Izabella Fatima Reuta

Sadarbībā ar Izabelllu aicinu iepazīt skaņu un vizuālo tēlu pasauli, kā arī  iespēju katram atvērt un attīstīt savu iekšējo balsi!

IZABELLA FATIMA REUTA ir Reiki un Gongu Meistare, mākslas terapeite, dziedniece ar vairāk kā 20 gadu pieredzi dažādās mākslas un skaņu terapijas metodēs. Izabella ir cilvēks, kurš palīdz citiem atrast sevi, rod optimālus risinājumus dzīvē, atbild uz neizzinātiem jautājumiem, māca citiem ieklausīties sevī, apjaust savus iekšējos resursus, neapjukt un nebaidīties šajā pasaulē.

"Iekšējā balss"

12 onlain nodarbību cikls 

AICINĀM dalībniekus , kas vēlas atklāt, iepazīt un attīstīt to balsi, ko katram devuši Dievs un Daba kopš dzimšanas, bet ko mēs bieži vien nomācam un aizmirstam dzīves laikā…. Balss ir katrm cilvēkam vienmēr pieejams instruments sevis uzskaņošanai, līdzsvarošanai un atjaunošanai. Balss var dot spēku, var nomierināt, var iepriecināt.... tā ļauj mums tikt sadzirdētiem pasaulē un iekļauties visas dabas lielajā kopējā skanējumā!

Savas īstenās (nevis iemācītās!) balss sadzirdēšana, sajušana un vadīšana ir liels solis uz savas dzīves vadīšanu dvēseles aicinājuma virzienā!

Īpaši aicināti visi, kas strādā ar cilvēkiem, nodarbojas ar pašattīstību vai dziedināšanu.

Muzikālā izglītība un prasme dziedāt nekādā gadījumā NAV vajadzīgas!

Sīkāka informācija pa tel. 29393605 (org.) vai e-pastā zemesvejs12@gmail.com

_____________________________________________________________________________________________________________

_____________________________________________________________________________________________________________

Topošajiem dziedniekiem Izabellas vadībā ir 2 nodarbību pāris "DZIEDINOŠĀS SKAŅAS UN TĒLI"

Šīs nodarbības notiek Tukumā vai Kuldīgā, klātienē.