Nekāp svešās kurpēs!

Uzvelkot cita cilvēka drēbes, mēs sākam izskatīties pēc šī cilvēka un pārējie uz mums attiecīgi reaģē. Uzvelkot, piemēram, ārsta halātu, pie mums var vērsties kā pie ārsta, kaut arī mēs esam, piemēram, santehniķi.... Līdzīgi ir ar simboliku.
Simboli ir ietilpīgi vizuāli vai audiāli jēdzieni, kas nes kādu vēsti, liecina par piederību kaut kam un ļauj simbola nēsātājam energoinformatīvā plānā savienoties ar to, kas tiek simbolizēts.
Vieni no spēcīgākajiem simboliem ir valstiskie simboli - karogs, ģerbonis, himna. Aiz tiem stāv valsts liktenis, vēsture, spēks, attiecības un nākotne. Katras valsts simbolika savieno tās lietotājus ar šīs valsts likteni jeb karmu.
Un tagad uzmanību, - tie, kas pašlaik nēsā (kaut vai uz Fb profilbildes) citas valsts karogus, kas tos kar Latvijā publiskās vietās un kas atskaņo citas valsts himnu mūsu pasākumos - ar šīm darbībām jūs uzņematies šīs citas valsts likteni, kopā ar tās pagātnes informatīvo lauku un kopā ar to enerģiju, kādu šī valsts iegūs nākotnē.
Jūs neko labu nedodat šai citai valstij, toties jūs to pamatīgi sajaucat ar savas valsts likteni!
Šorīt izlasīju, ka kāds saprātīgs cilvēks Daugavpilī, kas ir iebildis pret šādu absolūtu neprātu un aicinājis novākt zildzelteno karogu no publiskas vieta, ticis atlaists un tiek publiski nosodīts... tas tikai liecina par cilvēku neapzināto vēlmi tikt ievilktiem karā, kaut arī skaļi tiem teikts pretējais (t.i. tiek melots)....
Pašlaik visuresošā zilidzeltenā simbolika ir tiešs ceļš uz tai atbilstošās valsts notikumu ievilkšanu Latvijā - vai to jūs gribat???
Es te neizsakos par reālām darbībām bēgļu vai citādi cietušo labā - palīdzēt ir labi, bet tad, ja pašiem ir pārpilnība. Ja kāds kaut ko var dot no cilvēka cilvēkam - ar to viss ir kārtībā.
Toties mēs kā valsts ar neatdodamu ārējo parādu vairāku paaudžu apmērā neesam ne tuvu pārpilnībai.... Tādēļ man pat negribas domāt, kas būs, ja mēs to zildzelteno karmu tiešām uz savu pusi pārvilksim!
Un, lai kā gribētos domāt, ka šī kara propaganda, kas skan no mūsu valsts medijiem un valdības, ir tikai kļūme un nezināšana - visdrīzāk tā nav. Ja šie spēja no iluzoras epidēmijas pāris gadu laikā radīt reālu, tad visdrīzāk arī tagad propaganda tiek veikta apzināti.

Ceru uz to, ka kādu šīs rindas uzrunās un mēs atgriezīsimies pie saviem simboliem un sava spēka.
Marija Sils, sistēmfenomenoloģe