Vasaras Saulgriežu nakts

Šamaniskas ievirzes pasākums visas nakts garumā, kurā ir iespēja savienoties ar lieliem dabas, laika un Garu pasaules spēkiem.

2024.gada vasarā Sauli savos dzīves ceļos iegriezīsim no 20.jūnija vakara plkst. 20.00 līdz saullēktam 21.jūnija rītā!

Rituālus vadīs Marija Sils, dziedās Gundega Kuciņa.

Aicināti cilvēki, kam tuvas šamaniskās prakses, dabas spēki un kas ir gatavi aktīvi piedalīties visos rituālos! Šis nav ne folkloras pasākums, ne koncerts, ne ģimenes svētki, ne saviesīgs tusiņš -  Šis ir nopietns pagrieziena punkts gada un dzīves ritmā!

Rituālu spēks rodas kopradīšanā, kopējā sakrālās telpas piepildīšanā un enerģijas transformācijas apzinātā piedzīvošanā.

Paredzēts:

* 20.00 sākam veidot kopējo lauku, tādēļ lūgums ierasties savlaicīgi.

*  Iekšējais ceļojums ar pļavas zālēm pie Jāņa Gara

* Vainagu pīšana un ziedojumu gatavošana

* Kopīga siera vārīšana.

* Brauciens uz jūru, pie Jūras Gara

* Ziedojumu rituāls Garu mājā

* Saulgriežu pārejas rituāls pļavā caur 4 vārtiem.

* Nakts mielasts pie kopējā galda

* Tikšanās ar savu Nakts spēka Garu mežā  / pļavā

* Sadziedāšanās. Sarunas. Ugunskurs.

* Saules sagaidīšanas rituāls

* Brokastīs ēdīsim pašu gatavo sieru.

* 5:00 ejam atpūsties....

Ierašanās savlaicīga - pēc 20.00 vairs nevienu nepieņemsim!!   

Dalība pasākumā pret brīvi sajustu ziedojumu enerģijas apmaiņai.

Lai piedalītos rituālu naktī, obligāta iepriekšēja pieteikšanās! Ja kādu ņemsiet līdzi – ari šis cilvēks jāpiesaka un viņam jāpastāsta, ka tā nebūs tradicionālā līgošana vai vienkārši svētki, bet šamaniskas ievirzes pasākums.  Jābūt gatavībai rituālos ņemt aktīvu dalību - vērošana nav paredzēta!

Vairāk info pa tel. 29393605 (Marija) vai epastā: [email protected].   

Pasākums domāts pieaugušiem cilvēkiem, kas pazīstami ar šamaniskām praksēm vai atvērti tām. Ja gribat ņemt līdzi bērnus (saprātīgā vecumā), tad sekojiet, lai tie netraucē rituālu norisei, un paši atbildat par viņu drošību.
Ja ņemat līdzi kādu pieaugušu cilvēku, kas man nav pazīstams, lūgums viņam PAŠAM pieteikties, jo rituāla veidošanai man jājūt saikne ar katru dalībnieku, kā arī - pastāv iespēja, ka ne visi tiks aicināti....(iespējams - pirms tam sazināsimies).

PIETEIKUMS ŠEIT

Jāņem līdzi:   ‘groziņš’ nakts uzkodām, sava krūzīte / šķīvītis / dakšiņa, 2 sedziņas sēdēšanai un šamaniskajai ceļošanai + lakatiņš acu piesegšanai ceļojuma laikā, stabili apavi un laikapstākļiem atbilstošs apģērbs (būsim visu laiku ārā), kādas pa ceļam plūktas jāņuzāles vai kāds ozola zars. Kam ir – var ņemt savus grabekļus, bubenus, u.c. skaņu / ritma rīkus, bet tas nav obligāti. 


Pēc šī pasākuma tai pat vietā notiks 3 dienu šamanisko prakšu nometne "IENĀKŠANA" - ja ir vēlēšnās pabūt ar dabas Gariem un savu šamanisko daļu, variet pievienoties, iepriekš piesakoties! Tie, kas nepaliks uz nometni, Saulgriežu rītā dosies mājup....

Uz Uguņiem ir arī sabiedriskā transporta iespējas, bet tās nav visai ērtas, tādēļ aicinām braucējus kooperēties līdzbraukšanai, ja esat no vienas puses! To būs iespēja atzīmēt, piesakoties.

Pasākuma laikā reizēm notiks fotografēšana. Materiālus visiem izsūtīsim, pie viena ļaujot atzīmēt, ja kādu bildi, kur esat atpazīstami tuvplānā, nevēlaties publicēt. Lielākoties gan bildes ir nakts režīmā un attālinātas....