Gongu ceļojums meža burvībā  

 AICINĀM DABĀ! Uz gongu un citu senu autentisku mūzikas instrumentu skaņu meditāciju vietā ar īpašu enerģētisko starojumu - Lāčupītes dendrārijā, senu egļu un valriekstu paēnā.

Šis būs ceļojums skaņās, ceļojums sevī, ceļojums dabas klēpī….

GONGS UN SENIE INSTRUMENTI harmoniski iekļaujas dabas vidē un skaņās, veidojot unikālu sinerģiju. Putnu balsis dažbrīd pieklust, dažbrīd kļūst skaļākas, bet vējš, koki, jūras tuvums, tas viss sniedz ieguldījumu unikālam skaņu ceļojumam.

Lai sagatavotos skaņu ceļojumam, sāksim ar apzinātas elpošanas meditāciju. Iepriekšēja pieredze nav nepieciešama.

SKAŅU CEĻOJUMĀ VEDĪS gongu meistare Inese Mihasjonoka, Agnese un Ainārs Guļāni.

Mūsu pavadoņi ir Alīcijas un Ričarda Eiliakas, Dona Konro, Satya Rita Rocha un cits cita skolnieki.

PIETEIKTIES lūdzam te: PIETEIKUMS

Iepriekšēja vietas rezervācija obligāta – ceļa aprakstu precīzai notikuma vietas atrašanai nosūtīsim e-pastā pēc pieteikšanās.

Uz pasākuma norises vietu var nokļūt arī ar sabiedrisko transportu.

Enerģijas apmaiņa skaidrā naudā: 22 eiro.

Tiekamies 25.jūnijā, pasākuma laiks plkst. 16.40 – 19.00

Lūdzam nekavēt sākumu!

Mēs būsim brīvā dabā, tāpēc iesakām paņemt līdzi to, kas darīs ceļojumu maksimāli ērtu: paklājiņu, spilventiņu un sedziņu, odu atbaidīšanas līdzekli (vēlams bez izteiktas smaržas), acu apsēju, dzeramo ūdeni.

INFORMĀCIJAI tel. 29393605 (org.), e-pasts:  zemesvejs12@gmail.com

AICINĀM IERASTIES uz pasākumu vismaz 40 minūtes iepriekš, lai izstaigātu un aplūkotu Igora Medņa veidotos Lāčupītes dendroloģiskos stādījumus (ieeja brīva). Tā ir aizsargājama dabas teritorija, kurā ieaudzētas ap 30 skujkoku un 300 lapu koku sugas, bet jūnijā vēl būs aplūkojami savvaļā ziedoši rododendri. Pastaiga ļaus arī nesteidzīgi sagatavoties skaņu meditācijai un noformulēt tā nodomu.

PAR GONGIEM…..

Gongu skaņu ceļojums ir došanās kosmisko vibrāciju izplatījumā. Brīnumainu instrumentu smalkās vibrācijas aizķer cilvēka dvēseles jutīgākās stīgas, aiznesot uz mistisku pārdzīvojumu pasauli, kur iespējams ir pilnīgi viss…

Gongs ir instruments, kas palīdz pamosties savā sapnī. Metālisks disks, ko atdzīvina āmurs – griba – no kura izplūst skaņas okeāns, tā ir kosmosa mātišķā dzemde, kur sīkākā nodoma sēkla ir spējīga dzemdēt pieredzi. Gluži ka psihodēlisks augs, tas ļauj ieraudzīt un atpazīt savas dvēseles lauku – kā arī saskarsme, kas veido mūsu pieredzi.

Pieaugošie gonga skaņu viļņi caururbj un piepilda apkārtējo telpu ar kāpjošu un pazeminošu toņu pēctecību; tie palīdz izkausēt savas personīgas identitātes sajūtu – dažreiz sāpēs vai bailēs; dažreiz nogurumā vai priekā; apskaujot atraidītās personības vai rīcības, aizvainotās, varbūt radušās no skumjām un bēdām, vai dusmām, bet galu beigās atverot sirdi un sevi pašu, lai samierinātos; vienlaicīgi gan nomirstot, gan piedzimstot.

Dažkārt gongs sniedz atpūtu – piesātinātu un dziļu relaksāciju, kas dod ķermenim atvieglojuma sajūtu, atbrīvojot to no spriedzes, jo ikviena jūsu anatomiskā šūna atsaucas skaņas vibrācijām. Gongu var salīdzināt ar daudzfunkcionālu ierīci, kas sevī ietver it visu un liek man justies pilnīgam. Gongs piedāvā pārstartēt gan prātu, gan ķermeni.

UZMANĪBU!
Pasākumā kategoriski AIZLIEGTA ieeja jebkuram, kam telefonā būs aktīva aplikācija "Apturi Govid" vai tai līdzīga! Enerģētiskā lauka tīrības un sociālās drošības dēl lūgsim arī atslēgt internetu un bluetooth signālu telefonos, jeb turēt tos lidojuma režīmā.

Pasākumā kā parasti vienmēr būsim ar atklātām sejām, t.i. bez medicīniskajām maskām. Neveseliem cilvēkiem lūgums vienkārši palikt mājās. Tiem, kam šie nosacījumi nav pieņemami - tāpat. Paturam arī sev tiesības atteikt dalību kādam, kas nešķiet gana uzticams šajā sarežģītajā laikā.