Zaļā dzīve

Lekcija ziemas laikā telpās - par ārstniecības augiem, dabas spēkiem, augu enerģijām, to iedarbību uz cilvēka fizisko ķermeni un auru. 

Atkarībā no auditorijas interesēm, var rīkot visu lekciju kā dienas semināru (4-5 stundu garumā), vai īsāku kā vakara lekciju (2-3 stundas). Vasarā lekciju var apvienot ar nodarbību "Spēku apmaiņa ar augiem", kas notiek dabā (1-2 stundas).

Īsajā lekcijā pamattēmas:

*  Iepazīstināšu ar augu enerģētikas pamatiem, ar netradicionāliem, bet praktiski viegli pielietojamiem principiem to izvēlē jebkurai dzīves vajadzībai. Stāstīšu par fizisko un enerģētisko īpašību saderību.

* Stāstīšu, kā augi, būdami dzīvas būtnes, ietekmē cilvēka organismu, kā tie iedarbojas uz mums dažādos vibrāciju līmeņos.

* Iepazīstot tējas augu paraugus, varēsiet sajust kā katrs augs mūs uzrunā!

* Uzzināsiet dažus praktiskus paņēmienus augu kombinēšanai un pamatprincipus maisījumu gatavošanai.

* Atbildēšu uz jautājumiem par ārstniecības augu ievākšanu, apstrādi un glabāšanu.

Garajā lekcijā papildus šādas tēmas:

* Ārstniecības augi, kas piemēroti dažādām organisma vajadzībām, kas līdzsvaro psihi un emocijas, kas dod spēku virzīt notikumus dzīvē

* Dziedinošie augi pirtī, pirtsslotām izmantojamo koku enerģētika. Pirts piederumi ar zālītēm.

* Kā sagatavot konkrētai veselības uzlabošanai paredzētu iedarbīgu augu maisījumu

* Zāļu gatavošanas paņēmieni - pulveri, eļļas, uzlējumi, ziedes.

Varam sarīkot kādu 2-3 tēju degustāciju. Degustācijai vajadzīgs karsts ūdens un trauki – tējas apliešanai lielākas krūzes, vislabāk stikla (1 varu paņemt) un katram maza krūzīte. Pie tējas cukuru un medu neliekam, lai izjustu garšas nianses.

 Man būs līdzi kādas gatavas tējas un dažas pirtslietas, ko pēc vēlēšanās varēs arī iegādāties.