“DZĪVES UPE”

SISTĒMISKO SAKĀRTOJUMU VASARAS NOMETNE!

Nometne notikusi, tekstam informatīvs raksturs.

Šī ir mācību centra "Saskarsme" ATVĒRTĀ TIPA SISTĒMISKĀ  KURSA NOMETNE. Tajā aicināti dalībnieki ar jebkāda apmēra pieredzi sistēmiskajās metodēs vai kādās līdzīgās  praksēs, vai interesenti par šīm tēmām.


Plānots:
· Sistēmiskie sakārtojumi un diagnostiski darbi brīvā dabā - tos vadīs Latvijā zināmi meistari, kā arī jaunie sakārtojumu praktiķi. Nodarbības būs 2 paralēlās plūsmās.

· Dvēseles daļu līdzināšanas prakse pie Marijas Sils 
 

· Sistēmiskās regresijas ar Melitu Janušu-Raubu

· Rekonstruktīvais darbs ar Inesi Zuļģi

· Sistēmiskais darbs pie Ringolda Rancāna

· Traucējošu programmu pārrakstīšana pie Allas Ļipatovas

· Sistēmiskās diagnostikas nelielās grupās pie Sigitas Vaičukas

· Supervīzijas (tikai praktiķiem) un sistēmiskais darbs pie Zanes Driķītes

· Sistēmiskā darba vēsture - iekšējais šamaniskais ceļojums ar Jāni Filku

· "Varoņa ceļš" ar metaforu asociatīvajām kārtīm pie Imanta Kopmaņa


· Dzimšanas procesa apzināšanās un sistēmiskais darbs pie Guntas Jākobsones

· Papildus instrumentu izmantošanu ierādīs Inese Kurzemniece

· Sistēmiskais darbs pie Santas Leibovičas

· Krāsas un koki sistēmiskajos sakārtojumos pie Marijas  Sils

· Labklājības aspekti dzimtā pie Alīnas Voronovas

· Enerģētiskā vingrošana no rītiem - vadīs Kaspars Vītols

· Dziesmas vakarā pie ugunskura ar Gundegu Kuciņu

· Pirts sestdienas vakarā – tiem, kas vēlēsies, atsevišķa samaksa (sadala tie, kas ies pirtī)

Paredzēts arī brīvais laiks sev un atpūtai - mežā, dārzā un pie ezera.....
Iespējamas individuālas konsultācijas pie meistariem (pret ziedojumu).

Darbosimies pamatā ārā, bet lietus laikam mums sagatavota arī zāle. Viesu namā ir mežs, ezers,  nojumes un visādi citādi mums piemērota, teritorija, slēpta svešām acīm. Ir kur likt auto un celt teltis. Reizēm pasākumi notiks paralēli divās plūsmās, mazākās grupās.

Precīzs dienu plāns arī šeit

LĪDZI JĀŅEM:

1) apģērbs un apavi nodarbībām iekšā un ārā - darbosimies pamatā dabā (lietus laikā būsim zālē)
2) sedziņa / paklājiņš un / vai plediņš sēdēšai un iekšējam ceļojumam + lakatiņš acu aizsiešanai ceļojuma laikā
3) personīgie pieraksti novērojumiem par sevi
4) tiem, kas ies pirtī – pirtslietas un dvielis
5) peldlietas (ir peldams ezers)
6) tuvumā nav veikala – savus personīgos našķus ņemam līdzi uzreiz

Attālums no Rīgas centra ap 100 km. Ir sabiedriskā transporta iespējas, bet ieteikums kooperēties līdzbraukšanai automašīnās!

Var ņemt līdzi bērnus saprātīgā vecumā, ja tie Jums pašiem netraucēs darboties ar sevi. Par sava bērna drošību un veselību katrs atbild pats! Vecākiem par bērniem arī lūgums aizpildīt pieteikumus. Bērni maksā tikai uzturēšanās maksu (sarunāsim individuāli).

Šī nometne tiek rīkota uz Sistēmisko sakārtojumu vadītāju kursa bāzes, tātad būs iespēja iepazīties ar jaunajiem sistēmisko sakārtojumu praktiķiem!

------------------------------------------

Sīkāka informācija pie Marijas pa tel.: 29393605, e-pasts: [email protected]

____________________________

Nometnes vadītāji:


MARIJA SILS
 Dabas un Gara dziedniecības un sistēmisko sakārtojumu meistare, cilvēku un augu enerģētikas speciāliste, lektore un rakstu autore, cilvēks ar šamaņa būtību. Pēdējos gados kā sava darba pamata virzienu veido dažādas sistēmiskās prakses, bieži ar šamanisko ievirzi. Vada sakārtojumu grupas, sistēmiski šamaniskos rituālus un nometnes Rīgā, Tukumā un citur. Organizē sistēmisko sakārtojumu vadītāju kursu Rīgā, m/c "Saskarsme" .

Nometnē pie Marijas varēsiet piedalīties sistēmiskajos procesos ar kokiem un krāsām sestdien, kā arī dvēseles daļu izlīdzināšanas praksēs svētdien.
ALĪNA VORONOVA

 Sistēmiskā darba un dažādu personīgās izaugsmes metožu meistare no Rīgas. Kādreizējā finansu speciāliste, tagad - labklājības psiholoģijas konsultante un tulkotāja. Pārzin un māca citiem pārvaldīt naudas enerģētiskās plūsmas un samezglojumus tās ceļā, kas radušies gan personīgās pieredzes ceļā, gan sistēmiskā mantojuma ietvaros. Nometnē, piektdienā Alīna piedāvā  nodarbību "Labklājības aspekti dzimtā".

RINGOLDS RANCĀNS 

 Geštaltterapeits, Mediators, koučs un sistēmisko risinājumu konsultants, sistēmfenoloģisko izvietojumu un sakārtojumu metodes terapeits. Praktizē konsultācijas individuāli un vadu grupas Rīgā un Jelgavā. Pārstāv klienta orientēto sistēmisko ģimenes sakārtojumu virzienu.

Ringolda sistēmisko sakārtojumu meistarklase gaidāma piektdien.

INESE ZUĻĢE

 Inesei ir talants saskatīt katra slēptos resursus un iespēju potenciālu un kopīgā darbā palīdz to atklāt arī pašam atnākušajiem, ka visi ierobežojumi ir vienīgi mūsu pašu apziņas uzlikti.   Inese strādā arī ar dzimtas tēmām un iekšējā bērna dziedināšanu, lai atraisītu personības un kopīgo dzimtas spēku. Rekonstruktīvā metode, transpersonālais koučings un QHHT ir vienkārši un iedarbīgi rīki ceļā uz sevis apzināšanu un dziedināšanu.  Papildus Nīderlandes Helingera institūta zināšanām apgūtas arī daudzas citas garīgas prakses. Nometnē,  piektdienā Inese piedāvās ieskatu rekonstruktīvajā metodē.
ZANE DRIĶĪTE

 Sistēmisko sakārtojumu meistare, Nīderlandes skolas stila pārstāve. Strādā ar regulārām grupām Rīgā un Vidzemē, kā arī vada lekcijas topošajiem sistēmisko sakārtojumu vadītājiem m/c Saskarsme. Zanes prakses izceļas ar skaidru struktūru un ieskatu dziļi dzimtas ietvaros.
Zanes piedāvājums šogad - meistarklase par tēmu "Uz ko es skatos savā dzimtā" būs piektdien, bet sestdien sistēmiskā darba praktiķi un kursu absolventi varēs padarboties supervīziju grupā.
GUNTA JAKOBSONE

 Psihoterapeite, sistēmisko risinājumu konsultante ar ilggadēju pieredzi individuālu procesu un grupu vadībā. Viņas vadībā ik pa laikam notiek jauno sistēmisko sakārtojumu vadītāju apmācības. Gunta dažādos veidos strādā ar piedzimšanas traumu atstātajām sekām, un piektdienas vakarā jums būs iespēja piedzīvot vienu no šīm metodēm sava dzimšanas procesa apzināšanai. Sestdien pie Guntas būs arī sistēmisko sakārtojumu meistarklase.

ANTA KVELDE-ANDERSONE

 Sistēmisko sakārtojumu vadītāja, ļoti gaišs un muzikāls cilvēks, jogas un reiki praktiķe kas nodarbojas arī ar reinkarnāciju izpēti un holodinamikas praksēm. Holodinamiskā dziedināšana caur emocionāli apzinātiem un izjustiem tēliem orientēta uz cilvēka veseluma atgūšanu un nostiprināšanu. Antas sistēmiskā meistarklase ar holodinamikas elementiem gaidāma piektdienas vakarā.

INESE KURZEMNIECE

 Sistēmisko sakārtojumu vadītāja Kurzemes pusē, kam tuva arī arī latviskā dzīvesziņa, pirtniecība un šamaniskās  prakses.  Ineses vadītie procesi ir skaidri un mērķtiecīgi, tie spēj ļoti tīri atklāt lauka patiesos vēstījumus. Nometnē, sestdienas rīta meistarklasē Inese ierādīs, kā strādāt nelielās grupās, izmantojot dažādus palīglīdzekļus no apkārtējās vides.

SIGITA VAIČUKA

 Sistēmisko sakārtojumu vadītāja no Valmieras. Sigitas pamatprofesija ir saistīta ar juridiskiem jautājumiem, kas, kopā ar sportisku pieeju dzīvei, piedod viņas vadītajiem procesiem labu strukturētību un lielu apzinātību. Sigita viegli ieskatās cilvēku ēnas pusēs un ļauj to darīt arī katram pašam. Nometnē, sestdienā Sigita dalīsies pieredzē, kā veidot diagnostiskus darbus , lai noskaidrot risinājumus vai izdarītu pareizās izvēles.

IMANTS KOPMANIS

 Sistēmisko sakārtojumu vadītājs, kas savos darbos izmanto un apvieno dažādas neparastas tehnikas no transpersonālās un kvantu psiholoģijas jomām. Imanta vadītie procesi norit strauji, dinamiski, un iedarbojas aiz loģiskā prāta robežām. Nometnē, svētdienā Imants vadīs meistarklasi "Varoņa ceļš", kurā sistēmisko procesu ieraudzīšanai tiks izmantotas metaforu asociatīvās kārtis.

MELITA JANUŠA-RAUBA

 Reinkarnacioloģe, sistēmisko prakšu vadītāja un dabas dziedniecības produktu radītāja. Melitai piemīt talants ieskatīties dvēseles pagātnē un palīdzēt to darīt citiem gan car atmiņu līkločiem, gan sistēmisko darbu laikā. Lai arī sistēmiskie sakārtojumi visbiežāk risinās dzimtas kanālā, arī dvēseles pagātne jeb reinkarnāciju sistēma mums ir pieejama. Šī veida darbu varēsiet piedzīvot nometnē svētdienā, Melitas vadībā.

ALLA ĻIPATOVA

 Dvēseles terapeite - sistēmisko sakārtojumu meistare ar plašām zināšanām ezotēriskajā laukā un pieredzi šamanisko procesu vadīšanā. Alla strādā ar sistēmiskajām grupām un klientiem Rīgā un Latgalē. Nometnē Alla piedāvā divus process - traumas nospiedumu pārrakstīšanu  transformācijai sestdien, un sistēmisko sakārtojumu grupu kādam klientam svētdien.

SANTA LEIBOVIČA

 Praktizējoša sistēmisko sakārtojumu konsultante un grupu vadītāja, personīgās izaugsmes trenere (PCC līmeņa koučs, ICF)  ar vairāk kā 10 gadu pieredzi koučingā un dažādu apmācību vadīšanā. Sistēmisko sakārtojumu metodi apguvusi Maskavas sistēmisko risinājumu un konsultēšanas institūtā un Systemic Constellations center Riga (SCCR) sadarbībā ar Nīderlandes Helingera institūtu. Savukārt koučingu Erickson Coaching Intenational un SCCR. Nometnē Santas meistarklase gaidāma svētdienā. 

JĀNIS FILKS

 Šamanisko prakšu meistars. Pārstāv Eiropas šamaniskās prakses apvienojot tās ar latviešu tradicionālo dievziņu. Šī ir sistēmisko prakšu vēsture un saknes, tādēļ to iekļaujam vasaras nometņu praksēs. Iekšējie ceļojumi cilvēku aizved tālā pagātnē pa dzimtas vai dvēseles līnijām, gluži kā mūsdienu sistēmfenomenoloģija. Šajā nometnē Jānis vedīs šamaniskajā ceļojumā svētdien pēcpusdienā.

KASPARS VĪTOLS

 Sistēmisko un bioenerģētisko metožu praktizētājs. Ikdienā vairāk vairāk saistīts ar tehniski loģiskiem darbiem, bet brīvajā laikā veselīga dzīvesveida un dziednieciskās vingrošanas entuziasts ar fitnesa trenera pieredzi. Enerģētiskā vingrošana Kaspara vadībā vienmēr ir aizraujoša un sirdi sildoša. Nometnē Kaspara vadībā iekustināsim savus augumus no rītiem, lai mūsu auras ir spožas, prāti tīri, un ķermeņi gatavi darboties!

GUNDEGA KUCIŅA

 Sistēmisko un šamanisko metožu praktizētāja, bet dziļākajā būtībā - dziedinātāja caur dziedāšanu.  Dziedāšana Gundegai ir ļaušanās - sadzirdēt savu dvēseli, savu spēku un ne-spēku. Dziedot balss ievibrē šūnas dzīvai Esībai un būšanai sev pašam. Dziedot varam saskanēt, savibrēt, sadarboties ar citiem: cilvēkiem, augiem, dzīvniekiem, Garu pasauli, Zemi… Sadziedāšanās ar Gundegu - piektdienas vakarā.

LILIJA BĒRZIŅA

 Kinezioloģe, masiere, dziedniecisko krēmu izgatavotāja. Lilija apbrīnojami  uzmanīgi  un niansēti jūt katra cilvēka ķermeņa īpatnības  un atrod katram piemērotus individuālus risinājumus viņa problēmām. Viņa izmanto savas plašās zināšanas dažādās dziedniecības jomās un enerģētisko kanālu jušanu, un pati ir uzskatāms piemērs tam, kā ilgstoši, dabiski saglabāt veselību un labu izskatu.

Sestdien Lilija ierādīs vienkāršus kinezioloģijas paņēmienus, kā tikt galā ar stresu un palīdzēt to izdarīt otram cilvēkam.
_________________________________

Nometnes laikā reizēm notiks fotografēšana. Foto materiāli visiem tiks izsūtīti, pie viena dodot iespēju apstiprināt, ka tos, kuros esat redzami, var vai nevar publicēt.  Jā kāds nemaz nevēlas tikt fotografēts (izņemot kopskatus), par to lūgums dot ziņu iepriekš.