo, Augi uzmirdz kā ceļveži, lai palīdzētu atgriezties.

Nometnē Līga vadīs augu dūmošanas ceremoniju  - modinot mūs ar ugunskuru, bungu skaņām, putnu spalvām un augu Gariem!

LĀSMA ENGERE

Lāsmas svētnīca ir Valkas apkaimes pļavas un meži, kur atgūt līdzsvaru, mieru, harmonizēt sevi un gūt spēkus. Jau no bērnības kopā ar vecmāmiņu tika iepazinusi augus, to spēku un enerģiju, tagad Lāsma dalās tajā ar citiem.

Darbojas kā dziedneice ar bioenerģētikas un su-džok metodēm, un ar vadītā balsu dialoga metodi. Pielieto arī augu enerģijas spēku  caur pašas gatavotiem hidrolātiem, augu pulveriem, tinktūrām, macarātiem, zāļu tējām, ziedēm un eļļām. Izgatavo ķermeņa kosmētiku ar augiem un dabiskajiem ēteriem.

Lāsma saka: Tu pats vari sevi atveseļot veicot vienkāršas dziedināšanas metodes, izmantojot sev tuvā apkārtnē esošo augu spēku un enerģiju, pakāpeniski mainot savu domāšanu un attieksmes pret cilvēkiem un lietām.

Nometnē Lāsmas vadībā varēsiet darināt dabas dāvāto zāļu mini-gobelēnus – tajos noķertais augu spēks ceļos jums līdzi uz katra mājām un atgādinās par šīm vasaras dienām!


JURIS BUŠS

Herbalists – šo mācību ar neparasto Juris Bušs apguviss pie Amerikas herbālistiem un nu jau vairākus gadus māca herbalistus Latvijā. Herbalistika ļauj dziļāk izzināt augu valsts spēku veselības un labsajūtas nodrošināšanai, ko Juris apvieno ar klasiskās medicīnas zināšanām, astroloģijas noslēpumiem un savas vecmāmiņas augu zintīm. Juris ir Tukumnieks, šeit arī darbojas viņa vadītā herbalistikas skola.

Juris par sevi: “Esmu it kā pa vidu – starp taustāmo un netaustāmo, starp enerģētisko dziedniecību un klasisko medicīnu. Pārzinu fitoterapiju, kas ir precīza eksakta zinātne, taču daudz vairāk ņemu vērā augu enerģētisko iedabu, citādo iedarbību.”

Nometnē Juris ierādīs, kā gatavot augu amuletus kādam noteiktam, paša izvēlētam mērķim.
ILZE DĀTAVA

Aromterapeite, Torņakalna maksliniece un augu sajūtu meditatīvo ceļojumu vadītāja.
Vada aromdiagnostikas un palīdz katram atrast savu dziedinošo dabas ēteru.
Rada sapņu ķērājus, mandalas un citas skaistas lietas ap sevi.

Nometnē Ilze mūs vedīs pa augu Laimes hormonu takām aizvien dziļāk sevī!


LILIJA BĒRZIŅA

Lilija Bērziņa ir  kinezioloģe, masiere, dziedniecisko krēmu un citu dabas preparātu gatavotāja. Lilija apbrīnojami  uzmanīgi  un niansēti jūt katra cilvēka ķermeņa īpatnības  un atrod katram piemērotus individuālus risinājumus viņa problēmām. Papildus viņa izmanto zināšanas dažādās dziedniecības jomās un enerģētisko kanālu jušanu un pati ir uzskatāms piemērs tam, kā ilgstoši saglabāt veselību u labu izskatu dabiskā veidā.

Nometnē Lilija stāstīs par dažādiem neparastiem dabas produktiem un to pagatavošanu, dos padomus to lietošanā un ierādīs, kā palīdzēt savam ķermenim atslābināties un atjaunoties.

ILZE SVILPE

Pirtniece, Kuldīgas zāļu sieva, dabas Garu pazinēja,  cilvēks ar pļavas atspulgiem acīs.... Zīmola "Dabas sajūta" radītāja. Ar Ilzes gatavotajiem hidrolātiem un kvēpeklīšiem un citām dabas kosmētikas lietām varēsiet iepazīties, sasmaržoties, un sajusties dabas loloti un aprupēti.
Vada un organizē  augu meistarklases, pirts rituālus un nodarbības ar augu ēteriem individuāli vai grupās - par savu Spēku un augu Spēku. 

Nometnē sestdienas pēcpusdienā Ilze ierādīs pirtsslotu un pirts skrubju gatavošanu, bet vakarā pavadīs pie pirts gariniem tos, kas vēlēsies iet pirtī sestdien.

IVETA GALĒJA

Žurnāliste, tulkotāja un 7 grāmatu autore, kas tapušas kopā ar vīru - fotogrāfu Juri Galēju: "Garšaugi", "Garšvielas", "Konservēšanas rokasgrāmata", "Pavasara ēdieni", "Lieldienu ēdieni", "Dārzeņi. Idejas, padomi, receptes" un "Svinam ziemu!"  Ilgus gadus vadījusi Radio SWH Ziņu dienestu, pēc tam darbojusies žurnālā "100 Labi Padomi", bet visu laiku paralēli  pētījusi pārtikas skandālus pasaulē un produktu kvalitāti, gatavojusi ēdienus un publikācijas žurnāliem "Labu Apetīti!", "Garšīgs" un "Dienas ēdieni", interesējusies un eksperimentējusi ar garšām, smaržām un augiem, apceļojusi un mācījusies ārstniecības augu, garšvielu un garšaugu dārzos daudzviet pasaulē, kļuvusi par herbalisti un apguvusi aromterapiju un dažādas citas augu terapijas, ko tagad praktizēju ikdienā.
Iveta stāsta:

*Mana pārliecība – mēs dzīvojam zemē, kas spēj apgādāt mūs ar vislabāko un visvērtīgāko, lai varētu dzīvot priecīgi, veselīgi un enerģiski. Pilni dārzi, pļavas un meži ar labumiem, kuri pirmajā mirklī dažkārt var šķist neizprotami, pat parastas nezāles, taču patiesībā ir ne vien vērtīgi, bet arī ļoti garšīgi – ja vien izvēlas īstās proporcijas, sastāvdaļu salikumus un pārējās piedevas. Eksperimentēšana ar dabas veltēm ir ļoti aizraujoša, un, jo vairāk ar to darbojas, jo labāks rezultāts sanāk.
Nometnē Iveta stāstīs par oksimeliem un sēklu eļļām.
*Oksimels ir viens no senajiem dziedniecības līdzekļiem ar lielu spēku veselības atgūšanā un nostiprināšanā – par laimi, tagad atgūst zaudētās pozīcijas, turklāt ar argumentiem, ko apstiprinājusi arī mūsdienu īstā zinātne ( ne pseidozinātne un pasūtījumu zinātne).
*Augu sēklu eļļas ir dabas spēku koncentrāts, visa vērtīgākā un iedarbīgākā sakopojums, labākais, ko katrs augs nodod savai nākamajai paaudzei, lai tā dzimtu, augtu un dzīvotu spēcīga un veselīga. Zinot, kas kurā sēklā (un attiecīgi eļļā) ir iekodēts, eļļa lieliski noder cilvēka labsajūtas pamatu ielikšanai, slimību dziedināšanai un arī vienkārši garšu baudas gūšanai – ēdienos.

SOLVITA KŪNA

Augu enerģiju un aromātu ķērāja, Latvijas dabisko ēterisko eļļu meistare, kas prot notvert jebkura auga Garu un saglabāt to ilgai kalpošanai cilvēkiem.
Zīmola "Cade" autore no Ķeguma Daugavmalas.
Solvita par sevi:
" Daba ir mūsu dziedniece, es esmu starpniece, kas nodod informāciju."

Solvita stāstīs, rādīs un mācīs, kā sajust augu enerģijas, kā tās pielietot ikdienā un atveseļošanas darbā. Būs iespēja iepazīt jaudīgas mūsu zemes augu ēteriskās eļļas un uzzināt to lietošanas noslēpumus.
DACE LOČMELE

Dace par sevi: "Esmu kā pavadonis cilvēkiem ceļā pie sevis caur pirts rituālu jau 14 gadus .. Lasu ārstniecības augus pati un vadu zālīšu dienas, kurās mācu citiem sajust, iepazīt un saprast augus, kā arī pagatavot dažādus produktus no augu valsts izejvielām. Esmu radījusi Daces ziedi, kura palīdz pret sasitumiem, nobrāzumiem, hematomām, ar pretsāpju iedarbību, palīdz pret kodumiem, sēnītēm un iesnām. Dziedināšana izmantoju ekstrasensoro ķirurģiju, bioenerģētiku un, protams, pirti un augus."
Dace pie mums brauc no Jaunpiebalgas.

Nometne Daces vadībā būs sadziedāšanās un sadejošanās, būs jāpalēkā, jāpavingro. Būs arī stāstījums par to, kā, ko, cik daudz augus lietot uzturā, būs balandu plāceņu recepte, sejas maskas recepte no nātrēm. Iesim dabā sarunāties ar augu/koku dvēselēm, lasīsim smilgu/ augu slotiņas, un darbosimies pāros, lai ķermenis sajūt augu enerģiju uz atklātām vietām.SANITA MATULE

Herbaliste, arompraktiķe, mežsaimniece, dabisko pļavu īpašniece, zīmola “Sanitas pļavas veltes” radītāja, Lapmežciema neskartās dabas atpūtas vietas “Dāre - atpūties pļavā” saimniece, “Īstā latvju saimniece 2022” dalībniece, meistarklašu, radošo darbnīcu vadītāja.

Nometnē pie Sanitas notiks nezālīsu-zālīšu atpazīšana un iepazīšana. Būs dažādas savvaļas un dārza zāļu receptes, veselīgo zāļu kokteiļu kopīga gatavošana un degustācija.


MĀRĪTE MERGA

Mārīte ir homeopāte – psiholoģe, Džuņ Juan Cigun 1. pakāpes praktiķe un instruktore, domformu medicīnas speciāliste un ārstniecības augu zinātāja, kas izmantojot homeopātijas, tautas dziedniecības, Eriksona hipnozes, somatopsiholoģijas, NLP, klasiskā budisma, feng shui, imidžterapijas un cigun iegūtās zināšanas un iemaņas pacientam iemāca, kā savest kārtībā savu ķermeni un enerģiju, atgūt harmoniju starp orgāniem un bioloģiski aktīviem punktiem. Pārzin arī vakuumbanku masāžas un viscerālās terapijs metodes.

Zināšanas un pieredze homeopātijā krātas kopš 1999. gada.
Ķīnas cigun meistara Sjui Mintana personīgā skolniece kopš 2005. gada.

Zīmola "Mārītes zālītes" radītāja, dažādu dziedniecības metožu praktiķe no Kuldīgas.

Nometnē Mārīte stāstīs par to, kā pareizi gatavot ārstnieciskās ziede, uzlējumus un eļļas un kā tos vislabāk lietot veselības uzlabošanai.RITVARS TOČS

Ritvars ir vilnu pārzinātājs, taču viņa vilnas nāk nevis no aitām, bet no Madonas lauku nātrēm, niedrēm un kokiem! Koku apstrādājot,  īpašos apstākļos nogatavinot, fermentējot, sukājot, šķiedras slānis starp koksni un mizu partop par vilnu, kas lidzīga aitas vilnai, bet satur koka īpašības. Tad to pārvērš  dažādos izejmateriālos turpmākam izmantojumam apģērbos un veselību stiprinošos izstrādājumos – cimdos, vainagos, cepurēs, czeķēs u.c. Vēl neparastākas škiet koku izmantošana maizes cepšanai, bet koku ūdens izvilkumu vannas ir vērts lietot nopietnu slimību, arī audzēju dziedināšanai.
Tās ir senas baltu prasmes – izgatavot vilnu no apkārtnē esošajiem kokiem, krūmiem un augiem. Vilna tiek iegūta no nātrēm, dadžiem, ugunspuķēm, niedrēm, kārkliem, kļavas, ābeles, pīlādža, apses, ozola u.c.

Nometnes noslēgumā varēsim iepazīties ar Ritvara atvestajām koku vilnām, uzzināt – kuri koki kam labāk derīgi, sajust to enerģiju un arī kaut ko iegādāties.


GUNDEGA KUCIŅA

Šamaniskā ceļa gājēja un praktizētāja, bet dziļākajā būtībā - dziedinātāja caur dziedāšanu.  Dziedāšana Gundegai ir ļaušanās - sadzirdēt savu dvēseli, savu spēku un ne-spēku. Dziedot balss ievibrē šūnas dzīvai Esībai un būšanai sev pašam. Dziedot varam saskanēt, savibrēt, sadarboties ar citiem: cilvēkiem, augiem, dzīvniekiem, Garu pasauli, Zemi…

Sadziedāties ar kokiem Gundegas pavadībā esiet aicināti abos vakaros paralēli pirtīm.