“DZĪVES UPE”

SISTĒMISKO SAKĀRTOJUMU VASARAS NOMETNE!


(nometne notikusi, tekstam informatīvs raksturs)

ŠĪ IR ATVĒRTĀ TIPA SISTĒMISKO MĀCĪBU NOMETNE. Tajā aicināti dalībnieki ar jebkāda apmēra pieredzi sistēmiskajās metodēs vai kādās līdzīgās  praksēs .
Bija plānots:
· Sistēmiskie sakārtojumi un diagnostiski darbi brīvā dabā, vadīs Marija Sils, Ringolds Rancāns, Ingrīda Bondare, Zane Driķīte, Ilze Ulmane-Rudakova un Aldis Jaunbrūns, kā arī jaunie sakārtojumu praktiķi. 
· “Maģiskais Rats” – šamaniskā prakse, darbs ar sevi un dabas stihijām, Marija Sils. Ievads piektdien, darbošanās patstāvīgi - visas dienas.
· Sistēmiskā darba vēsture - iekšējais šamaniskais ceļojums, vadīs Jānis Filks
· Grupu veidošanās prakse, vadīs Rita Zālīte                                                                                   
· Biodeja rītos  ķermeņa un gara iešūpošanai - vadīs Saiva Brūdere-Ruska
· Krāsu terapijas elementi sistēmiskajā darbā, vadīs Marija
· Dziesmas vakaros pie ugunskura ar Gundegu

· Minerālu enerģijas sistēmiskajā darbā no Marikas krājumiem                                              · Sistēmiski - psiholoģiskas spēles uztveres treniņam

· Pirts sestdienas vakarā – tiem, kas vēlēsies, atsevišķa samaksa (sadala tie, kas ies pirtī)

Paredzēts arī brīvais laiks sev un atpūtai.
Precīzs dienu plāns taps nedaudz vēlāk.

Darbosimies pamatā ārā, bet leitus laikam mums sagatavota plaša zāle. Viesu namā ir mežs, dīķis, nojumes un visādi citādi mums piemērota, teritorija, slēpta svešām acīm. Ir kur likt auto un celt teltis. Reizēm pasākumi notiks paralēli mazākās grupās.

ĒŠANA – 3 reizes dienā, pēc izvēles veģetāra vai ar gaļas ēdienu pusdienās.

NAKSŅOŠANA:
· A variants - atsevišķas mājas istabiņā par 3 cilvēkiem  (ar gultasveļu)
· B variants - lielajā guļamtelpā uz biezā matrača (ar gultasveļu)
· C variants - teltsvieta (bez gultasveļas)

· M variants - atsevišķā 2 vietīgā mājiņā (ar gultasveļu)

(mācību kursa "Sistēmisko sakārtojumu vadīšana" studentiem - vismaz 2 dienu dalība nometnē mācību ietvaros)

LĪDZI JĀŅEM:

1) apģērbs un apavi nodarbībām ārā - iesim arī mežā (lietus laikā būsim zālē)
2) sedziņa / paklājiņš un / vai plediņš sēdēšai un iekšējam ceļojumam + lakatiņš acu aizsiešanai ceļojuma laikā
3) personīgie pieraksti novērojumiem par sevi
4) tiem, kas ies pirtī – pirtslietas un dvielis
5) peldlietas (ir peldams dīķis)
6) tuvumā nav veikala – savus personīgos našķus ņemam līdzi uzreiz

Attālums no Rīgas centra 33 km. Ir sabiedriskā transporta iespējas.

Var ņemt līdzi bērnus saprātīgā vecumā,
ja tie Jums pašiem netraucēs darboties ar sevi. Par sava bērna drošību un veselību katrs atbild pats! Vecākiem par bērniem arī lūgums aizpildīt pieteikumus. Bērni maksā tikai uzturēšanās maksu (sarunāsim individuāli).

Šī nometne tiek rīkota uz Sistēmisko sakārtojumu vadītāju kursa bāzes, tātad būs iesēja iepazīties ar jaunajiem sistēmisko sakārtojumu praktiķiem!

------------------------------------------

Nometnes vadītāji:


MARIJA SILS
Dabas dziedniecības un sistēmisko sakārtojumu meistare, cilvēku un augu enerģētikas speciāliste,cilvēks ar šamaņa būtību no Uguņiem. Pēdējos gados kā sava darba pamata virzienu veido dažādas sistēmiskās prakses, bieži ar šamanisko prakšu ievirzi. Vada sakārtojumu grupas sistēmiski šamaniskos rituālus un nometnes Rīgā, Tukumā, Kuldīgā un citur. Organizē sistēmisko sakārtojumu vadītāju kursu Rīgā, m/c "Saskarsme", kā arī pasniedz lekcijas par sistēmisko darbu un vada praktiskās nodarbības. Strādā gan klātienē, gan virtuālajā vidē.
"MAĢISKĀ RATA " prakse - individuāls šamaniski orientēts darbs ar debespušu un dabas stihijām. Dod izpratni par pasaules enerģētisko struktūru un ļauj sajust savu vietu dažādos procesos. Rāda zīmes un dod iekšējas atbildes uz jautājumiem un rāda to risinājumus.
_____________________________
RITA ZĀLĪTE
Sistēmiski strukturālo sakārtojumu meistare no Jūrmalas. Rita ir Transpersonālās psiholoģijas asociācijas vadītāja, mākslas terapeite un pasniedzēja. Akadēmiskais darbs norit psiholoģijas un sabiedrisko attiecību jomās Latvijas augstskolās. Viena no aktīvajām Ritas darba jomām ir psiholoģisko treniņu grupas organizācijām un interesentiem, mākslas metožu nodarbības, komunikācijas, kreativitātes un stresa menedžmenta treniņi. Rita ir arī neirografikas un Taro meistare, kas labprāt dalās savās zināšanās gan klātienē, gan virtuālajā vidē.

_____________________________

ALDIS JAUNBRŪNS
Sistēmisko sakārtojumu meistars no Liepājas. Savu attīstības un garīgās izaugsmes ceļu sācis caur psihoterapiju, vēlāk specializēti un detalizēti izzinājis atkarību jautājumus un apguvis sistēmisko procesu vadīšanu pēc Helingera metodes. Lielu darbu paveicis, sev un citiem skaidrojot, no kurienes aug destruktīvu paradumu saknes. Pētījis dažādu iekšējo daļu attiecības, to līdzsvarošanas iespējas, iekšējā bērna struktūru un lomu cilvēka veselumā.

-------------------------------------------------

ILZE ULMANE-RUDAKOVA
Psiholoģe, sistēmisko metožu praktiķe, transformatīvo spēļu vadītāja, rakstniece. Darbojas Rīgā, Siguldā un virtuālajā vidē. Darbā ar cilvēkiem bieži izmanto Metaforu asociatīvās kārtis. Veido intervīziju darbnīcas palīdzošajiem praktiķiem. Ilzes darba stils ir smalks, dziļš un pilns ar klusu uzmanību.

-------------------------------------------------

ZANE DRIĶĪTE
Sistēmisko sakārtojumu meistare, Nīderlandes skolas stila pārstāve. Strādā ar regulārām grupām Rīgā un Vidzemē, kā arī vada lekcijas topošajiem sistēmisko sakārtojumu vadītājiem. Zanes prakses izceļas ar skaidru struktūru un ieskatu dziļi dzimtas ietvaros.

____________________________________

RINGOLDS RANCĀNS

Geštaltterapeits, Mediators, koučs un sistēmisko risinājumu konsultants, sistēmfenoloģisko izvietojumu un sakārtojumu metodes terapeits. Praktizē konsultācijas individuāli un vadu grupas Rīgā un Jelgavā. Pārstāv klienta orientēto sistēmisko ģimenes sakārtojumu virzienu.

____________________________________

INGRĪDA BONDARE

Sistēmiskā darba praktiķe no Rīgas. Strādā ar atkarībām un līdzatkarībām savstarpējā atbalsta un sistēmiskajās grupās. Ikdienas darbā - fizioterapeite, labi pazīst ķermeniskos impulsus un reakcijas. Ingrīdas veidotie darbi izceļas ar vieglu enerģiju plūdumu un lielu pieņemšanu.

___________________________________

JĀNIS FILKS

Šamanisko prakšu meistars no Rīgas. Pārstāv Eiropas šamaniskās prakses apvienojot tās ar latviešu tradicionālo dievziņu. Šīs ir sistēmisko prakšu vēsture un saknes, tādēļ to iekļaujam vasaras nometņu praksēs.  Iekšējie ceļojumi cilvēku aizved tālā pagātnē pa dzimtas vai dvēseles līnijām, gluži kā mūsdienu sistēmfenomenoloģija.----------------------------------------

Sīkāka informācija pie Marijas pa tel.: 29393605, e-pasts: zemesvejs12@gmail.com

_________________________________

Nometnes laikā reizēm notiks fotografēšana. Foto materiālus visiem izsūtīšu, pie viena dodot iespēju apstiprināt, ka tos, kuros esat redzami, var vai nevar publicēt.