Vakara bioenerģētika pie Kaspara

Bioenerģētikas onlain treniņi attīsta smalkā plāna jušanu, prasmi vadīt enerģijas un spēju apzināties savu tuvāko dzīves lauku. 

Bioenerģētika apvienojumā ar vakaram piemērotu fiziskā ķermeņa izkustināšanu, ar meditāciju elementiem, ar savas auras jušanu un harmonizēšanu. 

Šīs nodarbības īpaši piemērotas tiem, kas pa dienu piedzīvo stresu vai jūtas emocionāli iztukšoti, kam ir liela slodze darbā vai sarežģītas attiecības ar līdzcilvēkiem, kas apgūst vai praktizē dziedniecību vai sistēmisko darbu, kā arī visiem, kas strādā ar cilvēkiem vai palīdzošajās profesijās.

Tas ir kvalitatīvs  noslēgums dienai, kas gan līdzsvaros pa dienu sakustinātās enerģijas, gan uzlabos miegu, gan palīdzēs atveseļoties ķermenim un dvēselei.

Nodarbības vadīs Kaspars Vītols - praktiskas dabas cilvēks, kas apguvis dažādas dziedniecības un sistēmiskā darba metodes, fitnesa entuziasts, kurš meklē un atrod acīm neredzamo un prātam neaptveramo. Dzīves devīze - Veselā miesā vesels gars, jeb veselam garam vesela miesa. Dzīves balansu var iegūt, ja katru situāciju vai notikumu uztver fiziskā pasaulē, enerģētiskā pasaulē un to visu spēj pieņemt ar prātu.

Būsim katrs savā vidē, savā dzīves telpā, vadītāju vai cits citu redzēsim ekrānos – tas, ka nodarbības notiek mājās, ļauj caur savu darbošanos ar enerģijām ietekmēt un veidot arī savu tuvāko apkārtni!

Vairāk info pie vadītāja: tel. 29250187

Organizatoriskiem jautājumiem e-pasts: [email protected]