Svētdienas rītu bioenerģētika pie Kaspara

Bioenerģētikas onlain treniņi attīsta smalkā plāna jušanu, prasmi vadīt enerģijas un spēju apzināties savu tuvāko dzīves lauku. 

Šī būs bioenerģētika apvienojumā ar brīvdienu rītam piemērotu fiziskā ķermeņa izkustināšanu,  ar savas auras jušanu un harmonizēšanu. 

Šīs nodarbības īpaši piemērotas tiem, kas darbadienās piedzīvo stresu vai jūtas emocionāli iztukšoti, kam ir liela slodze darbā vai sarežģītas attiecības ar līdzcilvēkiem, kas apgūst vai praktizē dziedniecību vai sistēmisko darbu, kā arī visiem, kas strādā ar cilvēkiem vai palīdzošajās profesijās. Kā arī - visiem, kas vēlas labāk justies savas dvēseles mājoklī - savā ķermenī.

Tas ir kvalitatīvi pavadīts nedēļas izskaņas rīts kas gan līdzsvaros  sakustinātās enerģijas, gan radīs mundrumu, gan palīdzēs atveseļoties ķermenim un dvēselei - tas ir RĪTS SEV!.

Nodarbības vadīs Kaspars Vītols - praktiskas dabas cilvēks, kas apguvis dažādas dziedniecības un sistēmiskā darba metodes, fitnesa entuziasts, kurš meklē un atrod acīm neredzamo un prātam neaptveramo. Dzīves devīze - Veselā miesā vesels gars, jeb veselam garam vesela miesa. Dzīves balansu var iegūt, ja katru situāciju vai notikumu uztver fiziskā pasaulē, enerģētiskā pasaulē un to visu spēj pieņemt ar prātu.

Būsim katrs savā vidē, savā dzīves telpā, vadītāju vai cits citu redzēsim ekrānos – tas, ka nodarbības notiek mājās, ļauj caur savu darbošanos ar enerģijām ietekmēt un veidot arī savu tuvāko apkārt.

Var iegādāties ierakstus.

Maksa 48,- e par visām 8 reizēm.

Vairāk info pa tel. 29393605 (org.)  e-pasts: [email protected]