Co-vakcinācijas tēma - kā izvēlēties, un ko var labot?

Ja šis ir aktuāli, piesakies konsultācijai KONTAKTI

Piedāvājums PIRMS un PĒC .V.

Esmu kopš 2021.gada jūnija pētījusi, kas notiek ar cilvēku aurām, t.i. biolaukiem, t.i. smalkajiem plāniem pēc V. (saīsinu, lai nebloķē lapu) saņemšanas un kādi sistēmiskie faktori ietekmē izvēles par vai pret šo soli.

Secinājumi ir interesanti, tos variet palasīt šeit.

Par sistēmiskajiem procesiem šai kontekstā lasiet šeit.

Par to, kas notiek ar V. skartām dvēselēm šeit.

Par to, kas notiek ar dvēseli un garu, V. cilvēkam aizejot no šīs pasaules - tas atspoguļo visa notiekošā dziļāko nozīmi:  https://zemesvejs.mozello.lv/sakums/aktuali/dveseles-cela-petijums/

Mana pamatnodarbošanās pēdējos 5 gadus ir sistēmisko sakārtojumu vadīšana, kā arī bioenerģētiskā dziedniecība (pieredze kopš 2005.gada) un zāļu tēju gatavošana (kopš sevi atceros). Vairāk par mani te: http://www.zemesvejs.lv/sakums/par-mani/

Kādēļ PIRMS ? Un ko tad var darīt? Neskatoties uz to, ka daudziem šķiet - nav cita varianta, kā izdzīvot, strādāt un uzturēt ģimeni, vai arī šķiet, ka nekad nepienāks tāda vajadzība izvēlēties V., tā lielākoties nav taisnība - Šī  izvēle nav prāta un personības pieredzes vadīta, un mēs īsti nezinām, kad kurš tajā iekritīs un kādā lojalitātē vai programmā ieslēgsies. Ikvienam cilvēkam, kas dzīvo šajā laikā, ir iekšējs magnēts, kas velk pie V. un iekšējā daļa, kas labāk dzīvos bez V. Paskatoties uz jautājumu sistēmiski, ļoti iespējams, bez tā V. vispār var iztikt – kad cilvēks dzīvo sistēmiskajos samezglojumos (un mēs visi vairāk vai mazāk tādos esam), viņam šķiet, ka no kādas situācijas nav citas izejas, kā tikai tā, kur viņš tiek virzīts… un parasti tā nav taisnība – ir arī citas izejas!

Šīs izejas parasti prasa pāreju no pasīvās uz aktīvo pozīciju dzīvē, no peldēšanas pa straumi uz radīšanu, iziešanu no sociāli valstiskās sistēmas, savu talantu attīstīšanu, drosmi, skaidru prātu un ieklausīšanos savā dvēselē.

No savas puses es akceptēju arī pieauguša (!!!) cilvēka izvēli par labu V., ja tā ir apzināta un konkrētai dvēselei atbilstoša – arī tādēļ ir vērts uz to paskatīties no malas un to saprast.

Varam skatīties arī sistēmisko motivāciju šai izvēlei par saviem bērniem – jo, ļoti iespējams, viņu izvēli nosaka energoinformatīvais mantojums, kas nāk caur mums – sakārtojot savas lietas, bērnu izvēles kļūst brīvākas.

Kādēļ PĒC tam to ir vērts darīt? Jo kvalitatīvāk dzīve noris ķermenī, kas dzīvo veselākā aurā un sistēmiski brīvāk. Jo vismaz nebarot pasaupi pārņemošo vardarbības egregoru ir vērts! Jo varbūt kādam šis ir kvalitatīvs lēciens uz augšu un iemesls sākt pegulāri praktizēt.

PIEDĀVĀJUMI:

1)    PIRMS V. (kam tas vēl aktuāli...) = sistēmiskais darbs, kas parāda un sakārto dziļāko motivāciju šim solim atbilstoši cilvēka dvēseles vajadzībām, kā arī dod iespēju ieraudzīt citus veidus, kā turpināt savu dzīvi (klātiene vai onlain) + auras balansēšana, kas ietver biolauka attīrīšanu, līdzsvarošanu un skaidru enerģētisko robežu nolikšanu, lai cilvēks būtu maksimāli brīvs savās turpmākajās izvēlēs + patstāvīgs darbs ar sevi apmēram 3 nedēļu garumā (individuāli – var būt elpošana, sapņi, mākslas terapijas elementi u.c.), lai iegūto rezultātu noturētu.

KO tas dos? Noteikti – jaunu skatu uz dzīvi un iespējām tajā, kā arī uz sistēmiskajiem (mantotajiem dzimtā vai dvēseles dzīvēs) iemesliem, kas cilvēku ir noveduši šādā situācijā, kad liekas – nav citas izejas. Lai kāda arī pēc tam būs izvēle – tā būs skaidrāka un apzinātāka. Auras bioenerģētiska sakārtošana ik pa laikam jebkurā gadījumā ir noderīga.

+ ja ir izvēle iet uz V., var pazert organismu sagatavojošas zāļu tējas - būs mazāk fizisko blakusparādību pēc tam.

2)    PĒC V. = auras balansēšana, t.i. kompleksa auras atjaunošana, kas ietver biolauka attīrīšanu, līdzsvarošanu, saiknes ar Dvēseles un Gara veselumu atjaunošanu (tikai klātienē) + sistēmiskais darbs, kas parāda un sakārto dziļāko motivāciju šim solim atbilstoši cilvēka dvēseles vajadzībām, lai šajos sistēmiskajos samezglojumos vēlreiz neiepītos (klātiene vai onlain), sastrukturē iekšējās daļas smalkajā plānā, lai tām vieglāk turēties kopā + zāļu tējas un citi bioloģiski aktīvi produkti, kas palīdz attīrīt organismu un atjaunot dabisko imunitāti + patstāvīgs intensīvs darbs ar sevi pēc tā, ko atrodu un dodu auras balansēšanā apmēram 3 nedēļu garumā (individuāli – var būt elpošana, sapņi, mākslas terapijas elementi u.c.), lai iegūto rezultātu noturētu + patstāvīga prakse visu atlikušo mūžu. Tie, kas to piekopj, stāsta, ka to nav vēlams izlaist vairāk par 2-3 dienām.

KO tas dos? Nekādas garantijas nav, jo viss ir pētījumu stadijā, bet ir novērots, ka V.sašķelto auru, atdalītos dvēseles slāņus ir iespējams atkal savienot. Galvenais ieguvums  - veseli smalkie ķermeņi, cik nu iespējams vesela enerģētika, kas ietekmē visas dzīves un pēc-dzīves jomas, un apzināts, atjaunots kontakts ar savu garu. Sistēmiskais darbs dod iespēju neiekrist šajā situācijā vēlreiz. Zāļu tējas imunitātei noder jebkurā gadījumā, jo tās nav specifiskas tikai šai problēmai.

KĀ un cik tas izpaudīsies fiziskā plānā – nav zināms, jo ģenētiskās izmaiņas, šķiet, ka paliek. Cik tas ir noturīgi ilgākā laikposmā – pagaidām nav zināms, nav pagājis vēl šis laiks.

Auras balansēšana, kas apvienota ar šamanisko praksi, šai gadījumā ir vissvarīgākais elements, jo V. pārslēdz cilvēka enerģētisko kanālu no sava Gara uz V. procesu pārvaldošo egregoru, kas šobrīd izvērš vardarbību pasaulē. Tātad V. cilvēks neviļus kļūst par šis vardarbības veicinātāju un enerģētisko barotāju.... Sakārtojot auru, cilvēks atgriežas savā energoinformatīvajā kanālā, varbūt pirmo reizi to darot apzināti.  Process ietver biolauka attīrīšanu un korekciju + Apzinātu savienojuma veidošanu ar Dvēseles enkuru pazemē un Gara  vēstnesi augšpasaulē - šie abi savienojumi pēc tam visu mūžu būs jāuztur, it īpaši pievēršot uzmanību savienojumam ar Garu.

Tā ka – ja ir vēlme pēc brīnuma, ko sauc „Lai vilks paēdis un kaza dzīva” – tad tas var arī nesanākt…. Labāk tomēr visu izlemt pirms šīs liktenīgās izvēles izdarīšanas (sk.1) punktu).

Lielākoties izmaiņas novēro V.dabūjušā cilvēka tuvinieki, kas nav to dabūjuši, bet reizēm to jūt arī pats cilvēks.

CIK tas maksā?

Sistēmiskais darbs jebkurā vietā maksā 60,- eiro

Auras balansēšana Rīgā vai Tukumā 60,- eiro, braucot pie manis uz Uguņiem 50,- eiro.

Zāļu tējas maksā sākot no 10,- eiro paka (ap 120g)

Pārējais (akmeņi, hidroplazmas preparāti, čaga, dzintars, u.c.) - cik nu kurā tirgošanas vietā.

Bet galvenais ir - pēc tam pašam cilvēkam uzturēt savu smalko plānu kārtībā, un tas nemaksā neko - tikai jāatceras tam veltīt dažas minūts dienā!

KĀDĀ veidā tas notiek?

Iesaku sākt ar sistēmisko darbu, ko varam veikt gan klātienē (Rīgā, Tukumā, Kuldīgā), gan onlain Zoom vidē. Tas ir grupas darbs, ar t.s. aizvietotājiem  (pirms nākt ar savu jautājumu, jābūt  bijušam aivietotāja statusā kādu reizi). Par to, kā darbojas šī metode, var palasīt te: http://www.zemesvejs.lv/metodes/sistemfenomenologija/

Tad auras balansēšana, kas notiek klātienē ( Rīgā, Tukumā, Kuldīgā vai Uguņos).

Tālāk – jādarbojas pašiem, vadoties pēc tiem ieteikumiem, kas procesa laikā man atnākuši un dzerot tējas, varbūt vēl ko citu. Zāļu tējas varu nosūtīt uz jebkurieni, rēķinot klāt sūtīšanas izdevumus.

KAD var pieteikties?

Savlaicīgi, jo mani darbi ir enerģētiski ietilpīgi, tie aizņem laiku, tādēļ nevaru vienā dienā pieņemt daudz cilvēkus. Par sistēmiskā darba grupām u.c. pasākumu laikiem var uzzināt te: KALENDĀRS

PIETEIKTIES, rakstot man privāti Facebook , vai uz epastu: [email protected], vai zvanot +371 29393605.

Strādāju latviešu un krievu valodās.

---

Marija Sils, sistēmiski šamanisko prakšu vadītāja.