Spēka zvēru zīmes

Aprakstam ir informatīvs raksturs.

Šamanisko prakšu nometne tiem, kas vēlas satikt, iepazīt un izveidot labāku kontaktu ar saviem spēka dzīvniekiem + attīstīt savu radīšanas spēju  caur krāsām, vīzijām, simboliem, tēliem, zīmējumiem, zāļu pinumiem....

Divas līdz četras (ir varianti) radošo nodarbību un iekšējo / ārējo šamanisko ceļojumu diennaktis, jaunas metodes, ar galveno mērķi - lai no "lietotāja" kļūtu par "Radītāju"!

Ceļosim kopā ar dažādiem Spēka dzīvniekiem un pavadoņiem, zīmēsim to dotās vīzijas, simbolus, gatavosim amuletus un ziedojumus, dejosim spēka deju mežā ar Gariem un būsim priekā!
Šamanismā tradicionāli nav pierakstu, toties ir zīmējumi no ceļojumiem, ir dabas dotās zīmes, ko varam attēlot grafiski, ir tēli, krāsas un simboli. Šajā nometnē būs iespēja izpausties caur iekšējo ceļojumu zīmējumiem!
Zīmēt prasme NAV nepieciešama, bet pieredze šamaniskajās praksēs IR vēlama vismaz iekšējā ceļojuma apmērā.

Programmā (iespējamie varinti):
• Maņu un uztveres aktivizēšana

• Tikšanās ar spēka dzīvnieku
• Spēka deja un dziesma
• Zāļu paklāju darināšana Spēka dzīvniekam
• Viduspasaules pavadoņi
• Kopīgā spēka attēla radīšana

• Dvēseles pirmsākums
• Spēka dzīvnieka pēdas dabā
* Tikšanās ar totēmisko dzīvnieku
* Ceļojums augšpasaulē pie Dēklas
• Šamaniskais rituāls radīšanas spēka atvēršanai
+ Vēl viena iespēja izstaigāt dabā Maģisko ratu!

Iepriekšējas pieredzes nav obligātas, bet ir ļoti vēlamas, lai varētu pilnībā ļauties šai reizē notiekošanam.  Tās var būt - jūnija nometnē “Ienākšana” pie manis, vai pie citiem šamanisko prakšu vadītājiem.  Noderēs arī īsie šamanisko ceļojumu vakari, kad veicam 1 ceļojumu pēc kādas noteiktas tēmas. Manis vadītās šamanisma prakses daļēji atšķiras no citu Latvijas vadītāju praksēm, tādēļ tiem, kas bijuši citur, jāsagatavo elastīga uztvere un atvērtība jaunām pieredzēm. Teorētiskās zināšanas pie manis  var iegūt 4 vebināros par šamanisma tēmām (info zemāk).

Nometne ir transformējoša, tas nozīmē, ka procesi tiek secīgi veidoti tā, lai katrs dalībnieks maksimāli varētu veidot sevi  atbilstoši savam tālākam šamaniskajam ceļam. Ir iespēja pēc šīm dienām atgriezties mājās kā nedaudz citam cilvēkam, ar plašāku uztveri un atvērtāku apziņu, ar spēju radoši pieiet jebkuram savas dzīves notikumam. Pēc nometnes ir svarīgi integrēt dzīvē to, kas tajā izmainīts.

Prakšu un ceļojumu dziļums un jauda būs tieši atkarīga no dalībnieku spējas tos pieņemt, tādēļ rezultāti būs katram personīgi atbilstoši.

Nometni vadīs MARIJA SILS - šamane, sistēmiskā dziedniece, zāļu sieva un diplomēta grafiķe.

Nometnē būs klusie rīti - līdz brokastīm nesarunāsimies, būsim ar sevi un dabu.

Ēst gatavosim paši uz vietas, mājas virtuvē veģetāru ēdienu, pēc kārtas uzņemoties šo atbildību.  Ēst gatavošana ir viena no būtiskām praksēm, lai sagatavotos šamaniskajam ceļam.

LĪDZI JĀŅEM:

1)      apģērbs nodarbībām ārā (liela lietus laikā – bēniņos)

2)      stabili, slēgti apavi iešanai mežā !!

3)      rezerves drēbes un apavi lietus gadījumam

4)      šamaniskais grabeklītis (kam nav - varēs iegādāties)

5)     daži krāsainas dzijas dzīpari + labas šķēres + šujamā adata ar lielu aci

6)      neliela somiņa iešanai mežā un dzeramā ūdens pudele

7)      paklājiņš, sedziņa ceļojumiem

8)      lakatiņš acu aizsiešanai

9)      personīgie pieraksti

10)    guļampiederumi (tiem, kas neguļ viesu namā)

11)    Papīrs, krāsas u.c. piederumi zīmēšanai un radošajām praksēm pamatā būs sagatavoti, bet var paņemt līdzi kādas savus iemīļotās krāsiņas u.c.

12)    kam ir - var paņemt savu šamanisko bubenu individuālam ceļojumam (nav obligāti)


Lūdzu ņemt vērā, ka nometne ir daļēji darbadienās.  Ierasties vēlāk vairs nevar ....

kā arī - nometnes laikā mēs vienojamies neatstāt pasākuma teritoriju (izņemot nakšņošanu viesu namā).  lai nesaskartos ar sociuma enerģijām, Un - prakšu un citā dienas laikā nelietot  mobilos sakarus un internetu (ja ļoti vajag piezvanīt - to dara, atejot malā no pārējiem).

Ceļa norādes un pārējo detalizēto informāciju izsūtīšu epastā pēc pieteikšanās.

Grupas dalībnieku skaits ir ierobežots, tādēļ lūdzu pieteikties savlaicīgi.

Pirms nometnes 1x mūžā jābūt noskatītiem vebināriem "Šamanisms vēsturiski un mūsdienās" , kur ir visa šamanisko prakšu teorija. Nometnē par to mēs nerunāsim, bet uzreiz iesim dabā darboties ar tās Gariem un Spēkiem. Ja netikāt vebināru laikā - var iegādāties ierakstus. Cita šamaniskā teorija šoreiz nederēs, jo tad mums var nebūt viena 'valoda'.