IoPT mācību - atskaites grupas

Šis būs ieskats un apkopojums par Identitātē orientētas psihotraumas teorijas jeb IoPT apmācību kursu. 

Vakaru vadīs Zane Driķīte, kas pašlaik apgūst šo Franča Ruperta izveidoto metodi Martas Torsheimas vadībā IoPT Norvēģijas Institūtā.

Mūsu psihiskā attīstība sākas ar milzīgu vitāla prieka potenciālu, spēju mīlēt un lielu vajadzību būt mīlētam. Tad kāpēc mēs to pazaudējam laika gaitā? Kāpēc mēs zaudējam dzīvesprieku un apspiežam savas pamatvajadzības? Uz šiem jautājumiem atbildes sniedz Francis Ruperts caur IoPT metodi.

Zane Driķīte ir apguvusi dzimtas sistēmisko sakārtojumu metodi Nīderlandes Helingera institūtā un regulāri vada dzimtas sistēmisko sakārtojumu grupas dažādās Latvijas pilsētās, kā arī pasniedz nodarbības topošajiem sistēmisko sakārtojumu studentiem m/c "Saskarsme".

Mācību atskaites tipa apkopojumu Zane sniegs onlain vidē par katru no 12.moduļiem. Secīgi informēsim  jūs par katra nākamā moduļa saturu.

Šie vakari orientēti uz auditoriju, kas praktizē vai apgūst sistēmisko darbu, psiholoģiju, psihoterapijas metodes, jaunā laika dziedniecību, u.c. metodes darbam ar cilvēka psihi. Aicināti arī kouči, pedagogi u.c. interesenti ar kādu iepriekšēju pieredzi līdzīgās metodēs.

1.moduļa tēma ir IoPT un psihotrauma. Ieskatīsimies, kā psihotrauma ietekmē cilvēka organismu un attiecības ar citiem, kas notiek ar psihi traumas rezultātā. Tāpat ieskatīsimies, kas raksturo katru no psihes sašķeltajām daļām un kādās četrās kategorijās IoPT tiek iedalītas traumas. Kā arī ieskatīsimies zinātnē un tās saskarē ar IoPT.  Tā kā IoPT pamatlicējs Francis Ruperts daudzus gadus ir strādājis ar sistēmisko sakārtojumu metodi, apskatīsimies, ar ko atšķiras šīs abas metodes.

Praktiskie klientu darbi jeb "Satikšanās ar sevi" caur nodomu metodi sekos vēlākos moduļos.

1.tikšanās būs 1.martā, piektdienas vakarā, no 19.00 lidz aptuveni 22.00. Tiksimies Zoom vidē.

Dalības maksa 38,- eiro

PIETEIKUMS ŠEIT

Vairāk informācijas pa tel. 29393605 (org.), 29158990 (Zane), e-pasts: [email protected]

Uz tikšanos!