Iekšējie šamaniskie ceļojumi

Iekšējie meditatīvie šamaniskie ceļojumi nelielas grupas lokā.  
Tikšanās notiek Tukumā, Talsos vai Kuldīgā (vasarā - Uguņos), lai ceļotu savā iekšējā pasaulē, lai iepazītu kādus savas dvēseles aspektus un modinātu tos. Katru reizi ir cita ceļojuma tēma.

Šamanisms - sena, dabas enerģijās un animismā balstīta pasaules uzskatu un ticības sistēma, kas apbrīnojami labi atbilst mūsdienu jaunākajām tendencēm smalko enerģiju laukos. Šamanisms ir mītisks un tēlains, tādēļ tā valoda labi palīdz mūsu apziņas un zemapziņas sadarbībai. Pamatprincips - viss pasaulē ir dzīvs un apgarots, cienījams un apzināms. Šī mācība un prakse ir par cilvēka būtnes iekšējo veselumu un ārējo vienotību ar dabas, dzīves, dzimtas un dvēseles ritmiem.

Tie, kas jau ceļojuši kādā no vakaru tēmām, ir aicināti to darīt atkārtoti, jo katrs šamaniskais piedzīvojums ir unikāls un neatkārtojams - dažādos ceļojumos gūtā pieredze papildina iepriekš pieredzēto, un pamazām smalkas pasaules loki kļūst skaidrāki un pieejamāki. Šis nav mācību kurss ar sākumu un  beigām, bet iespēja paplašināt un bagātināt savu dzīvi aizvien tālāk un dziļāk. Šis ceļš nav izdzīvojams pat vienas dzīves ietvaros, tas kopā ar dvēseli vijas cauri laikiem no dzīves uz dzīvi.

Iepriekšēja pieredze šamaniskajās praksēs nav nepieciešama, jo šamanismā katrs ceļo pats ar sevi, un gūst pieredzi atbilstoši savam spēkam un pieredzei. Tiem, kam nav nekādas pieredzes iekšējā ceļošanā, ieteicams sākt ar rudens pirmo ceļojumu, kurā varēs satikt savu Spēka dzīvnieku. Tie, kas pievienosies vēlāk bez sava dzīvnieka, ceļos kopā ar tiem enerģētiskajiem pavadoņiem, kas katru reizi būs  gatavi nākt palīgā.  

Ceļojumus vada  Marija Sils

Precīzu norises vietu uzzināsiet pēc pieteikšanās un dalības apstiprināšanas.

Tiem, kas brauks no tālākām vietām, ieteikums pēc iespējas kooperēties līdzbraukšanai (to sarunāsim, kad pieteiksieties).

Šamaniskais ceļojums ir meditatīva, skaņu ritma vadīta prakse, ko pastiprina speciālas elpošanas elementi, reizēm arī kādi kvēpināmie augi. Šajos procesos var iepazīt gan savas zemapziņas plašumus, gan dažādus pasaules smalko plānu aspektus, gan savienoties ar senču enerģijām vai atgūt kādu zudušu dvēseles daļu’ apakšpasaulē, līdzsvarot karmiskas attiecības, vai iegūt jaunu informāciju un enerģiju, ceļojot augšpasaulē.

Ceļojumā, smalkajā pasaulē pieredzētais tiek ienests taustāmajā dzīvē caur vīziju zīmējumu un redzējumu atstāstu grupas ietvaros.

Šamaniskie ceļojumi ir noderīgi visiem, kas vēlas paplašināt savas uztverees un ietekmes robežas, rast jaunus resursus, labāk iepazīt savas dvēseles dziļumus, vairot savu enerģētisko caurlaidību, palīdzet sev atveseloties vai vienkārši jūt aicinājumu ieskatīties tālāk par fiziskās pasaules izpausmēm.

Šī prakse nav piemērota cilvēkiem ar klīniskām psihskām problēmām, ar akūtām infekcijas slimībām pie paaugstinātas temperatūras (tad noder individuāli ceļojumi) vai spēcīgu nervu sistēmu regulējošu zāļu lietošanas gadījumos.

Ceļojumos katrs pats uzņemas atbildību par savu psihisko un fizisko veselību.

Dalības maksa ceļojumu vakarā 15,- eiro

Nākamo ceļojumu vakari un tēmas:

Pašlaik nav nekas plānots..... brauciet uz šamanisko vasaras Saulgriežu nakti Uguņos! un uz šamanisko nometni "IENĀKŠANA"!

Notikušie ceļojumi šajā sezonā:

18.oktobrī Tukumā - ceļojums SPĒKA DZĪVNIEKA MĀCĪBAS

9.novembrī  Kuldīgā - ceļojums VEĻU VALSTĪBĀ

20.dec. Tukumā - ceļojums PĀRI DZĪVĪBAS ROBEŽAI

18.janvārī Kuldīgā - ceļojums SEKOJOT SAVAI ZVAIGZNEI

14.februārī Tukumā - ceļojums PIE METEŅA GARA

2.martā Talsos - ceļojums PA SENČU SPĒKA TAKĀM

10.aprīlī Tukumā - ceļojums PIE JAUNĀS ZEMES GARA

Vairāk informācijas par šīm nodarbībām: tel.: 29393605, e-pasts: [email protected]

Ceļojumu apļi ir praktiskas nodarbības. Tiem, kas intresējas par šamanisko prakšu vēsturiskajiem un mūsdienu aspektiem, iesaku noskatīties šo vebināru ierakstus:  ŠAMANISMS VĒSTURISKI UN MŪSDIENĀS Ieraksti ir no 2023.gada sākuma.