Dvēseles ceļa pētījums

Mēs vairāk vai mazāk skaidri zinām,kā virzās tālāk smalkajā plānā parasta cilvēka dvēsele, kad viņš aiziet no šīs pasaules.  

Toties mēs vēl neko nezinam par to, kā tālāk virzās ar C-vakcīnu apstradāta cilvēka dvēsele, jo tās smalkie plāni ir sažķelti, ja vien nav apzināti atjaunota vienotība ar Zemes kodolu, ar dvēseles pirmatnējo enkuru šai pasaulē un ar Garu, kas augšējā pasaulē.

Tādēļ es aicināju (un turpinu aicināt) tuviniekus tiem cilvēkiem, kas miruši šī gada laikā un pirms tam sanēmuši C-vakcinu, piedalīties pētnieciskā sistēmiskā darbā - lai pavērotu, ieraudzītu un varbūt rituāli pavadītu šīs dvēseles Viņsaules ceļos.

Tuvinieki vajadzīgi tādēļ  lai būtu ētiska pieeja šīm dvēselēm, lai mēs neiejauktos tur bez atļaujas. tuvinieki var būt 1.-2. pakāpes radinieki vai arī garigi tuvi cilvēki. Tuvinieki būs klātesoši šai darbā un viņiem vienmēr būs "Stop" tiesības, ja likies, ka tālāk negrib iet. Mirušajam cilvēkam nāves iemesls var būt jebkāds, tam nav jābūt saistītam ar vakcīnām - tas var būt vecums, avārija, vai jebkāda cita slimība.

Pētījumi notiek klātienē vai onlain vidē (tam nav kvalitātes atšķirības) pēc sistēmisko sakārtojumu metodes, kas ir pašlaik skaidrākā un patiesākā metode ieskatam smalkajā plānā. Strādāju latviešu un krievu valodās. Par metodi vairāk lasiet te: Sistēmiskais darbs

Ja ir interese, lūdzu dot man ziņu pa tel.: +371 29393605,vai epastā: [email protected]

Pētījumi notika  30.11.2021. un 03.01.2022., kā arī dažās individuālās sesijās. Abās grupās bija gan cilvēku, kas bijuši vakcinēt un miruši,  tuvinieki, gan cilvēku, kas miruši no kovidslimības, tuvinieki. Aizvietotājiem nebija zināms - no kā miris konkrētā procesa cilvēks, lai nenotiktu prāta interpretācijas.

 Rezultāti un secinājumi