Meža dziesmas

Sadziedāšanās vakars ar dziesmu vedēju Gundegu. 
AICINĀM DABĀ - sadzirdēt, sasmaržot un sadziedāties kopā Lāčupītes mežā!
Dziedāšana ir ļaušanās. Ļaušanās sadzirdēt savu dvēseli, savu spēku un ne-spēku. Dziedot balss ievibrē šūnas dzīvai Esībai. Būšanai sev pašam. Dziedot balss ievibrē mūs pašiem savā Varēšanā.
Meža dziesmas ir dziesmas par tiem, kas apkārt. Un reizē veltījums visām dzīvajām būtnēm ap mums-kokiem, ziediem, zāles stiebriem, upei, smilšu graudiem, dabas gariem… Ieelpojot to gaisu, ko izelpo viss dzīvais ap mums, saplūstam vienotībā un varam pieņemt tās dāvanas, ko pasaule mums dod. Dziedot mūsu izelpa mīlestībā noglāsta Zemi un katru viņas bērnu, kurš gatavs sadzirdēt. Meža dziesmas sev un pasaulei!


MEŽA DZIESMAS pie Miera Eņģeļa tēla kopā ar jums dziedās Gundega Kuciņa. Pirms tam meža smaržu meditācijā vedīs Marija Sils. Jums būs iespēja gan klausīties, gan dziedāt līdzi…..

PIETEIKTIES lūdzam te: https://forms.gle/rqoMJpshYQZgZGkb9

Vietu skaits ir ierobežots, tādēļ iepriekšēja pieteiksānās obligāta.
Ceļa aprakstu precīzai notikuma vietas atrašanai nosūtīsim e-pastā pēc pieteikšanās.
Uz pasākuma norises vietu var nokļūt arī ar sabiedrisko transportu.


ENERĢIJAS APMAIŅA – brīvs ziedojums papīrnaudā.
Tiekamies 21.augustā, pasākuma laiks no 16.00 līdz aptuveni 18.00
Lūdzam nekavēt sākumu!
Mēs būsim brīvā dabā, tāpēc iesakām paņemt līdzi to, kas darīs sadziedāšanos maksimāli ērtu: paklājiņu sēdēšanaii Eņģeļa pļavā, dzeramo ūdeni. Kaut ko pret iespējamu nelielu lietu, varbūt arī odu atbaidīšanas līdzekli (vēlams bez izteiktas smaržas).
Liela lietus laikā pasākumu varbūt pārcelsim uz 22.augustu (svētdienu).

INFORMĀCIJAI tel. 29393605, e-pasts: zemesvejs12@gmail.com


AICINĀM IERASTIES uz pasākumu aptuveni 40 minūtes iepriekš, lai izstaigātu un aplūkotu Igora Medņa veidotos Lāčupītes dendroloģiskos stādījumus (ieeja brīva). Tā ir aizsargājama dabas teritorija, kurā ieaudzētas ap 30 skujkoku un 300 lapu koku veidu.


Pasākuma laikā reizēm notiks fotografēšana, footo tiks izmantoti citu pasākumu reklāmai un soctīklos. Ja kādam ir iebildumi pret sevis fotografēšanu, lūdzam par to brīdināt laicīgi, un ierodoties pasākumā.


Mēs neatbalstām cilvēku šķirošanu pēc medicīniskiem rādītājiem, tādēļ šeit liegta ieeja tiem, kam telefonā būs aktīva aplikācija "Apturi Covid" vai tai līdzīga, kas veicina cilvēku dalīšanu! Enerģētiskā lauka tīrības un sociālās drošības dēl pasākuma laikā lūgsim arī atslēgt telefonos skaņu, internetu un bluetooth signālu. Te katrs pats atbild par savu veselību!