Meža dziesmas

Sadziedāšanās vakars ar dziesmu vedēju Gundegu. 
AICINĀM DABĀ - sadzirdēt, sasmaržot un sadziedāties kopā Lāčupītes mežā!
Dziedāšana ir ļaušanās. Ļaušanās sadzirdēt savu dvēseli, savu spēku un ne-spēku. Dziedot balss ievibrē šūnas dzīvai Esībai. Būšanai sev pašam. Dziedot balss ievibrē mūs pašiem savā Varēšanā.
Meža dziesmas ir dziesmas par tiem, kas apkārt. Un reizē veltījums visām dzīvajām būtnēm ap mums-kokiem, ziediem, zāles stiebriem, upei, smilšu graudiem, dabas gariem… Ieelpojot to gaisu, ko izelpo viss dzīvais ap mums, saplūstam vienotībā un varam pieņemt tās dāvanas, ko pasaule mums dod. Dziedot mūsu izelpa mīlestībā noglāsta Zemi un katru viņas bērnu, kurš gatavs sadzirdēt. Meža dziesmas sev un pasaulei!


MEŽA DZIESMAS pie Miera Eņģeļa tēla kopā ar jums dziedās Gundega Kuciņa. Pirms tam meža smaržu meditācijā vedīs Marija Sils . Jums būs iespēja gan klausīties, gan dziedāt līdzi…..


Mēs būsim brīvā dabā, tāpēc iesakām paņemt līdzi to, kas darīs sadziedāšanos maksimāli ērtu: paklājiņu sēdēšanaii Eņģeļa pļavā, dzeramo ūdeni. Kaut ko pret iespējamu nelielu lietu, varbūt arī odu atbaidīšanas līdzekli (vēlams bez izteiktas smaržas).

AICINĀM IERASTIES uz pasākumu aptuveni 40 minūtes iepriekš, lai izstaigātu un aplūkotu Igora Medņa veidotos Lāčupītes dendroloģiskos stādījumus (ieeja brīva). Tā ir aizsargājama dabas teritorija, kurā ieaudzētas ap 30 skujkoku un 300 lapu koku veidu.


Pasākums noticis, ja ir interese, ir iespējams sarīkot vēlreiz.

INFORMĀCIJAI tel. 29393605, e-pasts: [email protected]