“Dzimtas koka dziedināšana”

 Mēs katrs nākam no savas dzimtas – no tās mēs saņemam gan fizisko ķermeni, gan enerģētisko mantojumu, gan garīgo pamatu. Šis mantojums var būt tāds, kas dod mums spēku personīgajai dzīvei un izaugsmei, un var būt tāds, kas mūs it kā iepin kādos neredzamos pinekļos, un dzīve nerit pa to ceļu, kā mēs vēlamies.

“Dzimtas koka dziedināšana" ir 4 teorētiski – praktisko nodarbību cikls veidots cilvēkiem bez sistēmiskā darba priekšzināšanām, bet ar interesi par garīgās dziedināšanas un sistēmisko sakārtojumu metodēm. Šis cikls nedod tik lielu pieredzi un zināšanas, lai pēc tā kļūtu par sistēmisko sakārtojumu vadītāju, bet dod iespēju uzzināt un pieredzēt – kā darbojas sistēmiskie procesi dzimtās, kādas ir iespējas tos līdzsvarot un mainīt to ietekmi uz mums.

Katrā nodarbībā būs teorētiskā un praktiskā daļa. Teorētiskajā daļā iepazīstināšu ar dzimtas morfoģenētisko lauku un kārtību tajā, atbilstoši nodarbības tēmai. Praktiskajā daļā būs kāds sistēmiskais vingrinājums, kurā varēs piedalīties visi grupas dalībnieki, kā arī – kādam no tiem, kas uz to iepriekš pieteikušies, veidosim kāda jautājuma pilnu sistēmisko sakārtojumu.

1.nodarbība „Dzimtai piederīgie – manas saknes”

2.nodarbība „Samezglojumi dzimtā – mīlestības strupceļi”

3.nodarbība „Mans spēks – primārās, sekundārās, mantotās jūtas”

4.nodarbība „Kā atgriezties - ieņemt tieši savu vietu savā dzimtā” 

______________________________________________________

Kas ir Sistēmiskie sakārtojumi?

Sistēmiskie sakārtojumi, jeb sistēmfenomenoloģijas metodes, ir enerģētiski spēcīgs, transpersonāls savas iekšējās pasaules sakārtošanas veids, kam garīgās saknes meklējamas šamanisma praksēs, un ko mūsdienās visbiežāk pazīst kā Hellingera metodi. Sakārtojumi risina visdažādākos dzīves jautājumus, kam nav tieši saskatāma iemesla – attiecību, veselības, labklājības, emocionālās un situāciju problēmas. Pamatā tam ir izpratne, ka cilvēku ietekmē ne tikai viņa individuālā personība, bet arī sistēmas, kas to veido – dzimta un senču likteņu līkloči, dvēseles iepriekšējā pieredze un tās daļu attiecības.

Sistēmisko sakārtojumu metode šobrīd ir vieglākais un reizē efektīvākais ceļš pie sevis. Metode kļūst aizvien populārāka, jo darbojas ātri un skar dziļus cilvēka būtības slāņus. Tās atslēga – patiesums, jo viss, kas notiek sakārtojuma (sin. izvietojuma, uzstādījuma) laikā, kārto reālas enerģijas klienta informatīvajā laukā. Metode dod labu skatu no malas uz savu problēmu, jo laukā darbojas situācijas tēlu aizvietotāji, dodot klientam iespēju vērot to no malas.

Kā notiek sistēmiskais darbs?
Sistēmiskā kārtošana var notikt gan grupā, gan individuālā darbā ar konsultantu. Tā laikā uzskatāmā un pārliecinošā veidā var gūt atbildes uz dažādiem jautājumiem par savu dzīvi, veselību, darbu, attiecībām vai dzimtas vēsturi. Risinājums, ar klātesošo cilvēku palīdzību, izmaina jautājuma autora enerģiju lauka elementu attiecības, sakārto tās to īstajās vietās, atbrīvo piesaistes, atgriež zudušās dvēseles daļas, lai atjaunotu dzīvības un mīlestības spēku plūsmas. 

Cik droša ir šī metode?
Pilnībā pabeigts sistēmiskais sakārtojums atstāj pozitīvas sekas uz visiem tā dalībniekiem – kā uz pasūtītāju, tā uz aizvietotājiem, un pat skatītājiem. Šī ir drošākā man zināmā enerģētiskā darba metode, jo katrs aizvietotājs, kaut arī darbojas cita cilvēka enerģiju laukā, nonāk tieši tajā lauka vietā, kas ir visatbilstošākā viņa paša dzīves situācijām. Šajā metodē nav nejaušību, mēs visi cits citu papildinām un atbalstām!

Vairāk par sistēmisko darbu lasi te: http://www.sakartojumi.lv/lasitava/