Maģija un dziedināšana

Vebinārs par senām un arī mūsdienās lietotām zināšanām un praksēm, kas groza notikumu gaitu, lietu kārtību un cilvēku likteņus. 

Maģija cilvēkus vilinājusi un reizē biedējusi vienmēr - kā iespēja ātri dabūt no pasaules to, ko gribas, reizē riskējot, ka kaut ko tādu pret paša gribu izdarīs kāds cits... Maģija ir iejaukšanās esošajā lietu kārtībā un gaitā. Atkarībā no nolūka, ar kādu tas tiek darīts, mēdz izdalīt balto un melno maģiju, bet būtība tām ir viena. Maģiskās ietekmes skar visdažādākās dzīves jomas, tomēr biežāk tā saistās ar attiecībām, naudu un varu, bet skar iesaistīto cilvēku veselību.

Šajā vebinārā mēs paspēsim apskatīt dažādus senās un arī patreiz dzīvās maģijas veidus, parunāsim par to, kā atpazīt maģiskās ietekmes cilvēka dzīvē, aurā un pašsajūtā, un arī  -ko tādos gadījumos būtu iespējams darīt. Pieskarsimies aizsardzības jautājumiem pret maģiskajām ietekmēm. Būs katram praktiski izpildāms vingrinājums, kas ļaus noteikt attiecībā uz sevi - ir  maģiskās ietekmes klātbūtne vai nav.

Vebināru vada sistēmiskā šamane, dabas un Gara dziedniece Marija Sils.

Ir ieraksts privātai lietošanai.

Maksa par vebināru 22,- eiro.

Par vebināra ierakstiem interesēties pa tel. +371 29393605, epasts: [email protected]