“VEĻU DIENA” 

Pasākums noticis, tekstam informatīvs raksturs.


Veļu laiks nāk ar smalkām noskaņām, atmiņām un to sijāšanu… Tas ir laiks, kad dabā gaiss ir viscaurspīdīgākais, kad starp koku zariem tīrā telpā jūtam un redzam Garu spēles un Veļu ceļus. Šo laiku pavada viegls skumju virmojums, kas, ja tam ļaujamies, palīdz mums atvadīties no aizgājušajām dvēselēm viegli un gaiši, nesot mieru sirdī un apņēmību dzīvē.

“VEĻU DIENA” ir resursiem bagāts sistēmiski šamaniskas ievirzes pasākums, kas palīdzēs sakārtot attiecības ar senču un aizgājušo tuvinieku dvēselēm un veļiem, ļaus atbrīvot vairs nevajadzīgās piesaistes un nostiprināt tās, kas dod atbalstu un spēku dzīvei. Mēs uzmanīgi pavērsim Veļu valstības aizkaru un ielūkosimies pār tās slieksni ar godināšanu un pateicību.

Šogad Veļu diena būs skanīga -  esmu aicinājusi jogas un gongu meistarus Agnesi un Aināru Guļānus vadīt dziļo skaņu meditāciju relaksācijai, savas dvēseles un senču dvēseļu dziedinājumam.

PIEDĀVĀJUMĀ:

* Stāstījums par Veļu būtību, šī laika nozīmi un jēgu mūsdienās.

* Šamaniskais iekšējais ceļojums pie Veļu Mātes.

* Sistēmiski šamaniskais rituāls “Veļu saime” ar Veļu mielasta gatavošanu un individuāliem atvadu vēlējumiem. Rituālu veiksim kopīgā spēkā, bet tā rezultāts būs katram savs. Iespēja pabeigt kādus nepabeigtus vai sarežģītus atvadu procesus.

* Elpošana savam sirdsmieram un Mantras senču dvēseļu godināšanai

* Gonga (un citu autentisko instrumentu) dziļā skaņu meditācija

* Būs zāļu tēja no tēmai atbilstošiem augiem un mielasts mums pašiem.

* Veļu laika sadziedāšanās ar Gundegu  - varēsiet gan klausīties, gan piedziedāt.

PASĀKUMU VADĪS sistēmiski šamanisko prakšu meistare Marija Sils

Skaņu ceļojumus un elpošanu - Agnese Guļāne un Ainārs Guļāns.

Sadziedāšanās no Gundegas Kuciņas.


LĪDZI JĀŅEM: Svecīte trauciņā, telpu apavi vai zeķītes, sedziņa virs un zem sevis iekšējiem ceļojumiem+ lakatiņš acu piesegšanai, var paņemt arī spilventiņu. Būs vajadzīgs simbolisks cienasts veļiem (no savas virtuves), un domas par tuvajiem aizgājējiem.

PASĀKUMS NOTIKS daļēji telpās, daļēji ārā (rituāls ārā), tādēļ lūdzu parūpēties par atbilstošu apģērbu.

Vairāk info pa tel.  29393605 (Marija) vai 22845601 (Gundega), e-pasts: [email protected]

Uz tikšanos Veļu dienā!