Dvēseles ceļa pētījums

Mēs vairāk vai mazāk skaidri zinām,kā virzās tālāk smalkajā plānā parasta cilvēka dvēsele, kad viņš aiziet no šīs pasaules.  

Toties mēs vēl neko nezinam par to, kā tālāk virzās ar C-vakcīnu apstradāta cilvēka dvēsele, jo tās smalkie plāni ir sažķelti, ja vien nav apzināti atjaunota vienotība ar Zemes kodolu, ar dvēseles pirmatnējo enkuru šai pasaulē un ar Garu, kas augšējā pasaulē. 

Tādēļ es aicinu tuviniekus tiem cilvēkiem, kas miruši šī gada laikā un pirms tam sanēmuši C-vakcinu, piedalīties pētneiciskā sistēmiskā darbā - lai pavērotu, ieraudzītu un varbūt rituāli pavadītu šīs dvēseles Viņsaules ceļos.

Tuvinieki vajadzīgi tādēļ  lai būtu ētiska pieeja šīm dvēselēm, lai mēs neiejauktos tur bez atļaujas. tuvinieki var būt 1.-2. pakāpes radinieki vai arī garigi tuvi cilvēki. Tuvinieki būs klātesoši šai darbā un viņiem vienmēr būs "Stop" tiesības, ja likies, ka tālāk negrib iet. Mirušajam cilvēkam nāves iemesls var būt jebkāds, tam nav jābūt saistitam ar vakcīnām - tas var būt vecums, avārija, vai jebkāda cita slimība.

Pētījums notiks klātienē vai onlain vidē (tam nav kvalitātes atšķirības) pēc sistēmsiko sakārtojumu metodes, kas ir pašlaik skaidrākā un patiesākā metode ieskatam smalkajā plānā. Strādāju latviešu un krievu valodās. Par metodi vairāk lasiet te: Sistēmiskais darbs

Ja ir interese, lūdzu dot man ziņu pa tel.: +371 29393605,vai epastā: zemesvejs12@gmail.com

Tuvākā šāda pētījuma diena būs 30.11.2021.