"Izaugšana"

 Uguņos, Talsu novadā, šī gada 14. līdz 18. augustā.

Varasas nogalē - šamanisko prakšu nometne tiem, kas vēlas un jūtas gatavi augt tālāk, darboties patstāvīgāk, ceļot dziļāk un ļaut sevi vadīt Gariem, Dabai un Spēkam!

Četras diennaktis JAUNAS PRAKTISKAS PIEREDZES DABĀ, kas vedīs tālāk sevī, dabā un garu pasaulē tos, kas šamanisko ceļu jau sāk uztvert kā savu dzīves pieredzes ceļu.   Dienu programma precīzi tiks veidota uz vietas, atbilstoši dalībnieku vajadzībām dotajā ceļa posmā.

ŠAJĀ NOMETNĒ MĒS BŪSIM CITS CITAM! Būs ne tikai Marijas, bet citu dalībnieku piedāvājumi, jo - šajā nometnē katrs dalībnieks aicināts dalīties ar kaut ko no savas pieredzes un zināšanām. Tai nav jābūt tieši šamaniskajai praksei - tas var būt kāds stāstījums par šamanismam tuvu tēmu, tas var būt kāds vadīts meditatīvs process, kāda kopīgi dziedama dziesma vai kāds gardums virtuvē, kāds rituāls, ugunskura kuršana, rīta vingrošana vai elpošana, u.c.

Būs iespēja mācīties un praktizēt šamanisko ceļojumu vadīšanu.  

Programmā:
• Meža un akmeņu Garu vadīti ceļojumi

• Šamaniskā ceļojuma vadīšanas tehnika
• Stalkings - spēka medības

• Bardo vārtu pāreja
• "Aklā diena"
• Rituāls un ziedojumi
• Dziļās elpošanas prakse
* Savstarpēja pavadība ceļojumos  un individuāli procesi
* Ceļojums karmisko attiecību lidzsvara atjaunošanai 
+ Vēl viena iespēja izstaigāt dabā Maģisko ratu!

Tā kā dienu plāns daļēji veidosies uz vietas - esiet gatavi pārsteigumiem!

AICINĀTI dalībnieki ar iepriekšēju pieredzi šamaniskajās praksēs - iepriekšējās prakses ir noteikti vajadzīgas, lai varētu pilnībā ļauties šai reizē notiekošajam.  Tās var būt - jūnija nometnē “Ienākšana” pie manis + vēl kāda no Uguņu nometnēm ("Pieredzējums" vai "Spēka zvēru zīmes", vai Austruku un Rietumu dienas) vairāk kā 1 gada griezumā, vai pie citiem šamanisko prakšu vadītājiem (ne katra pieredze derēs  un būs pieteikama - pirms nometnes to pārrunāsim). Manis vadītās šamanisma prakses daļēji atšķiras no citu Latvijas vadītāju praksēm, tādēļ tiem, kas bijuši citur, jāsagatavo elastīga uztvere un atvērtība jaunām pieredzēm. Teorētiskās zināšanas pie manis  var iegūt 4 vebināros par šamanisma tēmām.

Prakšu un ceļojumu dziļums un jauda būs tieši atkarīga no dalībnieku spējas tos pieņemt, tādēļ rezultāti būs katram personīgi atbilstoši.

Nometni vadīs MARIJA SILS - šamane, sistēmiskā dziedniece, zāļu sieva.

DALĪBAS MAKSA (nodarbības + produkti + teltsvieta) (daļēja priekšapmaksa ) = 160,00 eiro 

Piesakoties un iemaksājot priekšapmaksu līdz 30.jūnijam  dalības maksa 150,- e.

Priekšapmaksas apmērs ir brīvi izvēlēts, neierodoties tā netiek atgriezta.

Nometnes sākums pirmdienā, plkst. 19.00 (ierašanās un iekārtošanās no 18.00), noslēgums piektdienas vakarā 19.00 (izbraukšana pēc tam).

Citā laikā ierasties nevar .... kā arī - nometnes laikā mēs vienojamies neatstāt pasākuma teritoriju,  lai nesaskartos ar sociuma enerģijām, izņemot 1 braucienu uz jūru. Un - prakšu un citā dienas laikā nelietot  mobilos sakarus un internetu (ja ļoti vajag piezvanīt - to dara, atejot malā no pārējiem).

NAKŠŅOŠANA – galvenokārt savās teltīs, ja ar telti ir problēmas -  lauku mājas bēniņos uz līdzpaņemta matracīša (ja ir problēmas ar aizvešanu – dod ziņu, sarunāsim). Būs pieejama duša, virtuve, labierīcības.

Nometnē būs klusie rīti - līdz brokastīm nesarunāsimies, būsim ar sevi un dabu.

Ēst gatavosim paši uz vietas, mājas virtuvē veģetāru ēdienu, pēc kārtas uzņemoties šo atbildību.  Ēst gatavošana ir viena no būtiskām praksēm, lai sagatavotos šamaniskajam ceļam.

LĪDZI JĀŅEM:

1)      apģērbs nodarbībām ārā (liela lietus laikā – bēniņos)

2)      stabili, slēgti apavi iešanai mežā + maiņas apavi!!

3)      kas vēlas peldēt - peldlietas (kādu dienu brauksim uz jūru, ir arī dīķis)

4)      šamaniskais grabeklītis (kam nav - varēs iegādāties)

5)      var noderēt kāda aukla, kabatas nazītis un daži krāsainas dzijas dzīpari

6)      neliela somiņa iešanai mežā un dzeramā ūdens pudele

7)      paklājiņš, sedziņa ceļojumiem

8)      lakatiņš acu aizsiešanai

9)      personīgie pieraksti

10)    guļampiederumi

11)     kam ir savs šamaniskais bubens jeb bungas - ņemiet līdzi! (ja nav, nekas - var iztikt)

12)     sērkociņi ūdensizturīgā iepakojumā (maisiņā)


Lūdzu ņemt vērā, ka nometne notiek darbadienās, pirmdien - piektdien.

Ceļa norādes un pārējo detalizēto informāciju izsūtīšu pēc pieteikšanās epastā.


PIETEIKUMS ŠEIT

Pirms nometnes 1x mūžā jābūt noskatītiem vebināriem "Šamanisms vēsturiski un mūsdienās" , kur ir visa šamanisko prakšu teorija. Nometnē par to mēs nerunāsim, bet uzreiz iesim dabā darboties ar tās Gariem un Spēkiem. Ja netikāt vebināru laikā - var iegādāties ierakstus. Cita šamaniskā teorija šoreiz nederēs, jo tad mums var nebūt viena 'valoda'.

Lai prakses (it īpaši - augšpasaules ceļojumi) izdotos kvalitatīvi, cilvēkiem, kas ir piedzīvojuši pretkovida vakcināciju, ir ieteikums pirms nometnes atbraukt sakārtot auru pie Marijas uz Uguņiem vai citur, kur sarunāsiet. Pilns šī piedāvājuma apraksts te: V tēma  Ja ir šāda vajadzība, lūdzu to atzīmēt pieteikuma anketā pie jautājumiem, un mēs sarunāsim vizītes laiku!

Sīkāka informācija un pieteikšanās pa tel.: 29393605, e-pasts: zemesvejs12@gmail.com


Seko līdzi arī Facebook  vai Telegram!