IoPT mācību - atskaites grupas

Šis būs ieskats un apkopojums par Identitātē orientētas psihotraumas teorijas jeb IoPT apmācību kursu. 

Vakaru vadīs Zane Driķīte, kas pašlaik apgūst šo Franča Ruperta izveidoto metodi Martas Torsheimas vadībā IoPT Norvēģijas Institūtā.

Mūsu psihiskā attīstība sākas ar milzīgu vitāla prieka potenciālu, spēju mīlēt un lielu vajadzību būt mīlētam. Tad kāpēc mēs to pazaudējam laika gaitā? Kāpēc mēs zaudējam dzīvesprieku un apspiežam savas pamatvajadzības? Uz šiem jautājumiem atbildes sniedz Francis Ruperts caur IoPT metodi.

Zane Driķīte ir apguvusi dzimtas sistēmisko sakārtojumu metodi Nīderlandes Helingera institūtā un regulāri vada dzimtas sistēmisko sakārtojumu grupas dažādās Latvijas pilsētās, kā arī pasniedz nodarbības topošajiem sistēmisko sakārtojumu studentiem m/c "Saskarsme".

Mācību atskaites tipa apkopojumu Zane sniegs onlain vidē par katru no 12.moduļiem. Secīgi informēsim  jūs par katra nākamā moduļa saturu.

Šie vakari orientēti uz auditoriju, kas praktizē vai apgūst sistēmisko darbu, psiholoģiju, psihoterapijas metodes, jaunā laika dziedniecību, u.c. metodes darbam ar cilvēka psihi. Aicināti arī kouči, pedagogi u.c. interesenti ar kādu iepriekšēju pieredzi līdzīgās metodēs. 

Pasākums piemērots  TIKAI dalībniekiem ar pieredzi līdzīgas jomās.

1.moduļa tēma ir IoPT un psihotrauma. Ieskatīsimies, kā psihotrauma ietekmē cilvēka organismu un attiecības ar citiem, kas notiek ar psihi traumas rezultātā. Tāpat ieskatīsimies, kas raksturo katru no psihes sašķeltajām daļām un kādās četrās kategorijās IoPT tiek iedalītas traumas. Kā arī ieskatīsimies zinātnē un tās saskarē ar IoPT.  Tā kā IoPT pamatlicējs Francis Ruperts daudzus gadus ir strādājis ar sistēmisko sakārtojumu metodi, apskatīsimies, ar ko atšķiras šīs abas metodes.

2.moduļa tēma - agrīnā trauma.
Tālāko vebinaŗu tēmas uzzināsiet secīgi, tiem tuvojoties.
1.vebinārs ir teorētisks, tālākajos pēc teorijas seko praktiskie klientu darbi jeb "Satikšanās ar sevi" caur nodomu metodi.
Tie, kas pievienojas vēlāk - vebinārus jāskatās secīgi, sākot ar pirmo.  Ieraksti būs tikai teorijas daļai.
Prakses neierakstīsim, bet tikai teoriju vien iegādāties nevarēs.

Pirmā tikšanās reize bija 1. martā. No tā ir iegādājams ieraksts - tas būs vajadzīgs, lai varētu piedalīties turpmākajās reizēs!

Nākamais vebinārs būs 30. maijā, ceturtdienas vakarā, no 19.00 līdz aptuveni 22.00. Tiksimies Zoom vidē. 

Dalības maksa 38,- eiro par 1 vebināru.PIETEIKTIES ŠEIT


Vairāk informācijas pa tel. 29393605 (org.), 29158990 (Zane), e-pasts: [email protected]

Uz tikšanos!