Iekšējā bērna auklēšana

 

Iekšējais bērns ir mūsu katra dvēseles un personības daļa, kas ļauj visu dzīvi saglabāt atvērtību jaunajam, uzticēšanos pasaulei un spēju katru mirkli tvert kā pirmo reizi. Ja mūsu bērna daļa ir veselīga, mēs varam brīvi izpausties kā pieaugušas personības – un otrādi. Iekšējais bērns – tā ir spontanitāte,  vieglums, mainīgums un elastība – tik noderīgas īpašības katram cilvēkam!

Ja iekšējais bērns nejūtas labi un droši, šīs īpašības mūsos zūd – tās tiek bojātas dažādos traumatiskos pārdzīvojumos, destruktīvos kontaktos ar vecākiem un tuviniekiem, ilgstošās neveselīgās attiecībās un iztrūkstot pilnvērtīgai bērnības  pieredzei.

Par iekšējā bērna un pieaugušā atšķirībām lasi te....

Katrā vebinārā būs teorētiskā un praktiskā daļa.

1.vebinārs

* Iekšējā ģimene – subpersonas kas sargā Iekšējo bērnu

* Meditācija – tikšanās ar savas dzīves iekšējo bērnu.

* Fraktāļzīmējums savam iekšējam bērnam. 

Būs iespēja turpināt fraktāļzīmējumu terapijas 21 dienas ciklu ar manu pavadību vai patstāvīgi.

2.vebinārs

* Iekšējais bērns kā nebeidzamā dvēseles daļa

* Bērnības notikumu atdošana pagātnei caur laika simboliem

* Kopīgs sistēmiskais darbs iekšējā bērna aspektu izgaismošanai

3.vebinārs

* Iekšējā bērna tipiskie veidi un to rašanās

* Bērnības traumu ietekme uz turpmāko dzīvi

* Meditatīvs kontakts ar Augstāko dziedinošo spēku

4.vebinārs

* Iekšējā bērna apslēptie resursi un atslēgas uz tiem

* Spēka dzīvnieks iekšējam bērnam – šamaniskā meditācija

* Dāvanas gatavošana savam iekšējam bērnam

AICINĀTI visi, kas vēlas šai sarežģītajā pasaulē un laikā justies droši, brīvi un viegli, pilnvērtīgi piedzīvot savu dzīvi, spēt uzņemties par to atbildību un radīt to tā, kā dvēsele vēlas!  VEBINĀRU LAIKĀ būsiet aicināti dalīties savos redzējumos, emocijās un sajūtās.

Četri praktiski transformējoši vebināri  - 4 LIELI SOĻI sava iekšējā veseluma atjaunošanā caur meditāciju, krāsām, skaņām un sistēmiskiem rituāliem...

Ceļā pie Iekšējā bērna un tā dziedināšanas vedīs Marija Sils - bioenerģētiķe, dabas spēku zinātāja, šamane un sistēmisko sakārtojumu meistare.

Fraktāļzīmēšanai vajadzēs A3 izmēra zīmēšanas papīra lapu (kas gribēs turpināt 20 dienas – 21 lapu), melnu gela pildspalvu, krāsainos zīmuļus (vēlams vismaz 24 krāsas). Sistēmiskajam darbam enerģijas noturēšanai noderēs vairāki nelieli priekšmeti (akmentiņi, konfektītes, gliemežvāki, bērnu mantiņas, u.c.). Dāvanas gatavošanai vajadzēs auduma un dzijas gabaliņus, diegus un adatas, kādas pogas, varbūt līmi un kādas dabas veltas (čiekurus, sausas ogas, sēklas, akmentiņus, u.c.). Par to visu sīkāk izstāstīšu laika gaitā.

Ieraksti - tikai dalībniekiem, kas bijuši klāt vebināru laikā!

Ja ir kādi jautājumi , zvaniet - 29393605, vai 22845601, vai raksti: [email protected]

Uz tikšanos!