Gara pasaules vārti

Rituāls ziemas sākumā, kad aizmieg šī pasaule un sāk aktivizēties iekšējie procesi, kad iestājas Ziemeļu laiks. Ziemeļi - tas ir Gara, informācijas, intuīcijas, iedvesmas un ideju lauks. Viss dabā apklust, aktīvā rosība beidzas un mēs pārejam no ārējā uz iekšējo darbu, pārvirzot uzmanību no pasaulīgām interesēm uz dvēseles dzīvi. Cilvēkam ir daudz vieglāk dzīvot, ja dzīves ritmi notiek saskaņā ar dabas ritmiem - arī mēs esam dabas daļa... Šis rituāls palīdz veidot kontaktu ar ziemas miera spēku mūsos.

Šī ir reize, kad katrs var sajust lielo Garu klātbūtni un ieiet iekšējā sarunā ar tiem. Gari vienmēr ir ar mums, tikai mēs ikdienas steigā un prāta uzstādījumos nepamanām to klātbūtni, nesajūtam atbalstu un nedzirdam to vēstījumus. Lai atgūtu saikni ar tiem, ik pa laikam jāapstājas un jāieiet apzinātā, dziļākā kontaktā ar savu dvēseli.

Šis rituāls ļauj ieskatīties AIZ materiālās pasaules robežām un iegriež Ziemas saulgriežu enerģijas klātesošos cilvēkos. Rituālā piedalās Uguns, Skaņa un Klusums, un kvēpināmie Augi, ar kuru palīdzību mēs sūtām vēstis augšpasaules lielajiem Gariem.

Gara pasaules vārtus rituālā vērs Marija Sils, tas notiks ārā, bet gatavosimies tam iekštelpās.

Pēc rituāla būs sadziedāšanās, ko vadīs Gundega Kuciņa, un  cienāšanās  ar līdzi paņemto.

Līdzi jāņem -  daži krāsainas dzijas dzīpari, kāds šamaniskais skaņu rīks - grabeklis, bubens vai kas cits (ja nav - iedosim, varēsiet arī iegādāties kādu grabeklīti), un neliels "groziņš" cienastam, telpu apavi vai zeķītes. Ģērbieties atbilstoši laika apstākļiem - ārā būsim nepilnu stundu, iekštelpās būs silti.

Vairāk info pa tel.  29393605 (Marija) vai 22845601 (Gundega), e-pasts: [email protected]


Uz tikšanos Gara laukā!