Sistēmiskie procesi, kas izgaismojas V… kontekstā

Kad mums šķiet, ka mēs paši izdarām izvēles, savas sirds un prāta motivēti, taču īstenībā mūsu izvēli un pārliecību nosaka neskaitāmi aspekti, kas lielā mērā nav   mūsu dzīves iniciēti. Sistēmas šajā kontekstā ir vispirms jau mūsu ģimene, tad dzimta, tad tauta, tad civilizācijas kopējie un mantotie procesi, un arī dvēseles iepriekšējā pieredze. 

Mēs lemjam, jūtam un piedzīvojam ne sevis, bet savu senču un vēstures labā, par to pat nenojaušot, kamēr vien netiekam ar saviem sistēmiskajiem līkločiem skaidrībā un nosacītā kārtībā. Mēs jūtam to, ko senči nav izjutuši līdz galam, rīkojamies atbilstoši tam, ko viņi nav paspējuši, vērtējam tā, kā viņi būtu vērtējuši, ja vien būtu drīkstējuši, mīlam tā, kā viņi nav atļāvušies, baidāmies no tā, no kā viņi baidījās, bet to neizrādīja, u.t.t.

Ja ir interese par sistēmiskajiem procesiem vispār un pēdējā laikā – sekojiet saitēm raksta beigās. 

V…(cov-vakcīnu) sakarā parādās dažas izteiktas sistēmiskas iezīmes:

1.       Ne ar ko nepamatotas bailes nomirt un pārliecība,  ka uzbrūk neredzama, neatvairāma, ļoti īpaša sērga. Raksturīgi, ka nedarbojas nekādi loģiski argumenti un salīdzinājumi ar daudzām citām līdzīgām, ārstējamām sērgām. Jebkurā neveselības izpausmē tiek saskatīti sērgas simptomi un ir pārliecība par vienu vienīgo glābiņu ar V…. Kaut kas tāds reizēm cilvēku prātos notiek ari citos laikos, kad nekādas sērgas nereklamē, un tad to uzskata par psihisku novirzi….

2.       Pārliecība, ka atnāks kādi varas pārstāvji un pakļaus tam, ar ko draud – šajā gadījumā ar V… varmācīgu injicēšanu vai citādu vardarbīgu pakļaušanu. Parasti šis pārliecības nesēji paši nav ne ar ko piespiedu kārtā ārstēti, kaut arī medicīniskā vardarbība un sadistiski eksperimenti viņu sistēmiskajā vēsturē ir atrodami. Uz šīm sistēmiskajām bailēm pašlaik tiek profesionāli uzspiests un tie, kam tas iedarbojas, cenšas V… saņemt maksimāli ātri, labprātīgi, ar frāzēm - “kamēr vēl nespiež ar varu”, “labāk paši”, “tāpat jau nebūs kur sprukt”, u.c.

3.       Kara psihoze – tā bija pirmā sistēmiski palaistā masu reakcija 2020.g. pavasarī, kad cilvēki veikalos masveidā izpirka putraimus, sāli, cukuru un gaļas konservus (produkti, ko krāja 2.pasaules kara laikā, ne mūsdienās). V… agresīvā reklamēšana, plakāti ar varonīgās pozās esošiem cilvēkiem, vārdi “uzvarēt”, “izglābt” “zaudēt” u.t.t. virsrakstos rada noskaņu, ka ir karastāvoklis arī tādos cilvēkos, kam karu ir pieredzējušas vien vecmāmiņas. Kolektīvā apziņa un morfoģenētiskais lauks ļoti aktīvi reaģē uz signāliem, kas 1-2 paaudzēs iepriekš asociējās ar fizisku iznīcību un šausmām. Un, ja reiz V… sola “uzvaru”  - uz to automātiski ir reakcija – uzvarēt vienmēr ir labāk kā zaudēt (ja nepadomā, kas aiz tā lozunga slēpjas).

4.       Neizdzīvotas bailes, pazemojumi un upura stāvokļi – tie atgriežas aizvien no jauna no paaudzes paaudzē, kamēr vienai sistēmai (dzimtai) piederīgie tos izdzīvo līdz galam un atsakās no tiem. Nevis noraida, izslēdz no apziņas vai izliekas neredzam, bet tieši izdzīvo un pārdzīvo. Šajos procesos iesaistītie iet pēc V… ar nodurtu galvu un tic, ka savādāk tiks atlaisti no darba, zaudēs mājokli, nomirs badā, u.t.t. Nekāda cita pozīcija šādā apziņā vairs neeksistē, lai kā to censtos parādīt. Šiem cilvēkiem škiet, ka nav un nebūs nekādas citas izejas.

5.       Neizdzīvota varaskāre, agresija, naids, vēsturiski dzimtā nepieņemta vardarbīga rīcība, it īpaši pret savējiem. Šie cilvēki tieši tāpat to nes no paaudzes uz paaudzi, kamēr izdzīvo, piepilda un kamēr kāds to pieņem kā faktu. Viņi šobrīd kļūst par V… uzspiedējiem, obligātuma ieviesējiem, pieņem likumus, kas apspiež un diskriminē daļu sabiedrības. Un dara to visu ar tieši tik lielu agresiju, cik liela tā ir palikusi nepieņemta viņu sistēmās.

6.       Karmas izpirkšana- tie paši cēloņi, kas iepriekš, tikai izpaužas, ieņemot pretējās pozīcijas. T.i. “Ko sēsi – to pļausi” visā krāšņumā.

7.       Nepabeigtais karš iet caur to cilvēku apziņu, kas pašlaik metas taisīt revolūcijas, rīkot protestus, atmaskot patiesību un pierādīt to, pat ja tas šķiet bezcerīgi un viņiem pašiem var kaitēt. Kādreiz kāds viņu sistēmiskajā vēsturē nav paspējis izkarot, pierādīt un aizstāvēt – tagad viņi to dara ne tikai savā, bet arī šo senču vārdā un arī ar senču enerģiju.  Šie ir gan patiesības atklājēji par V… izplatīšanas slēptajiem mērķiem, gan dažādu biedējošu (tā saukto sazvērstības) teoriju un sižetu autori. Cilvēki, kas spēj taisīt revolūcijas, kas iet pierādīt un cīnīties – jūs mums esat vajadzīgi, bet jāsaprot, ka sistēmiski vajadzīgi ir arī pārējie.

8.       Mammas un vecāku mīlestības un uzmanības kompensēšana. Šis process ir mūžīgs kā cilvēce un pašlaik izpaužas aklā ticībā un vēlmē izkalpoties, iegūt atzinību no dajebkā, nedomājot par to, vai tas notiek pašiem pieņemamā un ētiskā veidā. Šie parasti ir V… centru darbinieki, uzraugošo dienestu darboņi un reklāmu veidotāji, kas jebkuru savu rīcību attaisno ar frāzi “tas taču ir tikai darbs”, līdz ar to cenšoties nokratīt no sevis visu atbildību un pārlikt to uz priekšnieku, valdību, t.i. “Big Mammu” – kas par visu atbildēs un beidzot būs laba un dodoša(kas, protams, ir ilūzija un lamatas). Būtībā – infantilisms, diemžēl tik ļoti izplatīts, ka tiek uztverts par normu. Tepat arī bērnišķīga cerība ka, ja visu izdarīs, kā vēlēts no tiem, kas pie varas, tad tie varenie būs labvēlīgi un par visu gādās….

Ticība prevalē pār domāšanu, kaut arī vārdos saukts viss tiek tieši pretēji.

Te vēlams ieskats tajā, ko rakstīju blakus ierakstā par briedumu un varu pie psiholoģiskajiem aspektiem saistībā ar V… – nav grūti saprast, kas notiek ar tādu psiholoģiski nedabūjušu personu, kad tā tiek pie varas ruļļiem.

Saite uz ierakstu par V… procesa dažādu līmeņu izpausmēm: PAR V...

Šīs, protams, nav visas sistēmisko procesu izpausmes sājā kontekstā, bet šīs, manuprāt ir tādas ļoti pamanāmas un saprotamas. Par sistēmiskajiem jautājumiem ir grūti skaidri uzrakstīt iepriekš neinformētai auditorijai, par tiem var sākt interesēties te: http://www.zemesvejs.lv/metodes/sistemfenomenologija/

Pirmais raksts par sistēmisko kontekstu notiekošajam: http://www.zemesvejs.lv/raksti-1/par-pasauli/laika-zobrati/

Otrais raksts: http://www.zemesvejs.lv/raksti-1/par-pasauli/kur-skaties/

Marija Sils, sistēmiskā lauka kārtotāja, bioenerģētiķe.