Mācības kursos, ko es organizēju un vadu kopā ar citiem meistariem:

"SISTĒMISKO SAKĀRTOJUMU VADĪŠANA"

 2 gadīgā kursā tiek apgūta sistēmfenomenoloģijas teorija, sistēmisko sakārtojumu uzbūve, grupu vadīšanas iemaņas, dažādi sakārtojumu veidi, un iepazīti labākie Latvijas sistēmiskā darba meistari!

Kursa programma ir interesanta arī tiem, kas vēlas izprast sistēmiskos procesus pasaulē un cilvēka dzīvē, uzlabot attiecības ar sevi un apkārtējiem, celt savas dzīves kvalitāti un apzināti piedalīties sakārtojumos kā aizvietotāji. 

Mācības notiek  2 reizes mēnesī, svētdienās, m/c "Saskarsme" Rīgā un onlain vidē.

JAUNU KURSU uzņemsim 2023.gada rudenī!

Vairāk par šo kursu lasi un piesakies te: Sistēmisko sakārtojumu vadīšana

_____________________________________________________________________________________

'JAUNĀ LAIKA DZIEDNIECĪBA" 

Jau trešo reizi notiek jauna veida dziedniecības apmācības pēc programmas “Jaunā laika dziedniecība”

Jaunais kurss ilgst pusotru gadu ar brīvajām papildnodarbībām., pirmajā gadā būs iespēja pilnveidot un atveseļot sevi, tātad – kļūt par dziednieku sev, bet otrajā kursā vairāk mācīsim dziedniecības metodes, ko varēsiet pielietot papildus savā profesionālajā darbā. Plānotais mācību laiks - no 2022.g. janvāra līdz 2023.g. jūnijam.

JAUNU KURSU uzņemsim 2023.gada janvārī!

Kāpēc tieši “JAUNĀ LAIKA DZIEDNIECĪBA”? – jo šeit ir iespēja  apgūt tādas dziedināšanas metodes, kas ļauj strādāt ar mūsdienu cilvēkam atbilstošām vibrācijām. Agrāk dziednieks vairāk lietoja savu enerģiju vairāk paļāvās uz mantotām vai iemācītām zināšanām, uz autoritātēm  un dažādiem palīglīdzekļiem.  Tagad ir laiks, kad mēs visi - pilnīgi visi cilvēki un arī pasaule – kļūstam smalkāk vibrējoši un tuvāki radītājam. Līdz ar to mainās arī veidi, kā mēs iedarbojamies cits uz citu dziedināšanas jomā. Jaunās metodes ir vairāk intuitīvas, vairāk balstītas rezonansē starp dziednieku un klientu, tās ir it kā netaustāmākas, garīgākas un individuālākas katram unikālajam gadījumam – jo unikāli esam mēs visi. Var teikt, ka mācīsieties mazāk gatavas metodes, vairāk veidus, kā katru reizi pie šīm metodēm tikt, darbojoties pasaules smalkajos plānos.

ŠAJĀ PROGRAMMĀ UZSVARS tiek likts uz dziednieka paša, kā kvalitatīva darba instrumenta, sagatavošanu. Mēs katrs esam unikāli, gan kā dziednieki, gan kā klienti, un katram labam dziedniekam top viņa paša metodes, ko nav iespējams atkārtot. Ja dziednieks ir gatavs darbam kopā ar saviem augstākiem spēkiem, ja viņš ir apzināts šeit un tagad, darbs ar klientu ikreiz notiek iespējami labākajā veidā.

NODARBĪBAS NOTIEK 2 reizes mēnesī, ar bāzes vietu Tukumā vai Kuldīgā. 1x mēnesī ir klātienes nodarbību diena, 1x mēnesī ir onlain nodarbības (šis ritms var mainīties). Ir vasaras prakses nometne un dažādas papildnodarbību iespējas.

Vairāk lasi te:

JAUNĀ LAIKA DZIEDNIECĪBA

Kurss darbojas pēc 'punktu sistēmas' - lai tiktu pie diplomdarba un beigšanas diploma ar dziednieka kvalifikāciju, nav obligāta tieši šī kursa visu nodarbību apmeklēšana - jūs varat savākt vajadzīgo punktu skaitu arī citās biedrības "Moirunams" organizētajās nodarbībās un lekcijās.

Jebkurā gadījumā var sekot līdzi vai pieteikties jaunumu saņemšanai 1-2 x mēnesī un nākt uz atsevišķām atvērtajām nodarbībām.

Šeit ir vispārēja informācija par nodarbībām, kas tagad vai agrāk notiek kursa ietvaros un mēdz būt atvērtas plašākam apmeklējumam. 

 Ja interesē kādu konkrētu nodarbību apmeklējuma iespējas vai ieraksti (dažām tie ir pieejami), bet nav norādīti datumi , aicinu interesēties te: KONTAKTI

Ieskats psihes noslēpumos - 4 Ritas Zālītes vebināri

Anatomijas un fizioloģijas pamati - 4 Marikas Zelčas-Čerānes vebināri

"Ķermeņa atjaunošana elpojot" 2 nodarbības, vada Aigars Mozulis.

"Dabas aptieka" Lilijas Bērziņas nodarbība par dabas preparātu gatavošanu

Dabas pieskārieni Sokvitas Kūnas 2 nodarbības par augu enerģētiku un aromterapiju

"Dziedinošās skaņas un tēli" 2 Izabellas Reutas nodarbības.

"Dziedinošās kustības"  2-3 nodarbības, vada Ramona Pole.

"Dziedniecības metodes,", 4 nodarbības, vada Marija Sils

"Īsa pamācība veģetārajā ēšanā", 2 vebināri, vada Dita lase.

"Apzinātība ģimenē ar bērnu", 2 lekcijas Tukumā, vada Pārsla Ivanova

"Dvēsele Pasaulē" vebināri ar bioenerģētikas praksi, vada Marija Sils

"Augu spēks", 6 lekciju cikls, vada Juris Bušs.

"Sava un mājas biolauka attīrīšana" lekcija +prakse, vada Marija Sils.

"Krāsu un zīmju dziedniecība", 4 nodarbībās, vada Marija Sils.

Dažādas bioenerģētiskās un garīgās dziedniecības metodes, šamaniskās prakses - vada Marija Sils.