Atgādinājumi fraktāļu zīmētājiem

 1. VISAS krāsas, kas ienāk fraktāļu ciklā, turpmāk tur paliek - neviena krāsa nekad nepazūd. Ir ērti tos zīmuļus, kas jau tiek izmantoti, turēt atsevišķā trauciņā no pārējiem, lai tos katru reizi atcerētos lietot. Jo tās krāsas, kas kaut vienu reiz paņemtas, jāturpina lietot visos nākamajos fraktāļos.
 2. Krāsas var nākt klāt, tās var mainīt vietu, apjomu un nozīmi - sekojiet uzdevumiem, ko sūtu, cik iespējams precīzi!
 3. Fraktāļu lapas kraujam kaudzītē - zīmējot nākamo fraktāli, iepriekšējais ir redzams, pārējie stāv zem tā, un tos nav jāskatās.
 4. "Atšifrēt" krāsu nozīmē - pierakstīt, ko JŪT, kad to krāso vai vēro. Reizēm var būt atšifrējumi caur asociācijām (līdzībām, domām) ar kaut ko. Reizēm var būt lūgums sajust sajūtas (fiziskās) vai atcerēties kādas atmiņas. Nevajag atšifrēt visas krāsas (ja vien tas nav tieši tā teikts), bet tikai tās, kas tai dienā rakstītas uzdevumā.
 5. Atšifrējumus jāraksta tieši uz lapas, īsi, 1-2 vārdos. Paskaidrot neko nevajag.
 6. Visos tēlos, kurus es dodu, jācenšas būt IEKŠĀ, nevis zīmēt kā skatu no malas.
 7. Sekojiet precīzi tam, ko es rakstu - neko vairāk iztēloties nevajag, par mērķi domāt nevajag, nekādas pozitīvās jūtas speciāli just nevajag, un atšīfrēt to, kas nav teikts, arī nevajag
  🙂
 8. Paši neskaitiet laiku 45 sek. - lieciet taimeri telefonā, vai palūdziet kādam, lai paskaita, vai arī parastajā modinātājā uzliekat nepilnu minūti. Skaitīšana aizņem prātu, tad nevar zīmēt ar pilnu atdevi. Acu aizsiešana aizņem ap 2 sekundēm, tādēļ taimeri lieciet uz 47 sekumdēm.
 9. Sekojiet, lai zīmuļa uzspiediens krāsu zirnīšos, kas malā, un fraktāļa laukumiņos ir līdzīgs - ņemiet vērā, ka mazos laukumos gribas krāsot stiprāk, kā lielos.
 10. Ja pēkšņi nepatīk tas, kas zīmējas - tas nekas 
  🙂 jāturpina tālāk tas pats fraktālis, lai kāds tas arī būtu. Nākamo varēs zīmēt savādāku.
 11. Nākamo fraktāli jūs zīmējat tad, kad es esmu aizsūtījusi komentāru - kā zīmēt. Komentāri ir secīgi, kaut arī var šķist neloģiski - tie ved uz sākumā formulēto jauno iekšējo stāvokli.
 12. Nav vēlams izlaist vairāk par 2 dienām ciklā, tad saikne starp fraktāļiem pārtrūkst un process jāsāk no jauna.
 13. Fraktāļu bildes man jāsūta ar redzamiem krāsu zirnīšiem un atšifrējumiem (ja tādi ir). Ja nevar salasīt atšifrējumus - tos var sūtīt atsevišķā bildē.
 14. Viena fraktāļa zīmējums nevar būt ilgāks par 2 stundām.
 15. Ja sanāk mazāk laukumiņu, kā krāsu, tās krāsas, kam nepietiek vietas, piefiksē atsevišķi lapas malā.