Dabiskās realitātes atjaunošana

Divpakāpju transformējošo prakšu nometnes dabā – “Atbrīvošanās” un “Radīšana”.

Šeit Tu varēsi izlobīt savu būtību no dzīves laikā uzkrātām maskām, kā sīpolu no mizām, kā olu no čaulām, kā sauli no mākoņu segām….

Šeit Tu satiksi sevi tieši tik patiesu, dzīvu un tīru, cik tava dvēsele būs gatava un cik tavs prāts ļaus – dabas, ūdeņu, gaisa un cilvēku acu spoguļos…

Šeit Tu varēsi daudz, daudz atvadīties un atbrīvoties, palaižot mājās – īstajā vietā un laikā – visu to, ko nes uz saviem pleciem cauri paaudzēm, cauri dzīvēm…

Šeit Tu sajutīsi, kā ir ļauties un paļauties uz lielākiem spēkiem, uz dabas būtnēm un Gariem, kas reizē skarbi un maigi…

Šeit Tu izzināsi savu spēku un patieso mērogu, apjautīsi savus aicinājumus un iespējas, savu radīšanas dziņu Augšzemē, Pazemē un Viduszemē….

Šeit Tu mācīsies savus jaunos dzīves pavedienus savīt kopā ar jau esošajiem un radīt tieši savu, dabisko un unikālo realitāti - nekādi to nevērtējot un ne ar vienu to nesalīdzinot!

Dabiskā realitāte nav tā, ko mēs iedomājamies par pareizu esam, vai tā, kas mums kaut kur mācīta, vai tā, kas kaut kur noskatīta un sagribēta, tā ir tā, kas nāk caur mūsu Dvēseles dabu un ko pazīst meža un pļavu Dabas Gari – tie mūs redz tādus, kādi būtībā esam un tie spēj mums pašiem mūs tādus parādīt.
Varbūt šie dabas Gari patreiz ir vienīgie, kas mūs absolūti nekā nevērtē un pieņem un visā pilnībā tā, kā virmo mūsu būtība, kura caur mūsu cilvēciskajiem veidoliem spēj izpausties pasaulē un Radīt. Varbūt mēs pēc šīm dienām arī tādi kļūsim un spēsim tā redzēt pasauli un cilvēkus…

Vai mēs to pieņemsim? – tā ir katra paša izvēle.

2 x 6 dienas Uguņu meža un pļavu vidū, neskartā dabā un minimāla komforta apstākļos, pamazām un saudzīgi, bet nemitīgi - verot vaļā sirdi, visas maņas un apziņu. Kopā ar dažiem līdzīgi motivētiem cilvēkiem, ar kuriem kļūsim cits citam par spoguļiem un pavadoņiem.

Tā ir iespēja pārradīt sevi tuvāk savas dvēseles ceļam un iegūt instrumentus, kā šo jaunradīto sevi integrēt ikdienas dzīvē, kura arī pēc tam mainīsies – jo dzīve sākas no mums, ja mēs to sajūtam un apzināmies. Tā reālā dzīve, nevis sociālās spēles, kurās esam mācīti iesaistīties.

Cik tas katram izdosies – tas atkarīgs no katra iekšējās gatavības, jo mēs esam dažādi un mūsu transformāciju ātrumi ir dažādi.

Ar jums kopā būšu es, Marija Sils, kam šādi procesi jau labu laiku ir kļuvuši par ikdienas pieredzi. Pavadīšu un sagaidīšu, izskaidrošu prātam nesaprotamo, rādīšu takas mežā, turēšu Lauku pār mums un vēršu durvis uz iekšpasaules kambariem.

Jūsu transformācijām būs atvēlēti vairāki hektāri Gariem pilnu mežu un pļavu, slēpti svešiem skatieniem, atvērti tikai mums pašiem. Kādu vakaru vai rītu pavadīsim arī pie netālu esošās jūras, pieņemot tās spēku un mācību.


Prakses veidotas uz šamanisko un sistēmisko mācību bāzes, ietverot mūsdienu ezotērikas vēstījumus un kvantu psiholoģijas metodiku. 

Pirms tām būs 1 vakara vebinārs (iekļauts cenā) (saņemsiet arī ierakstu), kuru lūgums noskatīties līdz tam, kad dosimies mežā.

Pirmās pakāpes nometne „ATBRĪVOŠANĀS”   16.-21.jūlijā

Pirmās 6 dienas būs vairāk vecos pasaules skatus un saites atbrīvojošas un aizvadošas. Pēc tām jutīsieties tīrāki, tukšāki, brīvāki, radīšanai gatavāki, un patiesību redzošāki un savai dabiskajai realitātei gatavāki.

Satiksimies otrdienā, 16.jūlijā, plkst. 12.00 (ierašanās un iekārtošanās no 11.00), noslēgums svētdienas, 21.jūlija vakarā ap 18.00 (izbraukšana pēc tam).

Pēc tam 3 nedēļas būsiet mājās, savā ikdienas vidē, kura arī lēnām transformēsies jums līdzi…. Cik ļausiet…   Kādam šis laiks varbūt būs gads - līdz nākamajai vasarai.

Otrās pakāpes nometne „RADĪŠANA”  13. - 18.augustā

Tiksimies otrreiz Uguņu mežā, lai satiktu jaunus spēka avotus, savienotos ar tāliem un seniem resursiem, lai mācītos kļūt par radītājiem un lai Radītu – to, kas tiešām katram Savs, dēļ kā Dvēsele uz šo pasauli nākusi un tik ilgi šo brīdi gaidījusi!

Satiksimies otrdienā, 13.augustā, plkst. 12.00 (ierašanās un iekārtošanās no 11.00), noslēgums svētdienas, 18.augusta vakarā ap 18.00 (izbraukšana pēc tam).

Pēc tam saņemsiet ‘ceļamaizi’, kā šo saradīto turpinātu vīt tālāk dzīves ceļos - 

būs 1 vakara vebnārs pēc nedēļas, lai varētu dalīties integrācijā.

Ieteicams apmeklēt abas nometnes vienā gadā, bet var arī ar gada pārtraukumu.

Ierasties citos laikos nevar .... kā arī - nometnes laikā mēs vienojamies nepamest pasākuma vietu un citādi nesatikties ar sociumu, lai neizjauktu transformāciju gaitu (izņemot 1 braucienu uz jūru). Un - prakšu laikā un citā dienas laikā nelietot  mobilos sakarus un internetu (ja ļoti vajag piezvanīt - to dara, atejot malā no pārējiem). Nevar arī ierasties uzreiz uz 2.nometni, jāsāk ar pirmo.

Pasākumā būs klusie rīti - līdz rīta ‘aplim’ nesarunāsimies, būsim ar sevi un dabu. 

Pasākumu programmu (tā gan daļēji veidosies uz vietas, atbilstoši dalībnieku vajadzībām) var Lejuplādēt šeit

NOTIKUMU VIETA - pie Talsu novada Uguņu ciema. Precīzu atrašanās vietu un ceļa norādes saņemsiet pēc pieteikšanās.

NAKŠŅOŠANA – vai nu guļambūdiņās vai savās teltīs, katram atsevišķi. Visiem būs pieejama mājas (vai dārza) duša un labierīcības.

ĒST GATAVOSIM paši uz vietas, lauku mājas virtuvē veģetāru ēdienu, pēc kārtas uzņemoties šo atbildību. Ēst gatavošana ir viena no būtiskām praksēm, lai atbrīvotie no liekām piesaistēm un vērtējumiem.

Dalības maksa vienā nometnē:

A - ar nakšņošanu atsevišķā guļambūdiņā (6 vietas) = 360,- e

B - ar nakšņošanu savā teltī = 340,- e

Vieta tiek rezervēta pēc priekšapmaksas (50 %) saņemšanas,  atlikušais maksājums - skaidrā naudā uz vietas.

Grupas dalībnieku skaits ir ierobežots, tādēļ lūdzu pieteikties savlaicīgi.

"ATBRĪVOŠANĀS" PIETEIKUMS 

"RADĪŠANAS" PIETEIKUMS

____________

LĪDZI JĀŅEM:

1)      apģērbs nodarbībām ārā (liela lietus laikā – bēniņos)

2)      stabili, slēgti apavi iešanai mežā !!

3)      peldlietas (kādu dienu brauksim uz jūru, ir arī dīķis)

4)      šamaniskais grabeklītis vai tukša, sausa 0,5l plastmasas pudelīte

5)      stingra aukliņa un daži krāsainas dzijas dzīpari

6)      neliela somiņa iešanai mežā un dzeramā ūdens pudele

7)      paklājiņš, sedziņa iekšējiem ceļojumiem

8)      lakatiņš acu aizsiešanai

9)      personīgie pieraksti un daži krāsaini rakstāmrīki

10)    guļampiederumi (teltīs jāņem līdzi viss, guļambūdās ir matracis, spilvens un sega, jāņem sava gultasveļa)

_________________

Ja jūtat ka pirms tam vēlama auras sabalansēšana (labākai uztverei un jušanai), piesakieties uz to personīgi un savlaicīgi!

Sīkāka informācija pa tel.: 29393605, e-pasts: [email protected]