Bišmājiņa un pirtiņa

Uguņu ciema «Mazgarājos» darbojas bišu mājiņa, kur var dziedināties, guļot uz stropiem, bišu radītajās vibrācijās. Bišu aura labvēlīgi ietekmē cilvēku veselību un enerģētiku. Cilvēki guļ namiņa iekšpusē uz stropiem, bet to skrejas ir ārpusē - bites brīvi lido savās gaitās, nesaskaroties ar gulošo cilvēku.

Bites ir aktīvas no aprīļa līdz septembra beigām, arī lietus laikā. Mājiņā vienlaicīgi var gulēt 2 cilvēki. 

Atlīdzība 10,- e no cilvēka par 1-1,5 stundu (šis ir ieteicamais laiks gulēšanai uz bitēm)

Pieteikties pa tel.: 29393605, e-pasts: [email protected]

Guļot bišu mājiņā uz stropiem, cilvēks atrodas ļoti tuvu bitēm un elpo ārstniecisko stropa gaisu. Zem vienas gultas atrodas ap 100 000 bišu. Bišu saimes ap sevi veido īpašu biolauku, un, esot tajā notiek cilvēka un bišu biolauku mijiedarbība. Rezultātā uzlabojas cilvēka iekšējais līdzsvars un kopējais veselības stāvoklis, it īpaši -  nervu stabilitāte,  asinsrites sistēmas un locītavu veselība, kā arī aktivizējas domāšana, reizē radot stabilu miera sajūtu.  Bišu dziedniecība līdzinās citām dzīvnieku terapijām, izmantojot zirgus, kaķus, delfīnus u.c., bet ir vienkāršāka, jo no cilvēka tiek prasīta tikai atgulšanās un ļaušanās.

Bišu vibrācija ir smalka un maiga, kā lietus šalkoņa, tā darbojas šūnu līmenī, kas ļauj kvalitatīvi relaksēties un atjaunot spēkus. Kontakts ar bišu auru palīdz attīrīt šūnas un stimulē to atjaunošanos. Stropu terapija labvēlīgi iedarbojas uz centrālo un perifēro nervu sistēmām. Tā ir rekomendējama gan augošam, gan novecojošam organismam, kā arī nostiprina imunitāti un harmonizē sirds-asinsvadu sistēmas darbību. Šī terapija palīdz arī ortopēdisku problēmu risināšanai. Kamēr cilvēks guļ uz stropiem, ķermenis no apakšpuses sasilst. Siltuma un bioenerģētikas ietekmē mazinās muguras, jostas un kakla daļu iekaisumi, ķermenis kļūst lokanāks un vieglāks.

Uguņu bišmājiņā bites dzīvo otrajā stāvā, jo pirmais ir atvēlēts pirtiņai. Netālu ir Grīvas upīte, kur atdzesēties.

Pirti piedāvāju nomāt veselības pasākumiem. Piedāvāju arī dažādu koku slotas. Pirts noma = 40,- e par vakaru. 

Slotas cena 2-3  eiro.  Var sarunāt ari pirtnieku.


Pieteikties pa tel.: 29393605, e-pasts: [email protected]