Braucieni

Mums apkārt ir brīnumu pilna pasaule - šī pati fiziskā, materiālā, ģeogrāfiskā, pa kuru mēs ikdienā staigājam un dzīvojam. Un visi šie redzamās pasaules brīnumi ir neredzamās , jeb smalkās pasaules enerģiju un garu izpausmes. Mūsu braucieni ir organizēti cilvēkiem, kam interesē šīs smalkās un fiziskās pasaules saistības, kas grib gan redzēt dažādas interesantas vietas Latvijas dabā, gan just šo vietu enerģētiku, gan iepazīt vietu garus.

"Pie Vidzemes dabas spēkiem"

(brauciens noticis, tekstam informatīvs raksturs)

 Ekskursija uz Limbažu apkārtni, lai iepazītu dabas bagātības un ārstniecības augus, lai caur senām dabas svētvietām saistītos katrs ar savas dzimtas sakņu spēku.
1. Apskatījām Jāņa Ulmja ārstniecības augu dārzu Limbažu novada Lādē. Šai dārzā aug ap 300 dažādu dziedniecisko augu. Vērojāmm un smaržojām augus, degustējām zaļos kokteiļus. Bija iespēja iegādāties augu maisījumus savai veselībai.
Šī var būt bija pēdējā iespēja apciemot neparasto dārzu, jo tas darbojas pēdējo gadu, nākamajā gadā dārzu plānots slēgt nerentabilitātes dēļ.
2. Vērojām un sajutām Katvaru muižas parka koku spēku. Šeit ir neparasti veidoti, seni koku stādījumi un alejas gar ezera krastu. Šeit mācījāmies elpot un runāt ar kokiem un parka dabas gariem.
3. Apciemojām Ikšķiļu svētliepu (pie Kaijciema), kur smēlāmies senu sievišķo enerģiju spēku, pieminējām savas dzimtas mātes un vecmātes.
4. Pabijām pie Kaķu bedrīšakmens (pie Vidrižiem), kur veicām īsu ziedojumu rituālu senu dabas spēku godāšanai, saiknei ar dzimtas vīrišķo un tēvišķo.


Dalības maksa 40,- eiro ietver ceļa izdevumus (mikroautobuss – no Tukuma vai Rīgas), biļeti Jāņa Ulmja dārzā, piedalīšanos procesos Katvaros, pie liepas un pie akmens. Dalības reģistrāciju apliecina 50% priekšapmaksa.
Ja kāds no Vidzemes puses grib sekot mums savā auto, dalības maksa 20,- eiro, ietverot biļeti ārstniecības augu dārzā un pārējos procesus.
Dalības maksa neietver pusdienas (pusdienosim piknikā pie Katvariem) un, Jāņa Ulmja augu maisījumu pirkumus tiem, kas tos gribēs.


Ekskursija orientēta uz cilvēkiem, kas interesējas par dziedniecību, dabas spēkiem un dažādām enerģētiskām praksēm. 

Procesus ar dabas enerģijām vadīs Marija Sils.
Vietu skaits ir ierobežots.

Vairāk informācijas pa tel. 29393605, epasts: zemesvejs12@gmail.com