“DZĪVES UPE”

“DZĪVES UPE” – SISTĒMISKO SAKĀRTOJUMU VASARAS NOMETNE!

Šajā vasarā šī nometne nav plānota - aprakstam ir informatīvs raksturs.


AICINĀTI DALĪBNIEKI ar pieredzi sistēmiskajās praksēs vai kādos līdzīgos procesos!

PROGRAMMĀ:
· Sistēmiskie sakārtojumi un diagnostiski darbi brīvā dabā, vadīs Marija Sils un Aldis Jaunbrūns, kā arī jaunie sakārtojumu praktiķi. Notiks visas dienas.
· “Maģiskais Rats” – šamaniskā prakse, darbs ar sevi un dabas stihijām, Marija Sils. Ievads piektdien, darbošanās - visas dienas.
· Piektdien - Ligita Embrekte viesosies ar integrālo spēli “Latvija jostas rakstā” (sk.zemāk)
· Sestdien - viesosies Aldis Jaunbrūns, sistēmisko sakārtojumu meistars no Liepājas (sk. zemāk)

· Sestdien - viesosies Pārsla Ivanova ar lekciju "Sistēmiskās dziedināšanas pieredze"
· Svētdien - “Stalkings” – sekošana spēkam, kolektīva dinamiska prakse reālā vidē, vada Marija Sils.
· Dubultās vadības uzstādījumus veidos Marija un Aldis. Sestdien un svētdien.
· Dziesmas vakaros pie ugunskura.
· Viegla rīta joga ķermeņa un gara iešūpošanai.
· Punktiņmandalas prāta atslodzei.
· Pirts sestdienas vakarā – tiem, kas vēlēsies, par atsevišķu samaksu (dalām uz tiem, kas ies pirtī).

Precīzu dienu plānu skatiet zemāk!


Darbosimies pamatā ārā – viesu namā ir koki, dīķis, nojumes un visādi citādi mums piemērota teritorija, slēpta svešām acīm. Ir kur likt auto un celt teltis. Reizēm pasākumi notiks paralēli mazākās grupās.

ĒŠANA – 3 reizes dienā, pēc izvēles veģetāra vai ar gaļas ēdienu pusdienās.

NAKŠŅOŠANA – palikušas teltsvietas.

(teltīs gulētājiem kopējās telpas, labierīcības un duša būs pieejamas)

LĪDZI JĀŅEM:

1) apģērbs nodarbībām ārā (liela lietus laikā – nojumē)
2) sedziņa / paklājiņš un / vai plediņš sēdēšanai / kustībai ārā
3) personīgie pieraksti novērojumiem par sevi
4) tiem, kas ies pirtī – pirtslietas un dvielis
5) peldlietas (ir peldams dīķis)
6) tuvumā nav veikala – savus personīgos našķus ņemam līdzi uzreiz

Var ņemt līdzi bērnus saprātīgā vecumā,
ja tie Jums pašiem netraucēs darboties ar sevi. Par sava bērna drošību un veselību katrs atbild pats! Vecākiem par bērniem arī lūgums aizpildīt pieteikumus.

Šī nometne tiek rīkota uz Sistēmisko sakārtojumu vadītāju kursa bāzes, tātadbūs iesēja iepazīties ar jaunajiem sistēmisko sakārtojumu praktiķiem!


------------------------------------------

Nometnes vadītāji:

MARIJA SILS

Dabas dziedniecības un sistēmisko sakārtojumu meistare
, cilvēku un augu enerģētikas speciāliste,cilvēks ar šamaņa būtību no Uguņiem. Pēdējos gados kā sava darba pamata virzienu veido dažādas sistēmiskās prakses, bieži ar sāmanisko prakšu ievirzi. Vada sakārtojumu grupas sistēmiski šamaniskos rituālus un šamanisko prakšu nometnes Rīgā,Kuldīgā un citur. Organizē sistēmisko sakaŗtojumu vadītāju kursu Rīgā,m/c "Saskarsme", kā arī pasniedz lekcijas par sistēmisko darbu un vada praktiskās nodarbības.

"MAĢISKĀ RATA " prakse - individuāls šamaniski orientēts darbs ar debespušu un dabas stihijām.
Dod izpratni par pasaules enerģētisko struktūru un ļauj sajust savu vietu dažādos procesos. Rāda zīmes un dod iekšējas atbildes uz jautājumiem un rāda to risinājumus.

"STALKINGS" - grupas gājiens pēc spēka visiem tā dalībniekiem, vienojoties kopīgā solī, mainoties gājiena vadītājiem, uztverot apkārtējās dabas dotos signālus un iekšējos impulsus. Gājiens notiek reālā ģeogrāfiskā vidē, sadarbojoties cilvēkiem, pasaulei un tās neredzamajiem spēkiem.

_____________________________
ALDIS JAUNBRŪNS

Sistēmisko sakārtojumu meistars no Liepājas.
Savu attīstības un garīgās izaugsmes ceļu sācis caur psihoterapiju, vēlāk specializēti un detalizēti izzinājis atkarību jautājumus un apguvis sistēmisko procesu vadīšanu pēc Helingera metodes. Lielu darbu paveicis, sev un citiem skaidrojot, no kurienes aug destruktīvu paradumu saknes. Pētījis dažādu iekšējo daļu attiecības, to līdzsvarošanas iespējas, iekšējā bērna struktūru un lomu cilvēka veselumā.

Kopā ar Aldi mēs šad tad rīkojam sistēmisko sakārtojumu dubultvadības grupas. Vadība divatā dod iespēju aptvert plašāku Lauka areālu, ieskatīties dziļāk procesā un labāk līdzsvarot vīrišķi - sievišķās enerģijas, kā arī citus duālos aspektus. Esam ievērojuši, ka darbs rit ātrāk, un tas notiek vieglāk gan aizvietotājiem, gan klientiem.

------------------------------------------
LIGITA EMBREKTE

SPĒLE AR IDENTITĀTES JOSTU ir sistēmisks integrācijas process pēc Latvijas vēsturei veidota jostas modeļa (veidots pēc Lielvārdes jostu principa) – unikāla metode, kas ietver personīgo, dzimtas un tautas vēsturi!
* TAS, ES , TIE un MĒS Latvijas 100 gados caur vērtību un ideju maiņu.
* Kas ir tas, kas radīja mūs katru un visus kopā. To, ka mēs katrs un visi kopā esam!
* Zīmju stāsti un spēles Latvju jostā - Savas dzimtas vērtību un spēka meklējumi.
* Josta māca - kā citādāk būt un darīt?
- Ko tagad patiesi gribu?
- Sieta vērtības.
- Kodu stāsti.
- Kā nākotnē?
- Kā būt un darīt kopā?
Josta ļauj katram spēlētājam “ierakstīties” Latvijas lielajā, kopējā sistēmā, saausties ar visiem kopējiem vēstures procesiem, sajust sevi kā tautas daļu un atrast savu vietu tajā.

Vada LIGITA EMBREKTE – profesionāls koučs, individuālo rakstu jostu audēja no Cēsīm, sistēmfenomenoloģe. Ikdienā Ligita darbojas karjeras izvēles un atbalsta nozarē. Viņas skatījums uz pasauli ir dziļš un komplicēts, tas ir tuvs meklētājiem, sevis un dzīves pētniekiem. Ligita gadiem ilgi pievērsusies cilvēka identitātes, pašizziņas un realizācijas jautājumiem, balstīties katra būtībā un sūtībā.


_____________________________

PĀRSLA IVANOVA

Bioenerģētiķe - sistēmiskā terapeite no Liepājas. Par sevi Pārsla stāsta: "Dzīve jeb Lauks "iesvieda" mani skolā pie maziem bērniem...un ar to viss sākās. Rezultātā esmu Mg.paed., vecāku u.c. atbalsta grupu vadītāja, Reiki Meistare, Karuna Reiki praktiķe, katoliete, Tautas Dziedniece (sertifikāts), Psihodrāmas, grupu psihoterapijas un sociometrijas asistente, vecāku apmācības programmas "Bērnu emocionālā audzināšana" vadītāja, apguvusi EBT, Eņģeļu terapiju, un Maigās bioenerģētikas metodes, Ajūrvēdas muguras, pēdu, visa ķermeņa, čakru, Marmas čikitsas punktu masāžu/terapiju, sastādu numeroloģiskos portretus, un tā varu turpināt vēl..līdz Lauks aizveda pie Sistēmfenomenoloģijas, sistēmisko sakārtojumu vadīšanas, kas apvieno visu iepriekš minēto prakšu zināšanas un pieredzi. Savā desmit gadu privātprakses pieredzē esmu izstrādājusi savu sistēmu, kas ietver vingrinājumus un prakses, kas palīdz atveseļot cilvēka enerģētisko, fizisko un visas dzīves Lauku."

Nometnē Pārsla dalīsies pieredzē, kā sistēmisko prakšu metodes pielieto individuālā darbā gan ar pieaugušajiem, gan bērniem.


Tiekmies vasaras vidū!
----------------------------------------

Sīkāka informācija pie Marijas pa tel.: 29393605, e-pasts: zemesvejs12@gmail.com