Gongu ceļojums meža burvībā  

AICINĀM DABĀ!    Nāc uz gongu skaņu peldi un autentisku skaņu terapijas instrumentu meditāciju vietā ar īpašu enerģētisko starojumu - Lāčupītes dendrārijā, senu egļu un valriekstu paēnā.  

Šis ir ceļojums skaņās, ceļojums sevī, ceļojums dabas klēpī….

Šogad gongi Lāčupītē skanēs 10.jūlijā, svētdienas priekšpusdienā, no 11.00 līdz 13.00  pie Lāčupītes labsajūtas takas Miera eņģeļa tēla!

SKAŅU CEĻOJUMĀ VEDĪS gongu meistari, skaņu terapeiti Inga un Andris Graumaņi.

Dalības maksa 27,- e (uz vietas, skaidrā naudā)

GONGS  un citi autentiskie instrumenti harmoniski iekļaujas dabas vidē un skaņās, veidojot unikālu sinerģiju. Putnu balsis dažbrīd pieklust, dažbrīd kļūst skaļākas, bet vējš, koki, jūras tuvums, tas viss sniedz ieguldījumu unikālam skaņu ceļojumam.

Mēs būsim brīvā dabā, tāpēc iesakām paņemt līdzi to, kas darīs ceļojumu maksimāli ērtu: paklājiņu, spilventiņu un sedziņu, odu atbaidīšanas līdzekli (vēlams bez izteiktas smaržas), acu apsēju, dzeramo ūdeni.

AICINĀM IERASTIES uz pasākumu vismaz 40 minūtes iepriekš, lai izstaigātu un aplūkotu Igora Medņa veidotos Lāčupītes dendroloģiskos stādījumus (ieeja brīva). Tā ir aizsargājama dabas teritorija, kurā ieaudzētas ap 30 skujkoku un 250 lapu koku sugas, bet jūnijā aplūkojami savvaļā ziedoši rododendri. Pastaiga ļaus arī nesteidzīgi sagatavoties skaņu meditācijai un noformulēt tā nodomu. Netālu, 300m attālumā ir jūras krasts.

Tā kā pasākums notiks ārā un laika apstākļi var ieviest savas korekcijas, lūdzam pieteikties un atstāt savu kontaktinformāciju, lai varam paziņot par izmaiņām! Tāpat aicinām saudzēt dabu, taupīt resursus un vienoties par braukšanu kopā vairākiem cilvēkiem (piesakoties, to var atzīmēt).

PIETEIKŠANĀS forma šeit.

PAR GONGIEM…..

Gongu skaņu ceļojums ir došanās kosmisko vibrāciju izplatījumā. Brīnumainu instrumentu smalkās vibrācijas aizķer cilvēka dvēseles jutīgākās stīgas, aiznesot uz mistisku pārdzīvojumu pasauli, kur iespējams ir pilnīgi viss…

Gongs ir instruments, kas palīdz pamosties savā sapnī. Metālisks disks, ko atdzīvina āmurs – griba – no kura izplūst skaņas okeāns, tā ir kosmosa mātišķā dzemde, kur sīkākā nodoma sēkla ir spējīga dzemdēt pieredzi. Gluži ka psihodēlisks augs, tas ļauj ieraudzīt un atpazīt savas dvēseles lauku – kā arī saskarsme, kas veido mūsu pieredzi.

Pieaugošie gonga skaņu viļņi caururbj un piepilda apkārtējo telpu ar kāpjošu un pazeminošu toņu pēctecību; tie palīdz izkausēt savas personīgas identitātes sajūtu – dažreiz sāpēs vai bailēs; dažreiz nogurumā vai priekā; apskaujot atraidītās personības vai rīcības, aizvainotās, varbūt radušās no skumjām un bēdām, vai dusmām, bet galu beigās atverot sirdi un sevi pašu, lai samierinātos; vienlaicīgi gan nomirstot, gan piedzimstot.

Dažkārt gongs sniedz atpūtu – piesātinātu un dziļu relaksāciju, kas dod ķermenim atvieglojuma sajūtu, atbrīvojot to no spriedzes, jo ikviena jūsu anatomiskā šūna atsaucas skaņas vibrācijām. Gongu var salīdzināt ar daudzfunkcionālu ierīci, kas sevī ietver it visu un liek man justies pilnīgam. Gongs piedāvā pārstartēt gan prātu, gan ķermeni.

INFORMĀCIJA pa tel. 29393605 (org.),e-pasts:  zemesvejs12@gmail.com