Pirtstējas  

Pirtstējas jeb sausie maisījumi pirtij ir visefektīvākā dabiskā aromaterapija, kas palīdz atvērties ādas porām un veselīgi izsvīst. Tie jāieber kādā traukā un jāaplej ar karstu ūdeni – sauja maisījuma uz 2 litriem ūdens. Šo izvilkumu var gan lietot kā sviedrējošu zāļu tēju, gan pieliet pie pirtsslotu mērcējamā ūdens, gan pie ūdens, ar ko uz akmeņiem uzmet garu, gan pie matu un ķermeņa skalojamā ūdens.

Piedāvāju 3 pirtstēju maisījumus - Priekam, Mieram, Spēkam - vai kādus citus variantus.  Var sagatavot pirtstējas jebkādam nolūkam - garastāvoklim, enerģētikai, veselībai, kādam konkrētam cilvēkam dāvināšanai, un pirts Gara pieaicināšanai!

Pirtstējas maksā 4,00 eiro, iepakojumā 60-70g.


Pirtsslotas

Slotas no dažādiem kokiem, vasara grieztas. Pieejamas Uguņos. Nav daudz.

Slota maksā 2,50 eiro.


Pindulis  

Zāļu veltnītis pirts masāžām

Aromātiski sausie augi kopā ar vībotnes vai amoliņa kātiem, sarullēti veltnītī un ietīti linu audumā. 
Pirms lietošanas pinduli uz 1/2 stundu jāiemērc vēsā ūdenī. Masējot un klapējot vēlams mērcēt pinduli siltā ūdenī. Ar pinduli var gan veikt pašmasāžu, gan masēt otru cilvēku. To var izmantot līdzīgi kā pirtsslotu, taču iedarbība ir dziļāka un spēcīgāka. Rullējot pinduli pa ādu, var ātri atbrīvoties no celulīta un uzlabot asinsriti ādā.

Sajūtas pēc pinduļa lietošanas ir ļoti patīkamas – reizē atslābums un spēku pieplūdums, locītavas kļūst elastīgākas, āda tvirtāka, elpošana vieglāka un vielmaiņa aktīvāka. Vienu pinduli izmanto vienā pirts reizē, taču to, ja vēlas, var lietot vairāki cilvēki.

Pasūtot pinduļus, varam sarunāt, kādam nolūkam un ar kādiem augiem vēlaties!

Pindulis (35cm garš) maksā 3,00 eiro.

Pēc jūsu vēlēšanās uz pinduļa var uzzīmēt Rūnu vai Baltu zīmju rakstu ar kādu nozīmi (+0,50 eiro)

 

Pindas  

Pirts un termo masāžai 

Termomasāžai un pirts masāžai paredzēti linu auduma sainīši ar kviešu, miežu vai rudzu graudu, un aromātisku Latvijas sauso augu pildījumu. Augi izvēlēti enerģētiski spēcīgi – attīroši, spēcinoši, uzmundrinoši vai relaksējoši. Pindas ir tīrs roku darbs no ekeloģiski audzētām un vāktām izejvielām. Pirms lietošanas tās iztveicē vai izmērcē siltā ūdenī, masāžu veic pa enerģētiskajiem meridiāniem vai pēc izjūtas. Pindu masāža no seniem laikiem pazīstama Austrumu reģionos, taču, veikta ar Latvijas augu pindām, tā ir piemērotāka mūsu zemes cilvēkiem.

Pasūtot pindas, varam sarunāt, kādam nolūkam un ar kādiem augiem vēlaties!

Komplektā 2 pindas, maksā 4,00 eiro.