Lauka kustināšanas darbnīcas

Sistēmiskā darba onlain grupas pasākumi, kuros neveido lielos sakārtojumus, bet kustina - virina - pēta - vēro sistēmisko lauku, attīsta smalkā plāna jušanas un lauka lasīšanas prasmes, ieskatās savā iekšpasaulē un sagatavo sevi lielākiem sistēmiskiem darbiem, kā arī palīdz sakārtojumu rezultātiem iekļauties dzīves musturos. Sistēmiskā lauka izpausmes un iespējas ir bezgala plašas, tās tiecas gan uz dzimtas saknēm, gan dvēseles pagātnē un arī nākotnē. Šeit būs iespēja paskatīties uz sevi vai kādu savu procesu no malas, iejusties kādā neparastākā tēlā, iegūt kādu impulsu savām izvēlēm vai resursu rīcībai materiālajā pasaulē.  Reizēm uztaisīsim kādu sistēmisko pētījumu vai kādu īsu diagnostiku. Darbnīcas būs kā vieta radošiem eksperimentiem, tādēļ es labprāt uzklausīšu jūsu idejas par to, ko tur vēl varētu darīt!

Darbosimies Zoom vidē, ar figūriņām vai bez tām ( acu kontaktā ), reizēm visi kopā manā vadībā, reizēm sadaloties mazākās grupiņās un pēc tam daloties piedzīvotajā. Tiem, kas praktizē vai apgūst sistēmisko darbu, reizēm došu iespēju praktizēties mazo grupu vadīšanā.

Šīs darbnīcas ieteicamas tiem, kas vēlas savus sistēmiskos sakārtojumus, jo jau kādu laiku Tikai uz klientu darbiem pie manis nevar tikt - jānāk arī aizvietot vai šādā veidā ar saviem Laukiem darboties. Tas palielina sava lielā sistēmiskā klientu darba kvalitāti un ļauj tā rezultātam labāk integrēties dzīvē.  Tā kā aizvietošanas iespējas manās klientu grupās ir tik, cik ir, un  ne vienmēr visi gribētāji tiek aizvietot, šis formāts dos šādu papildus iespēju.  Lauka kustināšanas darbnīcas var būt interesantas arī tiem, kas grib  iepazīt sistēmiskā lauka iespējas un to, kā šīs metodes manā vadībā darbojas. Kā arī - tiem, kas jau darbojas sistēmiski, paši vada procesus vai apgūst šo mākslu, un vēlas kvalitatīvi pavadīt laiku savā labā. 

Katrā darbnīcā būs kāda tēma, bet, ļoti iespējams, ka darbi izvērsīsies ne tikai šīs tēmas ietvaros.

Darbosimies aptuveni 3 stundas.  Tiksimies darbadienās, reizēm vakaros, reizēm pa dienu, vidēji reizi mēnesī.

Dalības maksa šajās grupās visiem vienāda, 20,- eiro.

Lauka kustināšanas grupas vasarā:

22.augusts (ceturtdiena) plkst. 19.00 – 22.00 (beigu laiks aptuvens)

Pieteikums 22.augustam  Tēma - MĀCĪBAS UN IZAUGSME

Tālākie datumi būs zināmi augusta beigās.

________

Notikušās tēmas:  "NO VECĀ UZ JAUNO", "SIEVIŠĶAIS, VĪRIŠĶAIS UN NAUDA",  "MANI LABKLĀJĪBAS AVOTI", "ES UN MANAS ĒNAS", "MĒRĶIS UN AICINĀJUMS",  "MANI SISTĒMISKIE ĀĶI", "ES UN VIETA PASAULĒ" , "DVĒSELE UN PERSONĪBA",   "PAR SVĒTKIEM UN SVINĒŠANU".

Vairāk info pa  tālr.: 29393605, 22845601, vai e-pastā: [email protected]