UZTURS VESELĪBAI

Aicinām uz divām interesantām sestdienas rītu lekcijām 16.novembrī un 7.decembrī!

Tās dos jums jaunu izpratni par to, kāda ir uztura loma mūsu veselības veicināšanā!
LEKTORE Anna Suhanova – veselības, auglības un uztura speciāliste.

KAM TAS VAR NODERĒT?
Tiem, kas vēlas izprast – kas ir vajadzīgs manam ķermenim, lai es tajā labi justos? Kas domā par savu un savas ģimenes veselību un uzturu mūsu sarežgītajā pasaulē.

Pašlaik internetā ir milzum daudz informācijas, kas ir veselīgi un labi, un ko vajadzētu darīt… ir pieejami dažādi „brīnumlīdzekļi”, kas sola neticamas lietas, bet tas viss nerada pārliecību – ka tieši man tieši tas būs noderīgi!

KAS GAIDĀMS LEKCIJĀS?
Lekcijās Anna palīdzēs izprast - kā veidot individuālu veselīga uztura shēmu katram cilvēkam pašam personīgi, kā atrast piemērotākos „superfoodus” un „brīnumlīdzekļus” un arī parastus, sev atbilstošus pārtikas produktus.
Soli pa solim, praktiskā ceļā viņa ir izveidojusi sistēmu, kas palīdz tikt galā ar dažādām veselības problēmām, izmantojot uzturu, dzīves paradumu maiņu un vēl citas dabīgas lietas, kas uzlabo dzīves kvalitāti katrā gadījumā!

ANNA SUHANOVA ir profesionāla auglības speciāliste un veselības veicināšanas konsultante, diplomēta vecmāte, sertificēta Dabīgās Ģimenes plānošanas un Auglības Atpazīšanas metožu (AAM) instruktore.
Izglītība - Natural Family Teachers’ Association, European Institute for Family Life Education – EIFLE.

TIEKAMIES Tukumā, 16.novembrī un 7.decembrī no 9.30 līdz 13.10 (ar tējas pauzi) Raudas ielā6, Internātpamatskolas telpās, ieeja no pagalma, kas mājas galā.

DALĪBAS MAKSA par 1 lekciju 20,00 eiro.
LĪDZI JĀŅEM personīgie pieraksti. Lekciju laikā un pēc tām ir iespēja uzdot sev aktuālus jautājumus un saņemt izsmeļošas atbildes.

PIETEIKTIES pa tālr. 29393605, vai e-pastā: zemesvejs12@gmail.com

Lekcijas organizē biedrība ‘Moirunams’, kursa “Jaunā laika dziedniecība” ietvaros.

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .