“VEĻU DIENA” 

Veļu laiks nāk ar smalkām noskaņām, atmiņām un to sijāšanu… Tas ir laiks, kad dabā gaiss ir viscaurspīdīgākais, kad starp koku zariem tīrā telpā jūtam un redzam Garu spēles un Veļu ceļus. Šo laiku pavada viegls skumju virmojums, kas, ja tam ļaujamies, palīdz mums atvadīties no aizgājušajām dvēselēm viegli un gaiši, nesot mieru sirdī un apņēmību dzīvē.


“VEĻU DIENA” ir resursiem bagāts sistēmiski šamaniskas ievirzes pasākums, kas palīdzēs sakārtot attiecības ar senču un aizgājušo tuvinieku dvēselēm un veļiem, ļaus atbrīvot vairs nevajadzīgās piesaistes un nostiprināt tās, kas dod atbalstu un spēku dzīvei. Mēs uzmanīgi pavērsim Veļu valstības aizkaru un ielūkosimies pār tās slieksni ar godināšanu un pateicību.

PIEDĀVĀJUMĀ:

* Stāstījums par Veļu būtību, šī laika nozīmi un jēgu mūsdienās.
* Šamaniskais iekšējais ceļojums pie Veļu pasaules.
* Sistēmiskais rituāls “Veļu saime” ar Veļu mielasta gatavošanu un individuāliem atvadu vēlējumiem. Rituālu veiksim kopīgā spēkā, bet tā rezultāts būs katram savs. Iespēja pabeigt kādus nepabeigtus vai sarežģītus atvadu procesus.
* Veļu laika dziesmas  - varēsiet gan klausīties, gan piedziedāt.
* Kopīga sistēmiska prakse vietas iedošanai pagātnes notikumiem, ar mērķi dzīvot skaidrākā un vieglākā tagadnes situācijā.
* Būs zāļu tēja no tēmai atbilstošiem augiem, un cienāšanās ar to, ko katrs atvedis līdzi.


PASĀKUMU VADĪS sistēmiski šamanisko prakšu meistare Marija Sils. Vairāk par vadītāju te: http://www.zemesvejs.lv/sakums/par-mani/
Skaņu pavadījums un dziesmas no Gundegas Kuciņas.


LĪDZI JĀŅEM: Svecīte trauciņā, telpu apavi vai zeķītes, sedziņa virs un zem sevis iekšējām ceļojumam + lakatiņš acu piesegšanai, simbolisks cienasts veļiem un sev pašiem, domas par tuvajiem aizgājējiem un Latvijas pagātnes notikumiem.


PASĀKUMS NOTIKS Plakanciemā, daļēji telpās, daļēji ārā (rituāls ārā), tādēļ lūdzu parūpēties par atbilstošu apģērbu.

Notikuma laiks 18.novembrī  no 13.00 līdz aptuveni 18.00

Precīzas ceļa norādes uz pasākuma vietu izsūtīšu pēc pieteikšanās.


DALĪBAS MAKSA 35,- eiro.

Vietu skaits ir ierobežots – lūdzam pieteikties savlaicīgi.

Pieteikšanās un sīkāka informācija pa tel. 29393605 (org.) vai e-pastā zemesvejs12@gmail.com

Sakarā ar situāciju valstī, grupā dalību var ņemt tikai vadītājām  pazīstami dalībnieki, par kuru godaprātu esam pārliecināti un kas apņemas ievērot grupas dalības nosacījumus. Atstājam sev iespēju atteikt dalībniekiem, par ko neesam pārliecināti.

Mēs neatbalstām cilvēku šķirošanu pēc medicīniskiem rādītājiem, tādēļ pasākumā kategoriski aizliegta ieeja jebkuram, kam telefonā būs aktīva aplikācija "Apturi Govid" vai tai līdzīga! Enerģētiskā lauka tīrības un sociālās drošības dēl lūgsim arī atslēgt internetu un bluetooth signālu telefonos, jeb turēt tos lidojuma režīmā. Pasākumā kā parasti vienmēr būsim ar atklātām sejām, t.i. bez medicīniskajām maskām. Neveseliem cilvēkiem lūgums vienkārši palikt mājās. 

Uz tikšanos Veļu dienā!