"Sievišķais - vīrišķais. Pretstāve - dziedinājums."

 (pasākums noticis, tekstam informatīvs raksturs)

Vīrišķais un sievišķais ir pretstāvējis sen. Tāpat tas ir radījis kopā – citādi mēs neatrastos šeit, mēs nebūtu piedzimuši. Tomēr mēs katrs nesam sevī arī daudz senu rētu – gan no mūsu dzimtas, gan kolektīviem slāņiem, kas liedz ieraudzīt vienam otru skaidri, dot un ņemt patiesi, atvērties, uzticēties, mīlēt un būt savā spēkā. Ievainojumu. Necieņu. Vainu. Kaunu. Sāpes.

Mēs nevaram izmainīt visu – bet varam tik, cik nesam sevī. Lai elpotu dziļāk. Lai satiktos patiesāk. Par soli tuvāk tam mēs aicinām pavirzīties šajā vakarā. --- Ceļojumu mēs vadīsim divatā – es un Aleksandrs. Caur sievišķo un vīrišķo – par sievišķo un vīrišķo. No individuālām un kolektīvām traumām uz to dziedinājumu. No iekšējas transformācijas uz iemiesotu satikšanos te un tagad, vienam otra spoguļos.

Uz grupu aicināti vīrieši un sievietes - gan tie, kam ir pieredze sistēmiskajā pieejā (Helingera metodē, sistēmiskajos sakārtojumos, sistēmiskajā konsultācijā), gan tie, kas ar to nav pazīstami, bet ir atvērti kam jaunam. Šī pieeja balstās izpratnē, ka mēs visi esam saistīti caur Lauku - fenomenu, kas caur mums tiecas uz Veselumu. Risinājums mūsu problēmās iespējams, dodot vietu tam, kas ticis izslēgts un atbrīvojot kustību tur, kur tā sastingusi. Dziedināšanas process notiek caur aizvietošanu – sava veida lomu spēli, savienojoties ar cita lauku caur nodomu un kolektīvā lauka kustībā piedzīvojot samezglojumu atrisinājumu mistērijā. Katra loma kļūst par ir dzīvu pieredzi, rezonējot ar personīgo stāstu.

Grupas vadītāji:   

Ilze Ulmane – sistēmisko izvietojumu vadītāja, multi-terapeite, www.dveseleselpa.lv 

Aleksandrs Zlatopoļskis, - Laika Līniju dziedināšanas praktiķis un pasniedzējs, meta-terapeits, http://www.apzinasspeks.lv/alex

Nosacījumi dalībai:

*Konfidencialitāte. Kas notiek grupā, paliek tur;

*Nodoms - vienojamies kopīgā nodomā labākajai iespējamajai kustībai un risinājumam.

Vairāk info par organizatoriskiem jautājumiem pa tel. 29393605, 22845601, epasts: [email protected]