“DZĪVES UPE”

SISTĒMISKO SAKĀRTOJUMU VASARAS NOMETNE

2024.gadā nometne notiks 7.- 9.jūnijā gleznainā vietā pie ezera Limbažu pusē!

Šī ir mācību centra "Saskarsme" atvērtā tipa sistēmisko sakārtojumu vadītāju kursa nometne. Tajā aicināti dalībnieki ar jebkāda apmēra pieredzi sistēmiskajās metodēs vai kādās līdzīgās  praksēs, vai arī interesenti par šīm tēmām.

Plānots:
· Sistēmiskie sakārtojumi un diagnostiski darbi brīvā dabā - tos vadīs Latvijā zināmi meistari, kā arī jaunie sakārtojumu praktiķi, kursa absolventi. 
Nodarbības būs 2 paralēlās plūsmās.

· Prakse "Ģimenes mandala" pie Marijas Sils

· Darbs ar traumu pēc IoPT metodes pie Zanes Drikītes
· Mākslas terapijas prakse sistēmiskajā darbā pie Sanitas Aišpures
· Sistēmiskā sadarbība ar Pūķiem pie Imanta Kopmaņa
· Sistēmiskā sakārtojuma meistarklase pie Ringolda Rancāna
· Diagnostika un lauka lasīšana ar minerāliem pie Marikas Piņķes
· Transformējoša prakse jaunu iespēju gūšanai pie Allas Ļipatovas
· Par psihotraumu un tās sistēmiskās dziedēšanas iespējām pie Guntas Jākobsones
· Sistēmiskā supervīzija (tikai praktiķiem vai studentiem) ar Lieni Bleideli
· Sistēmiskie darbi par cilvēka potenciāla atklāšanu pie Sigitas Pildavas
· Dzīves un nāves transpersonālo aspektu izzināšana ar Ritu Zālīti
· Regresiju sakārtojuma prakse pie Melitas Janušas - Raubas
· Metaforu asociatīvo kāršu procesu apgūšana ar Ilzi Ulmani
· Ķermeņa simptomu vēstījumus lasīšana pie Ineses Kurzemnieces
· Izvēļu, mērķu un risinājumu iepazīšana pie Dainas Pečates
· Meistarklase "Dziednieks manī" ar Pārslu Ivanovu
· Ieskatīties acīs savām bailēm kopā ar Eviju Redko
· Jauni sistēmiskā lauka aspekti ar Alīnu Voronovu
· Šamaniskais ceļojums senču valstībā Jāņa Filka vadībā
· Būs iespēja visiem kopā piedalīties sistēmiskajā rituālā "4 Dzīvības ceļi"
· Enerģētiskā vingrošana no rītiem  ar Agnesi Guļāni
· Dziesmas piektdienas vakarā pie ugunskura ar Gundegu Kuciņu  

· Papildus, tiem, kas vēlēsies:

· Rapeh ceremonija piektdienas vakarā - info zemāk (Ineses Kurzemnieces vadībā, 40,- e)  
- Pirts sestdienas vakarā – (samaksu sadala tie, kas ies pirtī, orientējoši 10,- / 15,- e)

PRECĪZS DIENU PLĀNS  - lejuplādējams šeit.

Būs arī brīvais laiks sev un atpūtai - mežā, dārzā un pie ezera.....

Informāciju par nometnes meistariem skatiet zemāk šai lapā!
Iespējamas individuālas konsultācijas pie meistariem (pret ziedojumu).

Darbosimies pamatā ārā, bet lietus laikam mums būs sagatavotas telpas. Viesu namā ir mežs, ezers,  nojumes un visādi citādi mums piemērota, teritorija, slēpta svešām acīm. Ir kur likt auto un celt teltis. Pasākumi pamatā notiks paralēli divās plūsmās.

Nometnes sākums 7.06., piektdienā, plkst. 11.00 (ierašanās no 10.00), noslēgums 9.06., svētdienā 18.00 (izbraukšana pēc tam).

Var ierasties jau ceturtdienas vakarā (+20,- e) un pavadīt laiku jaukā, neformālā gaisotnē (gan jau kaut ko sistēmisku arī uzliksim…)

ĒŠANA – 3 reizes dienā, pēc izvēles veģetāra vai ar gaļas ēdienu pusdienās, ietverta dalības maksā (izņemot ceturtdienas vakaru).

IESKATS IEPRIEKŠĒJĀ NOMETNĒ UN DAŽĀS CITĀS

NAKŠŅOŠANA un dalības maksa:
· A variants - istabiņās "Lauvaskalnos" patreiz ir jau beidzies, bet mēs tāpat tur būsim visu dienu, tā ka gulēšanas vietai ir maza nozīme....

· A 3 variants - istabiņā pa 6 cilvēkiem v/n "Upītes" (18 km.att.) 3 dienas =  265,- e (vietu garantē 50,- e priekšapmaksa)

·  A 3/2 variants - istabiņā ( 1 divguļama gulta pārim) v/n "Upītes" (18 km.att.) 3 dienas =  265,- e (vietu garantē 50,- e priekšapmaksa)

· A 2 variants  - istabiņā pa 6 cilvēkiem v/n "Upītes" (18 km.att.) 2 dienas = 185,- e (vietu garantē 50,- e priekšapmaksa)

·  A 2/2 variants  - istabiņā ( 1 divguļama gulta pārim) v/n "Upītes" (18 km.att.) 2 dienas = 185,- e (vietu garantē 50,- e priekšapmaksa)

· B 3 variants - Lauvaskalnu pirtsaugšā (uz sava matrača) 3 dienas = 245,- e (ar 50,- e priekšapmaksu līdz 1.maijam, kopā 230,- e)

· B 2 variants - Lauvaskalnu pirtsaugšā (uz sava matrača)  2 dienas -= 165,- e (ar 50,- e priekšapmaksu līdz 1.maijam, kopā 150,- e)

· C 3 variants - teltsvieta Lauvaskalnos 3 dienas = 245,- e (ar 50,- e priekšapmaksu līdz 1.maijam, kopā 230,- e)

· C 2 variants - teltsvieta Lauvaskalnos 2 dienas -= 165,- e (ar 50,- e priekšapmaksu līdz 1.maijam, kopā 150,- e)

· D variants - 1 dienas viesis -= 90,- e   (ar 3x ēšanu, bez nakšņošanas)

A un B variantu guļvietu skaits ir ierobežots! 
Vieta nometnē tiek rezervēta PĒC priekšapmaksas saņemšanas.
Atlikušo maksājuma daļu (pēc priekšapmaksas) gaidīsim nometnē uz vietas skaidrā naudā.

PIETEIKUMS NOMETNEI ŠEIT

LĪDZI JĀŅEM:

1) apģērbs un apavi nodarbībām iekšā un ārā - darbosimies pamatā dabā (lietus laikā būsim telpās)
2) sedziņa / paklājiņš un / vai plediņš sēdēšai un iekšējam ceļojumam + lakatiņš acu aizsiešanai ceļojuma laikā
3) personīgie pieraksti novērojumiem par sevi
4) tiem, kas ies pirtī – pirtslietas un dvielis
5) peldlietas (ir peldams ezers)
6) var paņemt saliekamo soliņu sēdēšanai (ārā) un dzeramā ūdens pudeli
7) tuvumā nav veikala – savus personīgos našķus ņemam līdzi uzreiz

Attālums no Rīgas centra ap 100 km. Ir sabiedriskā transporta iespējas, bet ieteikums kooperēties līdzbraukšanai automašīnās!

Var ņemt līdzi bērnus saprātīgā vecumā, ja tie Jums pašiem netraucēs darboties ar sevi. Par sava bērna drošību un veselību katrs atbild pats! Vecākiem par bērniem arī lūgums aizpildīt pieteikumus. Bērni maksā tikai uzturēšanās maksu (sarunāsim individuāli).

Šī nometne tiek rīkota uz Sistēmisko sakārtojumu vadītāju kursa bāzes, tātad būs iespēja iepazīties ar jaunajiem sistēmisko sakārtojumu praktiķiem!

------------------------------------------

Sīkāka informācija pie Marijas pa tel.: 29393605, e-pasts: [email protected]

____________________________

Nometnes vadītāji:


MARIJA SILS
 Dabas un Gara dziedniecības un sistēmisko sakārtojumu meistare, cilvēku un augu enerģētikas speciāliste, lektore un rakstu autore, cilvēks ar šamaņa būtību. Pēdējos gados kā sava darba pamata virzienu veido dažādas sistēmiskās prakses, bieži ar šamanisko ievirzi. Vada sakārtojumu grupas, sistēmiski šamaniskos rituālus un nometnes Rīgā, Tukumā un citur, un konsultē cilvēkus arī individuāli caur sistēmisko, dziedniecisko vai garīgās attīstības priizmu. darbā izmanto arī skaņu un mākslas terapiju elementus. Organizē sistēmisko sakārtojumu vadītāju kursu Rīgā, m/c "Saskarsme" .


Nometnē pie Marijas varēsiet piedalīties sistēmisko sakārtojumu modelējošā metodē "ĢIMENES MANDALA", kā arī sistēmiskajā rituālā 4 stihiju savienošanai sevī sestdienas pēcpusdienā.ZANE DRIĶĪTE

 Sistēmisko sakārtojumu meistare, Nīderlandes skolas stila pārstāve. Strādā ar regulārām grupām Rīgā un Vidzemē, kā arī vada lekcijas topošajiem sistēmisko sakārtojumu vadītājiem m/c "Saskarsme". Zanes grupu prakses izceļas ar skaidru struktūru un ieskatu dziļi dzimtas ietvaros.

Nometnē Zanes vadībā sestdienā varēsiet piedalīties meistarklasē par IoPT, jeb identitātē balstītas psihotraumas terapijas metodi, ko Zane apgūst Norvēģijas IoPT institūtā.
SANITA AIŠPURE

Klīniskā psiholoģe, sistēmiskā terapeite, vadības koučs  un personības pārmaiņu trenere, un transformācijas spēļu un mākslas terapijas prakšu vadītāja, ilgus gadus bijusi aviācijas psiholoģe. Pēc būtības - dzīves māksliniece! Strādā ar individuāliem klientiem un komandām. m/c "Saskarsme" sistēmisko sakārtojumu vadītāju kursā pasniedz psiholoģijas pamatus un ierāda individuālo darbu ar klientu.

Nometnē sestdienas pēcpusdienā Sanita piedāvās vairākas mākslas terapijas metodes, ko var izmantot papildus sistēmiskajam darbam, skaidrākai sevis sajušanai un ieraudzīšanai,  labākai rezultāta integrācijai.

Mākslas terapija var būt palīdzošs veids-kā pēc sistēmiskiem darbiem,dziļām intervencēm-saudzīgākā veidā,palīdzēt cilvēkam izdzīvot "pārejas posmu" ,integrēt savas sajūtas,rast resursus u.c. Būs 2 mazas un 1 lielu tehniku-darbam ar saviem resursiem, ceļā uz pārmaiņām jeb Ienākošo Nākotni.

Tiem, kas vēlēsies piedalīties Sanitas meistarklasē, lūgums paņemt līdzi materiālus: Cepšanas follijs (1 rullītis,ko pārdod pārtikas veikalos), krāsainie zīmuļi, zīmēšanas papīrs A4..vai -A3-A2.. izmēru pats sajūt...zinot sava lauka un vēriena mērogu, šķēres, papīra līme, otiņas - lielāka un mazāka, guaša krāsas, biezāks papīrs A3 (piemēram.;akvareļu) uz kura ar guašām strādās, ūdens trauciņš.

LIENE BLEIDELE

Sertificēta supervizore (LSA biedre), viena no autoriem monogrāfijā  "Supervīzija Latvijā. Izpētē pamatota attīstības pieeja", sistēmisko sakārtojumu vadītāja. (m/c “Saskarsme”), apguvusi psiholoģisko konsultēšanu, vēdiskais astrologs un pasniedzēja, Prof. Mag. vadībzinībās - supervīzijā un vadības psiholoģijā.  Supervīzijas pieredze 5 gadi- individuāli un grupās dažādu nozaru profesionāļiem.

Liene par sevi: "Supervīzija priekš manis ir kā radoša telpa, kurā notiek attīstība, izaugsme un savstarpēja iedvesmošana. Manā ikdienā uzmanības centrā ir Cilvēks. Katrs sastaptais Cilvēks veido manu pieredzi. Es ticu, ka Cilvēka veselums ietver sevī neizmērojami senu apziņas ceļu ar spējām pielāgoties mūsdienu materiālajau pasaulei. Tikai spējot balansēt materiālo ar garīgo, mēs varam tiekties uz pilnību un harmoniju dzīvē."

Nometnē Liene piedāvās piedalīties sistēmiskā darba supervīzijas grupā un sajust tās doto jauno izpratni svētdienas pēcpusdienā. Dalība šai meistarklasē - tikai sistēmisko sakārtojumu vadītājiem vai studentiem.

PĀRSLA IVANOVA

Sistēmisko kārtojumu praktiķe individuāli un cilvēka personīgā Laukā, no bērnības aizrautīga Vērotāja un Sava Ceļa gājēja, Mistiķe, Domātāja, Cilvēka, dabas un kosmosa Noslēpuma izzinātāja un atklājēja. Sistēmfenomenoloģe, Apzinātības praktiķe,  Reinkarnacionoliģijas konsultante, Dvēseļu enerģētiskā dziedniece, Reiki Meistare, Dr.paed.. Pieredze darbā ar bērniem, pusaudžiem, jauniešiem, pieaugušajiem un dzīves nogali sasniegušajiem.

Nometnē Pārslas vadībā varēsiet piedzīvot meistarklasi „Dziednieks manī”. Tajā atbildes par/uz to, ko meklējam, radīsies mūsos pašos. Pieredze /treniņš/ ar vingrinājumu palīdzību, atjaunot saikni ar Sevi, savu Dzīvesspēku, Veselumu, Plūsmas stāvokli. Šoreiz ir piedāvājums satikties un saprast sevi saiknē ar saviem ķermeņiem, fiziskā ķermeņa daļām un Iekšējā Bērna Mīlestības daļu.GUNTA JĀKOBSONE

Psihoterapeite, sistēmisko risinājumu konsultante ar ilggadēju pieredzi individuālu procesu un grupu vadībā. Viņas vadībā ik pa laikam notiek jauno sistēmisko sakārtojumu vadītāju apmācības un dažādas terapeitiskas grupas. Gunta dažādos veidos strādā ar piedzimšanas traumu atstātajām sekām, kā arī ar citu psihotraumu dinamikām un to dziedināšanu individuālā vai sistēmiski izvērstā darbā.

Piektdien pie Guntas būs iespēja piedalīties meistarklasē - Psihotraumas izpratne un dziedēšanas iespējas sistēmiskajā darbā.
RINGOLDS RANCĀNS

Geštaltterapeits, Mediators, koučs un sistēmisko risinājumu konsultants, sistēmfenoloģisko izvietojumu un sakārtojumu metodes terapeits. Praktizē konsultācijas individuāli un vadu grupas Rīgā un Jelgavā. Pārstāv klienta orientēto sistēmisko ģimenes sakārtojumu virzienu.

Ringolda sistēmisko sakārtojumu meistarklase ar kādu klienta darbu gaidāma sestdien.

MELITA JANUŠA-RAUBA

 Reinkarnacioloģe, sistēmisko prakšu vadītāja un dabas dziedniecības produktu radītāja. Melitai piemīt talants ieskatīties dvēseles pagātnē un palīdzēt to darīt citiem gan car atmiņu līkločiem, gan sistēmisko darbu laikā. Lai arī sistēmiskie sakārtojumi visbiežāk risinās dzimtas kanālā, arī dvēseles pagātne jeb reinkarnāciju sistēma  mums ir pieejama. 

Sistēmisko darbu reinkarnāciju kanālā varēsiet piedzīvot nometnē, Melitas vadībā.

ALLA ĻIPATOVA

 Dvēseles terapeite - sistēmisko sakārtojumu meistare ar plašām zināšanām ezotēriskajā laukā, ar pieredzi šamanisko procesu un rituālu vadīšanā. Alla strādā ar sistēmiskajām grupām un individuāliem klientiem latviešu un krievu valodā Rīgā un Latgalē. 

Nometnē Alla piedāvās  piedalīties Transformējošā sistēmiskā praksē, kur varēsiet ieraudzīt sevi jaunā gaismā un apjaust kādas vēl nebijušas iesējas dzīvē.

IMANTS KOPMANIS

Sistēmisko sakārtojumu vadītājs, kas savos darbos izmanto un apvieno dažādas neparastas tehnikas no transpersonālās, astropsiholoģijas un kvantu psiholoģijas jomām. Imanta vadītie procesi norit strauji, dinamiski, un iedarbojas AIZ loģiskā prāta robežām. 

Nometnē Imants vadīs meistarklasi "Pūķis kā garīgais pavadonis", kurā sistēmisko procesu ieraudzīšanai palīgā ņemsim Pūķu tēlus.

ALĪNA VORONOVA

Sistēmiskā darba un dažādu personīgās izaugsmes metožu meistare no Rīgas. Kādreizējā finansu speciāliste, tagad - labklājības psiholoģijas konsultante un tulkotāja. Pārzin un māca citiem pārvaldīt naudas enerģētiskās plūsmas un samezglojumus tās ceļā, kas radušies gan personīgās pieredzes ceļā, gan sistēmiskā mantojuma ietvaros. 

Alīnas nodarbībā varēsiet pētīt naudas plūsmas samezglojumus dzimtā.
RITA ZĀLĪTE

Transpersonālās psiholoģijas speciāliste, strukturālo sakārtojumu vadītāja, neirografikas instruktore, mākslas terapeite un taroloģe. Rita vada un organizē dažādus transpersonālās izaugsmes pasākumus, māca jaunajiem speciālistiem sistēmisko grupu vadīšanas paņēmienus. Viņas darba lauka ir strukturālo sakārtojumu metodes un tādas neparastās jomās kā sapņu un pasaku izvietojumi. 

Nometnē Rita piedāvā piedalīties meistarklasē -  Dzīves eksistenciālais un transpersonālais cikls. Dzīve un nāve sistēmiskajos izvietojumos.
DAINA PEČATE

Starptautiskais Transpersonālais/Labbūtības koučs, Licenzēta Transpersonālās psihoterapijas speciāliste, Ģimenes un organizāciju sistēmisko sakārtojumu vadītāja ar ilggadēju pieredzi biznesa vidē.  

Transpersonālā psihoterapija tiecas integrēt cilvēka eksistences fiziskos, emocionālos, mentālos un garīgos aspektus, lai atvērtu ceļu uz savu patieso “Es”, harmoniskāku dzīvi un veiksmīgu pašrealizāciju.

Transpersonālais koučings dod cilvēkiem iespēju pārvarēt ego stāvokļus, domāšanas veidus un uzvedību, kas kavē viņu personīgo, profesionālo un garīgo izaugsmi.

Nometnē pie Dainas varēsiet piedzīvot Izvēļu izdarīšanas kvadrāta metodi, modelēt savu Iešanu uz mērķi, un ieraudzīt Problēmu un Risinājumu.


INESE KURZEMNIECE

Sistēmisko sakārtojumu vadītāja Kurzemes pusē, kam tuva arī arī latviskā dzīvesziņa, pirtniecība un šamaniskās  prakses.  Ineses vadītie procesi ir skaidri, enerģētiski piepildīti un mērķtiecīgi, tie spēj ļoti tīri atklāt lauka patiesos vēstījumus. 

Nometnē Ineses sistēmiskā darba meistarklase "Fiziskais simptoms kā smalkā plāna vēstnesis" gaidāma piektdienas pēcpusdienā.

Piektdienas vakarā neparasts papildus piedāvājums - stāstījums par Rapeh - Dienvidamerikas indiāņu tradicionālo augu medicīnu, kurā aicināti visi interesenti, bet pēc tam, tiem, kas izvēlēsies - pati Rapeh ceremonija (atsevišķa samaksa). Info par Rapeh šeitILZE ULMANE

Sistēmisko izvietojumu grupu vadītāja Rīgā un Vidzemē, psiholoģe, mācījusies sistēmisko pieeju pie Elenas Veselago, pārzin metaforiskās kārtis jeb MAK un vada apmācību grupas, ievedot cilvēkus metaforu pasaulē. Ilze ir arī dažādu transformācijas spēļu un sistēmisko modelāciju praktiķe, dvēseles rakstu rakstniece ar dziļu un smalku skatījumu uz cilvēka dvēseles un pasaules savstarpējo stīgojumu.

Nometnē Ilze piedāvās iespēju darboties ar MAK sevis izzināšanai sistēmiskā kontekstā un jaunu iespēju apjaušanai.
SIGITA PILDAVA

Transformācijas trenere. Piedāvā sistēmiskās konsultācijas personīgos un organizāciju jautājumos. Vada sistēmiskos sakārtojumus un pašizaugsmes grupas.Sigitas interešu loks - cilvēku komunikācija, profesionālā izaugsme, potenciāla atrašana, pārmaiņu piedzīvošana...

Nometnē Sigita piedāvās meistarklasi "Par cilvēka potenciālu"

EVIJA REDKO

Sistēmisko sakārtojumu un attīstības koučinga sesiju vadītāja, strādā individuāli un ar grupām. Evija spēj iedvesmot, viņas pieejai raksturīgs patiesums. Viņa pati  ir lielisks piemērs tam, kā cilvēks var veidot savu dzīvi tādu, kādu pats izvēlas, neraugoties uz ārējiem apstākļiem.


Nometnē Evija piektdienas pēcpusdienā piedāvās diagnostikas un lauka lasīšanas meistarklasi "“Manas bailes - mans sabiedrotais.”

MARIKA PIŅĶE

- Pavadonis minerālu un dvēseļu pasaulē
- Sistēmisko sakārtojumu un MAK prakšu vadītāja Rīgā un Jūrmalā
Marika par sevi:
"Ceļinieks plašajā ezotērikas pasaulē esmu jau trešo gadu desmitu… pēc pamatizglītības esmu psihologs, bet vairāk interesējos par Dvēseles ceļu… Vadu tikšanās ar un par krāsaino minerālu pasauli, stāstu par to fiziskām un metafiziskām īpašībām, to saikni ar stihijām un planētām, iedarbību uz cilvēkiem,  saistību ar ēteriskajām eļļām, ar Taro un MAK kārtīm un iespējām to visu izmantot sistēmiskajā darbā! 

Esmu skolojusies “Minerālu studijā", dziedniecības kursos četru gadu garumā mācību centrā “Saskarsme”,  turpat arī Sistēmisko sakārtojumu vadītāju apmācībās un dažādos citos kursos.  Sistēmiskie sakārtojumi ir jaudīga un iedarbīga tehnika tiem, kuri ir gatavi ielūkoties savos “vagoniņos”, ko velk līdzi šai dzīvē, iedot šim un tam vietu un doties tālāk jau apmierinātāki, veiksmīgāki un gribas teikt – laimīgāki.  Minerālu spēks un MAK  jeb metaforu asociācijas to vēl papildus izgaismo!

Marikas piedāvājums nometnē - Diagnostika un Lauka lasīšana ar minerāliem. 

Tie, kam tuvi minerāli, varēs iepazīt sistēmiskos procesus, savukārt tie, kuri pazīst sistēmisko Lauku, varēs ļauties minerālu burvībai.  Katrs dalībnieks varēs diagnosticēt savu pašreizējo stāvokli ar minerālu palīdzību – atklāt sev, kā to redz minerālu valstība, kā tā ar mums sazinās un kā var palīdzēt. Katram būs iespēja pameklēt atbildes uz savu šī brīža galveno jautājumu, jo rokā paņemtais minerāls vienkārši jūt cilvēku un zina, kas tam vajadzīgs. Savukārt sistēmiskais Lauks atklāj to, uz ko varētu vismaz paskatīties un parāda to, kam būtu lietderīgi iedot vietu dzīvē. Saudzīgi un sargājoši.

JĀNIS FILKS

Šamanisko prakšu meistars. Pārstāv Eiropas šamaniskās prakses apvienojot tās ar latviešu tradicionālo dievziņu. Šī ir sistēmisko prakšu vēsture un saknes, tādēļ to iekļaujam vasaras nometņu praksēs. Iekšējie ceļojumi cilvēku aizved tālā pagātnē pa dzimtas vai dvēseles līnijām, gluži kā mūsdienu sistēmfenomenoloģija.

Šajā nometnē Jānis vedīs šamaniskajā ceļojumā sestdienas vakarā.

GUNDEGA KUCIŅA

Sistēmisko un šamanisko metožu praktizētāja, bet dziļākajā būtībā - dziedinātāja caur dziedāšanu.  Dziedāšana Gundegai ir ļaušanās - sadzirdēt savu dvēseli, savu spēku un ne-spēku. Dziedot balss ievibrē šūnas dzīvai Esībai un būšanai sev pašam. Dziedot varam saskanēt, savibrēt, sadarboties ar citiem: cilvēkiem, augiem, dzīvniekiem, Garu pasauli, Zemi… 

Sadziedāšanās ar Gundegu - piektdienas vakarā un sestdienas sistēmiskā rituāla laikā.
AGNESE GUĻĀNE

Kundalinī jogas skolotāja un praktiķe ar 14 gadu pieredzi,  vada dažādas sakrālās terapijas, elpošanas prakses,  meditācijas, spēlē gongu un citus autentiskos instrumentus, darbojas ar Taro un rūnām.

Agnese par sevi: "Mana mīlestība un kaislība ir jogas terapija, bet īpaši mani interesē cilvēka garīgā attīstība, vairojot apzinātību ikdienā. Manas darbības moto ir “garīgas patiesības piedzīvošanas pieredze” un to es kopju gan pati savā praksē, gan palīdzu piedzīvot un ieraudzīt saviem klientiem. "

Nometnē Agnese mūs iekustinās abos tās rītos....
_________________________________

Nometnes laikā reizēm notiks fotografēšana. Foto materiāli visiem tiks izsūtīti, pie viena dodot iespēju apstiprināt, ka tos, kuros esat redzami, var vai nevar publicēt.  Jā kāds nemaz nevēlas tikt fotografēts (izņemot kopskatus), par to lūgums dot ziņu iepriekš.