“VEĻU DIENA” 

Veļu laiks nāk ar smalkām noskaņām, atmiņām un to sijāšanu… Tas ir laiks, kad dabā gaiss ir viscaurspīdīgākais, kad starp koku zariem tīrā telpā jūtam un redzam Garu spēles un Veļu ceļus. Šo laiku pavada viegls skumju virmojums, kas, ja tam ļaujamies, palīdz mums atvadīties no aizgājušajām dvēselēm viegli un gaiši, nesot mieru sirdī un apņēmību dzīvē.


“VEĻU DIENA” ir resursiem bagāts sistēmiski šamaniskas ievirzes pasākums, kas palīdzēs sakārtot attiecības ar senču un aizgājušo tuvinieku dvēselēm un veļiem, ļaus atbrīvot vairs nevajadzīgās piesaistes un nostiprināt tās, kas dod atbalstu un spēku dzīvei. Mēs uzmanīgi pavērsim Veļu valstības aizkaru un ielūkosimies pār tās slieksni ar godināšanu un pateicību.

PIEDĀVĀJUMĀ:

* Stāstījums par Veļu būtību, šī laika nozīmi un jēgu mūsdienās.
* Šamaniskais iekšējais ceļojums pie Veļu pasaules.
* Sistēmiskais rituāls “Veļu saime” ar Veļu mielasta gatavošanu un individuāliem atvadu vēlējumiem. Rituālu veiksim kopīgā spēkā, bet tā rezultāts būs katram savs. Iespēja pabeigt kādus nepabeigtus vai sarežģītus atvadu procesus.
* Veļu laika dziesmas  - varēsiet gan klausīties, gan piedziedāt.
* Kopīga sistēmiska prakse vietas iedošanai pagātnes notikumiem, ar mērķi dzīvot skaidrākā un vieglākā tagadnes situācijā.
* Būs zāļu tēja no tēmai atbilstošiem augiem, tēju degustācija un cienāšanās ar to, ko katrs atvedis līdzi.


PASĀKUMU VADĪS sistēmiski šamanisko prakšu meistare Marija Sils. 
Skaņu pavadījums un dziesmas no Gundegas Kuciņas.


LĪDZI JĀŅEM: Svecīte trauciņā, telpu apavi vai zeķītes, sedziņa virs un zem sevis iekšējām ceļojumam + lakatiņš acu piesegšanai, simbolisks cienasts veļiem un sev pašiem, domas par tuvajiem aizgājējiem un Latvijas pagātnes notikumiem.

PASĀKUMS NOTIKS daļēji telpās, daļēji ārā (rituāls ārā), tādēļ lūdzu parūpēties par atbilstošu apģērbu.

Uz tikšanos Veļu dienā!