Gongu ceļojums meža burvībā  

Aicinām uz gongu skaņu peldi burvīgā dabas vietā - Lāčupītes dendrārijā, senu egļu un valriekstu paēnā!   

 
2024.gada vasarā, 11.augustā gongus skandēs Ainārs un Agnese Guļāni.

Sāksim 12.00, gongu skaņas baudīsim aptuveni 2 stundas, un pēc tam no 14.00 aicinām uz Zaļo sistēmisko darbnīcu, lai ieskatītos savas dzimtas un dvēseles laukos.

Tikšanās vieta - Lāčupītes dendrārijā pie Miera eņģeļa tēla (precīza vietas atrašana tiks izsūtīta epastos tiem, kas būs pieteikušies)

Sīkāka informācija vēl sekos.....

GONGS  un citi autentiskie instrumenti harmoniski iekļaujas dabas vidē un skaņās, veidojot unikālu sinerģiju. Putnu balsis dažbrīd pieklust, dažbrīd kļūst skaļākas, bet vējš, koki, jūras tuvums, tas viss sniedz ieguldījumu unikālam skaņu ceļojumam.

Mēs būsim brīvā dabā, tāpēc iesakām paņemt līdzi to, kas darīs ceļojumu maksimāli ērtu: paklājiņu, spilventiņu un sedziņu, odu atbaidīšanas līdzekli (vēlams bez izteiktas smaržas), acu apsēju, spilventiņu, dzeramo ūdeni.  Lūgums ğērbties ērti, vēlams dabīga materiāla drēbēs. 

AICINĀM IERASTIES uz pasākumu vismaz 40 minūtes iepriekš, lai izstaigātu un aplūkotu Igora Medņa veidotos Lāčupītes dendroloģiskos stādījumus (ieeja brīva). Tā ir aizsargājama dabas teritorija, kurā ieaudzētas ap 30 skujkoku un 250 lapu koku sugas, bet jūnijā aplūkojami savvaļā ziedoši rododendri. Pastaiga ļaus arī nesteidzīgi sagatavoties skaņu meditācijai un noformulēt tā nodomu. Netālu, 300m attālumā ir jūras krasts.

Tā kā pasākums notiks ārā un laika apstākļi var ieviest savas korekcijas, lūdzam pieteikties un atstāt savu kontaktinformāciju, lai varam paziņot par varbūtējām izmaiņām! Tāpat aicinām saudzēt dabu, taupīt resursus un vienoties par braukšanu kopā vairākiem cilvēkiem (piesakoties, to var atzīmēt).

PAR GONGIEM….. 

"Gonga skaņa rada iekšējo skaņu, kā arī ārējo skaņu. Tieši šī duālā skanēšana ir tā, kas klausītājus ieved dziļā savas esības piedzīvošanā, tādējādi katram cilvēkam Gonga skaņas kļūst individuāli unikālas." 

/Mehtab Benton/

Gongu seanss ir gan atslābinoša meditācija, gan dziedinošs, meditatīvs, garīgs un fiziski transformējošs process, kas maina cilvēka vibrācijas un atjauno dabisko iekšējo līdzsvaru, atmodina organisma iekšējās rezerves un pašatveseļošanās iespējas.

Ikviena Gongu meditācija ir sava veida sakrāla telpa, kurā notiek spēcīga sevis apzināšanās un iekšējs transformācijas piedzīvojums, tādēļ lielu lomu spēlē pirms meditācijas izteiktais nodoms un ļaušanās skaņām un vibrācijām plūst caur sevi. Gongs ir Visuma skaņu vibrācijas, kas mūs tuvina savai intuīcijai, radošumam, manifestācijas iespējām, uztveres jūtīgumam un dziļām dvēseles alkām pēc garīgas izaugsmes un saplūšanas.

Daži no būtiskākiem ieguvumiem, piedoties Gongu meditācijā:

🤍 varēsi ieklausīties Visuma skaņās un meditatīvā stāvoklī sadzirdēt Dvēseles balsi, apzināties iekšējo mieru un iepazīt sevi "šeit un tagad",

🤍 sajutīsi dziļu relaksāciju un prāta attīrīšanos, mazināsi stresu un spriedzi ķermenī,

🤍 spēsi dziedināt dziļus emocionālus blokus ar Mīlestības plūsmu, līdzvarosi un stabilizēsi nervu sistēmu,

🤍 ļausi bloķētai Dzīvības enerğijai brīvi plūst pa smalkajiem enerğijas kanāliem, lai stiprinātu fizisko, mentālo un emocionālo ķermeni.

Ja vēlies pabūt ar savu Augstāko Es, atjaunot harmoniju un savienoties ar Dievišķo, Radītāja jeb Avota enerğiju, tad esi mīļi aicināts iegremdēties Gonga, Tibetas dziedinošo bļodu un etnoinstrumentu dziedinošajās skaņās un vibrăcijās. 🕉  Gongu meditācija piemērota gan iesācējiem, gan pieredzējušiem meditētājiem.

__________

Gongu skaņu ceļojums ir došanās kosmisko vibrāciju izplatījumā. Brīnumainu instrumentu smalkās vibrācijas aizķer cilvēka dvēseles jutīgākās stīgas, aiznesot uz mistisku pārdzīvojumu pasauli, kur iespējams ir pilnīgi viss…

Gongs ir instruments, kas palīdz pamosties savā sapnī. Metālisks disks, ko atdzīvina āmurs – griba – no kura izplūst skaņas okeāns, tā ir kosmosa mātišķā dzemde, kur sīkākā nodoma sēkla ir spējīga dzemdēt pieredzi. Gluži ka psihodēlisks augs, tas ļauj ieraudzīt un atpazīt savas dvēseles lauku – kā arī saskarsme, kas veido mūsu pieredzi.

Pieaugošie gonga skaņu viļņi caururbj un piepilda apkārtējo telpu ar kāpjošu un pazeminošu toņu pēctecību; tie palīdz izkausēt savas personīgas identitātes sajūtu – dažreiz sāpēs vai bailēs; dažreiz nogurumā vai priekā; apskaujot atraidītās personības vai rīcības, aizvainotās, varbūt radušās no skumjām un bēdām, vai dusmām, bet galu beigās atverot sirdi un sevi pašu, lai samierinātos; vienlaicīgi gan nomirstot, gan piedzimstot.

Dažkārt gongs sniedz atpūtu – piesātinātu un dziļu relaksāciju, kas dod ķermenim atvieglojuma sajūtu, atbrīvojot to no spriedzes, jo ikviena jūsu anatomiskā šūna atsaucas skaņas vibrācijām. Gongu var salīdzināt ar daudzfunkcionālu ierīci, kas sevī ietver it visu un liek man justies pilnīgam. Gongs piedāvā pārstartēt gan prātu, gan ķermeni.

INFORMĀCIJA pa tel. 29393605 (org.),e-pasts:  [email protected]