Spēka zvēru zīmes

Tieši vasaras Saulgriežu laikā, no 22. līdz 25. jūnijam, Uguņos, Talsu novadā - šamanisko prakšu nometne tiem, kas vēlas satikt, iepazīt un izveidot labāku kontaktu ar saviem spēka dzīvniekiem + attīstīt savu radošumu caur krāsām, simboliem, tēliem, zīmējumiem, zāļu pinumiem....

Trīs RADOŠU NODARBĪBU un iekšējo - ārējo ŠAMANISKO CEĻOJUMU diennaktis !

Ceļosim kopā ar džādiem Spēka dzīvniekiem un pavadoņiem, zīmēsim to dotās vīzijas, simbolus, gatavosim amuletus un ziedojumus, dejosim spēka deju un būsim priekā!
Šamanismā tradicionāli nav pierakstu, toties ir zīmējumi no ceļojumiem, ir dabas dotās zīmes, ko varam attēlot grafiski, ir tēli, krāsas un simboli. Šajā nometnē būs iespēja izpaustes caur iekšējo ceļojumu zīmējumiem!
Zīmēt prasme NAV nepieciešama, bet pieredze šamaniskajās praksēs IR vēlama vismaz iekšējā ceļojuma apmērā.

Programmā:
• Maņu un uztveres aktivizēšana

• Tikšanās ar spēka dzīvnieku
• Spēka deja un dziesma
• Spēka zāļu pinumi
• Dvēseles pirmsākums
• Viduspasaules pavadoņi
• Kopīgā spēka attēla radīšana
• Spēka dzīvnieka pēdas dabā
* Tikšanās ar totēmisko dzīvnieku
* Ceļojums augšpasaulē pie Dēklas
• Šamaniskais rituāls radīšanas spēka atvēršanai
+ Vēl viena iespēja izstaigāt dabā Maģisko ratu!

Iepriekšējas pierezes nav obligātas, bet ir ļoti vēlamas, lai varētu pilnībā ļauties šai reizē notiekošanam.  Tās var būt - jūnija nometnē “Ienākšana” pie manis, vai pie citiem šamanisko prakšu vadītājiem.  Noderēs arī īsie šamanisko ceļojumu vakari, kad veicam 1 ceļojumu pēc kādas noteiktas tēmas. Manis vadītās šamanisma prakses daļēji atšķiras no citu Latvijas vadītāju praksēm, tādēļ tiem, kas bijuši citur, jāsagatavo elastīga uztvere un atvērtība jaunām pieredzēm. Teorētiskās zināšanas pie manis  var iegūt 4 vebināros par šamanisma tēmām (info zemāk).
Prakšu un ceļojumu dziļums un jauda būs tieši atkarīga no dalībnieku spējas tos pieņemt, tādēļ rezultāti būs katram personīgi atbilstoši.

Nometni vadīs MARIJA SILS - šamane, sistēmiskā dziedniece, zāļu sieva un diplomēta grafiķe.

DALĪBAS MAKSA (nodarbības + produkti + naktsmājas + materiāli radošajam darbam): (ar daļēju priekšapmaksu)180,00 eiro

Piesakoties un iemaksājot priekšapmaksu līdz 31.maijam  dalības maksa 170,- e. 

Priekšapmaksas apmērs ir brīvi izvēlēts, neierodoties tā netiek atgriezta, bet, iepriekš brīdnot, to var pārcelt uz kādu citu šīs vasaras pasākumu.

Nometnes sākums 22.06., ceturttdienā, plkst. 12.00 (ierašanās un iekārtošanās no 11.00), noslēgums 25.06., svētdienā 14.00 (izbraukšana pēc tam).

NAKŠŅOŠANA – galvenokārt savās teltīs, ja ar telti ir problēmas -  lauku mājas bēniņos uz līdzpaņemta matracīša (ja ir problēmas ar aizvešanu – dod ziņu, sarunāsim). Būs pieejama duša, virtuve, labierīcības.

Nometnē būs klusie rīti - līdz brokastīm nesarunāsimies, būsim ar sevi un dabu.

Ēst gatavosim paši uz vietas, mājas virtuvē veģetāru ēdienu, pēc kārtas uzņemoties šo atbildību.  Ēst gatavošana ir viena no būtiskām praksēm, lai sagatavotos šamaniskajam ceļam.

LĪDZI JĀŅEM:

1)      apģērbs nodarbībām ārā (liela lietus laikā – bēniņos)

2)      stabili, slēgti apavi iešanai mežā !!

3)      peldlietas (kādu dienu brauksim uz jūru, ir arī dīķis)

4)      šamaniskais grabeklītis (kam nav - varēs iegādāties)

5)     daži krāsainas dzijas dzīpari + labas šķēres + šujamā adata ar lielu aci

6)      neliela somiņa iešanai mežā un dzeramā ūdens pudele

7)      paklājiņš, sedziņa ceļojumiem

8)      lakatiņš acu aizsiešanai

9)      personīgie pieraksti

10)    guļampiederumi

11)    Papīrs, krāsas u.c. piederumi zīmēšanai un radošajām praksēm pamatā būs sagatavoti, bet var paņemt līdzi kādas savus iemīļotās krasiņas u.c.

12)    kam ir - var paņemt savu šamanisko bubenu individuālam ceļojumam (nav obligāti)


Lūdzu ņemt vērā, ka nometne ir daļēji darbadienās, turklāt sakrīt ar Līgosvētku dienām.  Ierasties vēlāk vai vakarpusē vairs nevar ....

kā arī - nometnes laikā mēs vienojamies neatstāt pasākuma teritoriju,  lai nesaskartos ar sociuma enerģijām, izņemot 1 rīta braucienu uz jūru. Un - prakšu un citā dienas laikā nelietot  mobilos sakarus un internetu (ja ļoti vajag piezvanīt - to dara, atejot malā no pārējiem).

Ceļa norādes un pārējo detalizēto informāciju izsūtīšu epastā pēc pieteikšanās.

Grupas dalībnieku skaits ir ierobežots, tādēļ lūdzu pieteikties savlaicīgi.

PIETEIKUMS ŠEIT

Pirms nometnes 1x mūžā jābūt noskatītiem vebināriem "Šamanisms vēsturiski un mūsdienās" , kur ir visa šamanisko prakšu teorija. Nometnē par to mēs nerunāsim, bet uzreiz iesim dabā darboties ar tās Gariem un Spēkiem. Ja netikāt vebināru laikā - var iegādāties ierakstus. Cita šamaniskā teorija šoreiz nederēs, jo tad mums var nebūt viena 'valoda'.

Lai prakses (it īpaši - augšpasaules ceļojumi) izdotos kvalitatīvi, cilvēkiem, kas ir piedzīvojuši pretkovida vakcināciju, ir ieteikums pirms nometnes atbraukt sakārtot auru pie Marijas uz Uguņiem vai citur, kur sarunāsiet. Pilns šī piedāvājuma apraksts te: V tēma  Ja ir šāda vajadzība, lūdzu to atzīmēt pieteikuma anketā pie jautājumiem, un mēs sarunāsim vizītes laiku!

Pirms nometnes, 21.jūnija vakarā no 20.00 līdz saullēktam,  vasaras Saulgriežu rituālā nakts šamaniskās noskaņās.

Dalība pret ziedojumiem. Var piedalīties gan nometnes dalībnieki, gan citi viesi. Ierašanās savlaicīgi. 

Pieteikšanās obligāta visiem.

Sīkāka informācija pa tel.: 29393605, e-pasts: zemesvejs12@gmail.com

Seko līdzi arī Facebook  vai Telegram!