Austrumu dienas

Pavasara šamaniskās dziedināšanas pasākums divu diennakšu garumā.

2023.gadā Austrumu dienas nenotiks, tekstam ir informatīvs raksturs.

Austrumi ir atmodas, jaunā dzimšanas un radīšanas, atkopšanās un atveseļošanās laiks! Laiks, kad vislabāk darbojas mūsu iztēle, kad dzimst sapņi un spēkā pieņemas cerības.... Šis ir arī emociju un ilūziju laiks, tādēļ Austrumu dienās mācīsimies  būt savā patiesumā un dziļāko jūtu spēkā. Kad pienāk austrumu laiks, tad mēs visi kaut kādā mērā esam kā bērni, mūsos sāk spēlēties mūsu iekšējie bērni, attīstās spontanitāte un radošums!

Šajās dienās būs:

· Maņu un uztveres atvēršana
· Iekšējo ceļojumu prakses
· Veltījums Iekšējam bērnam 
· Amuleta ievārdošana un rituāls 
· Svaigu savvaļas zāļu dzērieni
· Spēka gaita pretī savam sapnim
· Koku un akmeņu dotās zīmes
·  Upes nestie vēstījumi

·  Pavasara veselības pirts (pēc izvēles)

Nometni vadīja Marija Sils - šamane, sistēmiskā dziedniece, zāļu sieva.
Būs klusie rīti.....

Dzīvošana un darbošanās - viesu namā Uguņos vai citur, kur ir piemērota apkārtne.

PROGRAMMA PAREDZĒTA tiem, kam jau ir kāda pieredze šamaniskajās vai dziednieciskajās praksēs, vismaz nometne „Ienākšana”. Līdz ar to, pirms pasākuma vēlams būt noskatītiem vebināriem "Šamanisms vēsturiski un mūsdienās" , vai būt pazīstamam ar saderīgu šamanisko zināšanu bāzi.
Prakšu un ceļojumu dziļums un jauda būs tieši atkarīga no dalībnieku spējas tos pieņemt, tādēļ rezultāti būs katram personīgi atbilstoši.
Lai prakses izdotos kvalitatīvi, cilvēkiem, kas ir piedzīvojuši pretkovida vakcināciju, ir nosacījums pirms pasākuma atbraukt sakārtot auru pie Marijas uz Uguņiem vai citur, kur sarunāsiet. Par to vairāk info te: Par V.  Ja ir šāda vajadzība, lūdzu to atzīmēt pieteikuma anketā pie jautājumiem, un mēs sarunāsim vizītes laiku!

Nometne ir transformējoša, tas nozīmē, ka procesi tiek secīgi veidoti tā, lai katrs dalībnieks maksimāli varētu sagatavot sevi  atbilstoši savam tālākam šamaniskajam ceļam. Ir iespēja pēc šīm dienām atgriezties mājās kā nedaudz citam cilvēkam, ar plašāku uztveri un atvērtāku apziņu, lielākā iekšējā veselumā. Pēc nometnes ir svarīgi integrēt dzīvē to, kas tajā izmainīts.

Sīkāka informācija pa tel.: 29393605, e-pasts: [email protected]

Seko līdzi arī Facebook  vai Telegram!