SISTĒMISKO SAKĀRTOJUMU VADĪŠANA.
Sistēmfenomenoloģija.

Sadarbībā ar mācību centru “Saskarsme” 2-gadīgais pieaugušo interešu izglītības kurss:  - “Sistēmisko sakārtojumu vadīšana. Sistēmfenomenoloģija.”  

Patreizējais kurss ir nokomplektēts  -  nākamo uzņemsim 2025.gada rudenī.

Tajā apgūsiet pazīstamākos sistēmisko sakārtojumu virzienus ar labu teorētisko bāzi un daudzveidīgām praktiskām nodarbībām.

Šī ir salīdzinoši jauna dzīves lauka atveseļošanas metodika, kur enerģiju jušana un dziedināšana apvienojas ar psihoterapijas un fenomenoloģijas metodēm. Tā balstīta senās garīgās zināšanās un mūsdienu zinātnē un ezotērikā. Kursa laikā apgūsiet ne tikai dažādas sistēmiskā darba metodes un virzienus, psiholoģijas un sistēmiskās ezotērikas bet arī pamatus, grupu vadīšanu, Lauka lasīšanu un meditāciju.

Šī ir vienīgā vieta Latvijā, kur tiek pasniegta sistēmfenomenoloģijas teorija!


KURSA PASNIEDZĒJI – Latvijā pastāvīgi strādājoši, pieredzējuši meistari  (Marija Sils,  Zane Driķīte,  Sanita Aišpure,  Ringolds Rancāns,  Rita Zālīte,  Santa Leiboviča un citi)

Precīza  programma  un pasniedzēju sastāvs būs pieejami pēc neilga laika.

SISTĒMISKIE SAKĀRTOJUMI, jeb Sistēmfenomenoloģijas prakses ir enerģētiskas, intuitīvas metodes, kas piemērotas mūsdienu cilvēka uztverei. Tās risina visdziļākos problēmu cēloņus mentāli garīgā plānā, aptverot gan cilvēka personīgo vēsturi, gan ģimenes un dzimtas laukus. Šajā kursā būs ieskats arī dvēseles pāŗdzimšanu kanālā.

Šis ir arī ātrs un dziļš personības pilnveidošanas un garīgās attīstības ceļš!

SISTĒMISKĀ IZPRATNE par procesiem cilvēkā un pasaulē labi papildina dažādas citas profesijas, tādēļ īpaši aicinām dziedniekus, astrologus, psihologus, pedagogus, mediķus, koučus un citus, kas strādā ar cilvēkiem - bagātināt savas prasmes.
Kā arī – jebkuru, kam interesē sevis pilnveidošana. Speciālas priekšzināšanas nav nepieciešamas – ir vajadzīgs atvērts prāts un vēlme mācīties ko jaunu! 

Vasarā tiekamies dabā, 3 dienu izbraukuma nometnē „DZĪVES UPE” ,kas šogad notiks no 7.  līdz 9.jūnijam. Kursa dalībniekiem 2 dienas nometnē obigāti apmeklējamas, trešā pēc izvēles. Nometne ir atvērta ari viesiem, kas interesējas par sistēmisko darbu.

Nometnē aicināti arī tie, kas jau piedalās sistēmiskajās grupās vai kā citādi praktizē!

KURSS NOTIKS 2 gadus, nodarbības 2x mēnesī, svētdienās, laikā  no 10.00 līdz 19.00.

Mācības būs organizētas gan klātienē Rīgā, gan onlain vidē; klātiene un onlains nedublējas.

Uz klātienes nodarbībām lūdzam ierasties maiņas apavos vai zeķītēs, un izslēgt telefonos skaņas un interneta signālus. Nodarbību saturs ir konfidenciāls, jo reizēm tiek skarti dalībnieku personīgi jautājumi – mēs paši sākumā strādāsim katrs ar savu sistēmisko kārtību.

KURSĀ APGŪSIET ŠĀDAS MĀCĪBAS:
• Sistēmisko izvietojumu uzbūve un vadīšana
• Sistēmfenomenoloģija un sakārtojumu ezotērika
• Energoinformatīvais Lauks un tā lasīšana
• Psiholoģijas pamati (psihologiem tā vietā - prakses)
• Veselība un emocijas, simptomu izvietojumi
• B.Helingera dzimtas izvietojumi un citas metodes
• Organizāciju un strukturālie sakārtojumi
• Holodinamikas, Šamanisma un regresiju prakses
• Sistēmiskā koučinga pamati un individuālais darbs
• Grupu vadīšana un konsultēšanas ētika

• Iepazīsiet dažādus interesantus meistarus  

PĒC ŠĪM MĀCĪBĀM, eksāmenā patstāvīgi veidojot savu sistēmisko sakārtojumu, iegūsiet “Sistēmisko sakārtojumu vadītāja – sistēmfenomenologa”  kvalifikācijas  apliecību,  kas ļauj praktizēt papildus savai pamata praksei dažādās jomās.

Noslēgumā– „Sistēmiskā izlaišanās” - eksāmenu un izlaiduma pasākums!

MĀCĪBU MAKSA:

1350,- eiro gadā (vai 9 mēneši pa 150,00 eiro), 'Saskarsmes' pamatkursu studentiem / absolventiem  140,- eiro mēnesī (gadā 1260,- e)

Vasarā - izbraukuma prakse dabā (atsevišķa samaksa, atkarībā no notikuma vietas un dalības dienu skaita)

Reizēm ir iespēja apmeklēt atsevišķas nodarbības. 1 pilna diena 75,- eiro, pus-diena 37,50 eiro.

VAIRĀK INFORMĀCIJAS pa tālr.: 29393605, vai e-pastā: [email protected] 

Vairāk par sistēmiskajiem sakārtojumiem lasiet te!

________________________

KURSA PASNIEDZĒJI

Marija Sils

Dabas un Gara dziedniecības un sistēmisko sakārtojumu meistare, cilvēku un augu enerģētikas speciāliste, lektore un rakstu autore, cilvēks ar šamaņa būtību. Pēdējos gados kā sava darba pamata virzienu veido dažādas sistēmiskās prakses, bieži ar šamanisko ievirzi. Vada sakārtojumu grupas, sistēmiski šamaniskos rituālus un nometnes Rīgā, Tukumā un citur. Organizē sistēmisko sakārtojumu vadītāju kursu Rīgā, m/c "Saskarsme" . Kursā māca dažādus sistēmisko sakārtojumu veidus, sistēmiskās regresijas, Lauka lasīšanu, sistēmfenomenoloģijas teoriju, holodinamikas un šamanisko prakšu izmantošanu, kā arī vada prakses grupas.

Marijas Telegram kanāls

Mājaslapa Zemesvējš


Zane Driķīte

Sistēmisko sakārtojumu meistare, Nīderlandes skolas stila pārstāve, mācījusies gan pie Latvijas, gan Eiropas meistariem. Strādā ar regulārām grupām Rīgā un Vidzemē, kā arī vada lekcijas topošajiem sistēmisko sakārtojumu vadītājiem m/c Saskarsme. Zanes prakses izceļas ar skaidru struktūru un ieskatu dziļi dzimtas ietvaros. Kursā māca Sistēmisko sakārtojumu pamatus un vada prakses grupas.

Zanes interneta lappuse
Ringolds Rancāns

Geštaltterapeits, Mediators, koučs un sistēmisko risinājumu konsultants, sistēmfenoloģisko izvietojumu un sakārtojumu metodes terapeits. Praktizē konsultācijas individuāli un vadu grupas Rīgā un Jelgavā. Pārstāv klienta orientēto sistēmisko ģimenes sakārtojumu virzienu, ko ierāda arī kursa ietvaros Ringolds vada arī prakses grupas.

Lappuse Ringolds Rancāns
Sanita Aišpure

Klīniskā psiholoģe, sistēmiskā terapeite, vadības koučs  un personības pārmaiņu trenere, un transformācijas spēļu vadītāja, ilgus gadus bijusi aviācijas psiholoģe. Pēc būtības - dzīves māksliniece! Strādā ar individuāliem klientiem un komandām. Kursā māca psiholoģijas pamatus un ierāda individuālo darbu ar klientu.

Lappuse Sanitas Aišpures prakse
Rita Zālīte

Transpersonālās psiholoģijas speciāliste, strukturālo sakārtojumu vadītāja, neirografikas instruktore, mākslas terapeite un taroloģe. Kursā mācīs grupu vadīšanas paņēmienus, ievadīs strukturālajos sakārtojumos un tādās neparastās jomās kā sapņu un pasaku izvietojumi.

Ritas lapa Zelta kompass

Gunta Jākobsone

Psihoterapeite, sistēmisko risinājumu konsultante ar ilggadēju pieredzi individuālu procesu un grupu vadībā. Viņas vadībā vairākus gadus notikušas arī jauno sistēmisko sakārtojumu vadītāju apmācības. Gunta dažādos veidos strādā ar piedzimšanas traumu atstātajām sekām. Kursā Gunta vadīs meistarklases par simptomiem sistēmiskajā darbā, par darbu ar dzimšanu un citas niansētas metodes.

Guntas lapa  Studija dvēselei
Santa Leiboviča

Praktizējoša sistēmisko sakārtojumu konsultante un grupu vadītāja, personīgās izaugsmes trenere (PCC līmeņa koučs, ICF)  ar vairāk kā 10 gadu pieredzi koučingā un dažādu apmācību vadīšanā. Sistēmisko sakārtojumu metodi apguvusi Maskavas sistēmisko risinājumu un konsultēšanas institūtā un Systemic Constellations center Riga (SCCR) sadarbībā ar Nīderlandes Helingera institūtu. Savukārt koučingu Erickson Coaching Intenational un SCCR. Kursā pasniedz sistēmiskā koučinga ievadu.

Santas mājaslapa Brīvība būt
Ingrīda Bondare

Sistēmisko sakārtojumu vadītāja, fizioterapeite, atkarību dziedinošās programmas 12 soļu metodes praktizētāja. Kursā stāstīs par atkarībām personības un sistēmiskā skatījumā, par to, ko tās mums rāda un par veidiem, kā tās risināmas, tai skaitā sistēmiskā darba ietvaros.

Ingrīdas interneta lappuse

Linda Sirsniņa

Pārmaiņu konsultante un sertificēta dūla, praktizē sistēmisko terapiju personiskās izaugsmes, attiecību un ģimeņu jautājumu risināšanā. Ir pieredze organizāciju un procesu pārvaldībā, cilvēkresursu vadībā. Savā darbā pielieto dažādas ķermeniskās terapijas, mākslas un elpošanas metodes. Vairāk kā 15 gadus aktīvi nodarbojas ar brīvprātīgo ģeneoloģiju kā geni.com konsultante. Kursa ietvaros Linda ierādīs dzimtas koku veidošanu.

Lindas mājaslapa SpēkavietaKatrā kursā mēs aicinām arī citus interesantus meistarus, kas labprāt demonstrē sava darba paņēmienus dažādās meistarklasēs.

Esi gaidīts!