Attiecību enerģētika

Mēs visu dzīvi esam attiecībās – ar partneriem, ar vecākiem un bērniem, ar draugiem un radiem, ar kolēģiem un kaimiņiem, ar ceļabiedriem un ienaidniekiem, ar pašu Pasauli un ik brīdi - ar sevi.

Attiecības veido jūtas un emocijas, kas, savukārt, ir cilvēka spēks un enerģija, un ne vienmēr ir ar prātu un gribu vadāmas. Šīs jūtas savieno cilvēkus ar neredzamām stīgām, kas veido dzimtas, dvēseles vai karmiskos attiecību tīklus. Tādēļ dziļāk un savādāk, kā no psiholoģijas skatpunkta, attiecības var apskatīt kā enerģiju plūdumu, izprotot un līdzsvarojot to enerģētisko pamatu un virzību.

Nodarbības sākumā būs īss teorētiskais stāstījums par to, kādi enerģētiskie modeļi mēdz būt attiecībās. Pēc tam – sešu dalībnieku jautājumu īsais izlikums. Ja būs vairāk jautājumu – lozēsim.
Nodarbībā būs īsās sistēmiskās prakses attiecību enerģētisko modeļu diagnosticēšanai un sakārtošanai. Būs iespēja izpētīt jebkādu savu attiecību pamatus un attīstības iespējas, modelējot esošās vai perspektīvās attiecības. Iespējams, ieraudzīsiet, ko aizstāj vai kādu neparastu lomu pilda kāds cilvēks jūsu dzīvē.
Iespēja gūt atbildes uz jautājumiem – kāpēc esmu attiecībās ar šo cilvēku? Kādas enerģijas virmo starp mums? Kur aizplūst mana vai mūsu kopīgā enerģija? Vai iespējams līdzsvarot konkrētās attiecības tā, kā es vēlētos?
Nebūs garie, pilnie sistēmiskie sakārtojumi, bet būs iespēja saprast, vai jautājums ir risināms tālāk un kādā veidā to labāk darīt.

Sistēmiskās prakses skaidro attiecības cilvēku ietverošo sistēmu kontekstā, kārto enerģiju plūsmas un balansu dzimtas un dvēseles ceļos. Šo prakšu bāze ir šamanisms, Helingera metode un sistēmfenomenoloģija.

 .