Metaforu pasaule

Pasākums noticis.

2 onlain nodarbības par metaforu asociatīvajām kārtīm, jeb MAK kā dziedniecības un cita veida konsultēšanas palīginstrumentu. Šīs ir kārtis, kam pareizo tulkojumu katrs ierauga pats, un katru reizi šis vēstījums var būt cits, tomēr tas ir apbrīnojami precīzs. Kāršu simboliskie attēli darbojas kā atslēgas mūsu zemapziņas vārtiem, kas pašas atrod īstos ceļus līdz apziņai.

MAK ir jautājumu un atbilžu instruments. Darbā ar tām mēs kļūstm par pavadoņiem otra cilvēka pašatklāsmes ceļā, paši saglabājot neitralitāti.

Metaforu asociatīvās kārtis ir projektīvs, daudzpusīgs un smalks instruments jebkura palīdzoša speciālista darbā. Tās māca uzticēties klienta procesam un atbildēm, kas ir klātesošas te un tagad. Metaforu kāršu vēstījumi ir ļoti jēgpilni - viena metafora spēj ietvert simtiem izrunātu vārdu.Šīs kārtis spēj skart dziļus apziņas slāņus un palīdz sarunāties ar zemapziņu, palīdz ieraudzīt patiesību katram pieņemamākajā formā, caur tēliem, krāsām, zīmēm...

Asociatīvajām kārtīm nav gatavu nozīmju skaidrojuma, vārdnīcas, atšifrējuma - tās stāsta par to, ko katrs pats tur ierauga. Svarīga ir pavadoņa, jeb procesa vadītāja spēja neitrāli sekot  un vest asociāciju pasaulē to, kurš meklē atbildes. Šo kāršu burvība ir tā, ka viena un tā pati kārts dažādiem cilvēkiem, uz dažādiem jautājumiem var dot pavisam atšķirīgas atbildes, turklāt vienmēr tieši paceltajai tēmai atbilstošas!

Divos vakaros aicinām uz MAK iepazīšanas nodarbību, ko vadīs  Marija Sils – m/c „Saskarsme” dziedniecības un sistēmiskā darba pasniedzēja, mākslas un šamaniskās dziedināšanas praktiķe. 

Nodarbībā iepazīsieties ar dažādām tematiskām MAK kavām, ar izlikumu veidiem, ar jautājumu uzdošanas metodiku un secīgumu. Izmēģināsiet jautājumu – atbilžu ceļus savā starpā, un uzzināsiet, ko jūsu zemapziņa vēlas jums vēstīt kādā katram būtiskā jautājumā.

Šī ir mācību centra "Saskarsme" atvērtā nodarbība - aicināti visi interesenti, bet jo īpaši – tie, kas apgūst vai praktizē dziedniecību, sistēmisko darbu un citas palīdzošās prakses.

Vairāk info: tel. 29393605, epasts: [email protected]