Elpas dziedinošais spēks

Teorētiski praktisks 8 vebināru cikls par elpas dziedinošo spēku saskaņā ar Kundalinī jogas mācību. 

Elpa ir ļoti spēcīgs instruments sevis stiprināšanā, dziedināšanā, transformācijā. Elpošana dod mums ne tikai gaisu, bet arī smalku dzīvības enerģiju, prānu, kas savukārt iekustina arī visu fizisko matēriju. Kā tu elpo, tādu dzīvi dzīvo - un attiecīgi - kādu dzīvi vēlies dzīvot, tā sāc elpot!

Elpa ir dievišķais mūsos, jo ar elpu mēs esam “sākušies”, un mūsu ceļojums uz šīs Zemes beidzas līdz ar mūsu pēdējo elpas vilcienu un nepārtraukti elpa veido saikni ar mūsu dvēseli.

Apzināta elpošana ved pie labākas sevis izpratnes un palīdz meditācijā.

Elpojot apzināti, mēs varam mainīt savu fizisko pašsajūtu, bioķīmiskos procesus mūsu ķermenī, izprast un transformēt emocijas, sajust sevi. Elpa var ārstēt dažādu orgānu sistēmu problēmas, bezmiegu, stostīšanos, bailes un trauksmi, kā arī dažādas emocionālas problēmas, un veicināt kopējo organisma atveseļošanos.

Kas sagaidāms?

Nodarbības laikā mēs darbojamies praktiski, un uzzinām arī par to, kā konkrētā elpošanas tehnika iedarbojas uz cilvēku.

8 nodarbību laikā iegūstam pamatizpratni par elpošanu no jogas viedokļa un katrā reizē veicam kādus elpošanas vingrinājumus.

1.     Garā, dziļā elpa. Nāsis. Ritms un laiks.

2.     Sildošas, stimulējošas un vēsinošas, nomierinošas elpošanas tehnikas.

3.     Segmentētā elpa un to ietekme uz domāšanu, atmiņu, smadzeņu novecošanās profilakse.

4.     Aizturēto elpu psihoemocionālais efekts.

5.     Mēle, svilpošana.

6., 7. un 8.nodarbībā pievēršamiesimies specifiskām elpošanas tehnikām saskaņā ar jūsu vēlmēm un vajadzībām, piemēram, lai stiprinātu savu eņģelisko dabu, sadzīvotu ar bailēm, attīrītu zemapziņu, attīstītu izturību un koncentrēšanās spējas, stiprinātu imunitāti, pārvaldītu dusmas, uzlabotu gremošanu un atbrīvotos no nelabuma… variāciju ir daudz.

Nodarbību vada Agnese Guļāne. Par sevi Agnese stāsta:

“Es pati praktizēju Kundalinī jogu jau trīspadsmit gadus, kā arī vadu individuālas un grupu nodarbības pieaugušajiem, bērniem un jogas nodarbības topošajām māmiņām. Mans patiesais dzīves aicinājums ir jogas terapija, kas ir specifiska un individuāli piemeklēta jogas prakse cilvēkam, lai pārvarētu kādas veselības vai dvēseliskas grūtības ar jogas instrumentu palīdzību. Šobrīd esmu pievērsusies dziedinošo skaņu pasaulei un dziedinu cilvēkus ar Tibetas dziedošajām bļodām un gongu.”

Nodarbība ir pieejama jebkuram cilvēkam, kurš vēlas iegūt pieredzi par elpas dziedinošo spēku, tādēļ ne iepriekšēja pieredze, ne zināšanas nav nepieciešamas.

Info: 29393605 (org.) epasts: zemesvejs12@inbox.lv

Uz veselību!