“PIEREDZĒJUMS” 

Aprakstam ir informatīvs raksturs

Nometne dalībniekiem ar pieredzi - tālākai virzībai šamaniskajā ceļā vasaras vidū -  veltīta 4 stihiju, 4 debespušu Garu labākai iepazīšanai!

Talsu novada Uguņos -  uztveres, apziņas un robežu paplašināšanas prakses katram ar sevi....

(Četras diennaktis JAUNAS PRAKTISKAS PIEREDZES DABĀ, kas vedīs dziļāk sevī, dabā un garu pasaulē, dos iespēju transformēties un atdzimt jaunā veidolā!     

 Dienu programma precīzi tiks veidota uz vietas, atbilstoši sabraukušo dalībnieku vajadzībām dotajā ceļa posmā.  Iespējamas individuālas prakses tiem, kas tām gatavi.

Paredzēts:

·         Šamaniskā iekšējā un ārējā ceļojuma prakse

·         Dziļās elpošanas prakse pārdzimšanai

·         Kontakts ar personīgiem palīgu gariem

·         Maģiskā rata prakse - individuāli un kopīgi

·         Zudušo dvēseles daļu atgūšana iekšējā ceļojumā

·         Sarunas ar veļiem un senčiem - iekšēji un mežā

·         Transformācija caur zemi - bedres prakse

·         Tiešā informācijas lasīšana gaisā un laukā

·         Nakts ceļojums pie Gariem mežā

·         Šamaniskais rituāls mieram un brīvībai

PROGRAMMA PAREDZĒTA tiem, kas jau uzsākuši savu ceļu šamanisko prakšu un dabas garu pasaulē, kam ir pazīstami Gari un Spēki, ir iepazīts Maģiskais Rats un ir iekšējās ceļošanas pieredze. Liela daļa prakšu notiks individuāli, kustībā un dabā, kopā iedvesmojoties un daloties rezultātos. 

Nometne ir dziļi transformējoša, tas nozīmē, ka procesi tiek secīgi veidoti tā, lai katrs dalībnieks maksimāli varētu izmainīt sevi  atbilstoši savam tālākam šamaniskajam ceļam. Ir iespēja pēc šīm dienām atgriezties mājās kā nedaudz citam cilvēkam, ar plašāku uztveri un atvērtāku apziņu, ar spēju dziļāk just un vadīt savas dzīves plūsmu. Pēc nometnes ir svarīgi integrēt dzīvē to, kas tajā izmainīts.

Aicināti arī iepriekšējo "PIEREDZĒJUMU" dalībnieki, jo šīs prakses, kas notik Garu vadībā, vienmēr ir unikālas un ar katru reizi ved aizvien dziļāk, skaidrāk un spēcīgāk. Bedres un nakts prakses katru reizi pamatīgi atšķras, un ceļojumi arī ir katru reizi citi, aizvien dziļāki un jaudīgāki.

Iespēja iegūt sākotnējo pieredzi – jūnija nometnē “Ienākšana” pie manis, vai pie citiem šamanisko prakšu vadītājiem (ne katra pieredze derēs - pirms nometnes to pārrunāsim). Manis vadītās šamanisma prakses daļēji atšķiras no citu Latvijas vadītāju praksēm, tādēļ tiem, kas bijuši citur, jāsagatavo elastīga uztvere un atvērtība jaunām pieredzēm. Teorētiskās zināšanas pie manis  var iegūt 4 vebināros par šamanisma tēmām.

Prakšu un ceļojumu dziļums un jauda būs tieši atkarīga no dalībnieku spējas tos pieņemt, tādēļ rezultāti būs katram personīgi atbilstoši. Aicināti pilngadīgi, par sevi atbildēt spējīgii dalībnieki.

BŪS IESPĒJA piedāvāt sevi Gariem – pārtapt no praktizētāja par šamani (bez garantēta rezultāta no cilvēku puses), ja kāds jutīs šādu aicinājumu.

Nometni vadīšu es, MARIJA SILS - šamane, sistēmiskā dziedniece, zāļu sieva. 

NAKŠŅOŠANA – galvenokārt savās teltīs, ja ar telti ir problēmas -  lauku mājas bēniņos uz līdzpaņemta matracīša (ja ir problēmas ar aizvešanu – dod ziņu, sarunāsim). Būs pieejama duša, virtuve, labierīcības.

Nometnē būs klusie rīti - līdz brokastīm nesarunāsimies, būsim ar sevi un dabu.

Ēst gatavosim paši uz vietas, mājas virtuvē veģetāru ēdienu, pēc kārtas uzņemoties šo atbildību.  Ēst gatavošana ir viena no būtiskām praksēm, lai sagatavotos šamaniskajam ceļam.

Nometnes sākums otrdienā, plkst. 19.00 (ierašanās un iekārtošanās no 18.00), noslēgums sestdienas vakarā 19.00 (izbraukšana pēc tam).

Citā laikā ierasties nevar .... kā arī - nometnes laikā mēs vienojamies neatstāt pasākuma teritoriju,  lai nesaskartos ar sociuma enerģijām, izņemot 1 vakara braucienu uz jūru. Un - prakšu un citā dienas laikā nelietot  mobilos sakarus un internetu (ja ļoti vajag piezvanīt - to dara, atejot malā no pārējiem). 


LĪDZI JĀŅEM:

1)      apģērbs nodarbībām ārā (liela lietus laikā – bēniņos) 

2)      stabili, slēgti apavi iešanai mežā !!

3)      peldlietas (kādu dienu brauksim uz jūru, ir arī dīķis)

4)      šamaniskais grabeklītis (kam nav - varēs iegādāties)

5)     daži krāsainas dzijas dzīpari + kabatas nazītis

6)      neliela somiņa iešanai mežā un dzeramā ūdens pudele

7)      paklājiņš, sedziņa ceļojumiem

8)      lakatiņš acu aizsiešanai

9)      personīgie pieraksti

10)      guļampiederumi

11)     kārtīga veļas aukla vismaz 2m (lai naktī pie koka piesietos...)

12)   kam ir - var paņemt savu šamanisko bubenu individuālam ceļojumam (nav obligāti)

Lūdzu ņemt vērā, ka nometne notiek darbadienās, otrdien - sestdien.

Ceļa norādes izsūtīšu pēc pieteikšanās.

Pirms nometnes 1x mūžā jābūt noskatītiem vebināriem "Šamanisms vēsturiski un mūsdienās" , kur ir visa šamanisko prakšu teorija. Nometnē par to mēs nerunāsim, bet uzreiz iesim dabā darboties ar tās Gariem un Spēkiem. Ja netikāt vebināru laikā - var iegādāties ierakstus. Cita šamaniskā teorija šoreiz nederēs, jo tad mums var nebūt viena 'valoda'.

Lai prakses (it īpaši - augšpasaules ceļojumi) izdotos kvalitatīvi, cilvēkiem, kas ir piedzīvojuši pretkovida vakcināciju, ir ieteikums pirms nometnes atbraukt sakārtot auru pie Marijas uz Uguņiem vai citur, kur sarunāsiet. Pilns šī piedāvājuma apraksts te: V tēma Ja ir šāda vajadzība, lūdzu to atzīmēt pieteikuma anketā pie jautājumiem, un mēs sarunāsim vizītes laiku!

----------------------------------

Sīkāka informācija pa tel.: 29393605, e-pasts: [email protected]

Seko līdzi arī Facebook  vai Telegram!