2019.gada rudenī ir sākušās mācības divos interesantos, vērtigos kursos:

"SISTĒMISKO SAKĀRTOJUMU VADĪŠANA"

2 gadīgā kursā tiek apgūta sistēmfenomenoloģijas teorija, sistēmisko sakārtojumu uzbūve, grupu vadīšanas iemaņas, dažādi sakārtojumu veidi, un iepazīti labākie Latvijas sistēmiskā darba meistari!

Kursa programma ir interesanta arī tiem, kas vēlas izprast sistēmiskos procesus pasaulē un cilvēka dzīvē, uzlabot attiecības ar sevi un apkārtējiem, celt savas dzīves kvalitāti un apzināti piedalīties sakārtojumos kā aizvietotāji.

MĀCĪBAS NOTIEK 2 reizes mēnesī, svētdienās, m/c "Saskarsme" Rīgā.

Šim kursam vairs nevar pievienoties, bet var sekot līdzi vai pieteikties jaunumu saņemšanai 1-2 x mēnesī un nākt uz atsevišķām nodarbībām.

Esi aicināts apmeklēt atvērtās nodarbības:

Rita Zālīte. "Pasaku arhetipi. Sapņu izvietojumi." 22.novembrī, 10.00 - 19.00 


_____________________________________________________________________________________

'JAUNĀ LAIKA DZIEDNIECĪBA" 

Janvārī jau otru reizi notiks uzņemšana jauna veida dziedniecības apmācībās pēc programmas “Jaunā laika dziedniecība”

Jaunais kurss ilgst pusotru gadu ar brīvajām papildnodarbībām., pirmajā gadā būs iespēja pilnveidot un atveseļot sevi, tātad – kļūt par dziednieku sev, bet otrajā kursā vairāk mācīsim dziedniecības metodes, ko varēsiet pielietot profesionālajā darbā.

Kāpēc tieši “JAUNĀ LAIKA DZIEDNIECĪBA”? – jo šeit ir iespēja  apgūt tādas dziedināšanas metodes, kas ļauj strādāt ar mūsdienu cilvēkam atbilstošām vibrācijām. Agrāk dziednieks vairāk lietoja savu enerģiju vairāk paļāvās uz mantotām vai iemācītām zināšanām, uz autoritātēm  un dažādiem palīglīdzekļiem.  Tagad ir laiks, kad mēs visi - pilnīgi visi cilvēki un arī pasaule – kļūstam smalkāk vibrējoši un tuvāki radītājam. Līdz ar to mainās arī veidi, kā mēs iedarbojamies cits uz citu dziedināšanas jomā. Jaunās metodes ir vairāk intuitīvas, vairāk balstītas rezonansē starp dziednieku un klientu, tās ir it kā netaustāmākas, garīgākas un individuālākas katram unikālajam gadījumam – jo unikāli esam mēs visi. Var teikt, ka mācīsieties mazāk gatavas metodes, vairāk veidus, kā katru reizi pie šīm metodēm tikt, darbojoties pasaules smalkajos plānos.

ŠAJĀ PROGRAMMĀ UZSVARS tiek likts uz dziednieka paša, kā kvalitatīva darba instrumenta, sagatavošanu. Mēs katrs esam unikāli, gan kā dziednieki, gan kā klienti, un katram labam dziedniekam top viņa paša metodes, ko nav iespējams atkārtot. Ja dziednieks ir gatavs darbam kopā ar saviem augstākiem spēkiem, ja viņš ir apzināts šeit un tagad, darbs ar klientu ikreiz notiek iespējami labākajā veidā.

NODARBĪBAS NOTIEK 2 reizes mēnesī, ar bāzes vietu Tukumā vai Kuldīgā. 1x mēnesī ir klātienes nodarbību diena, 1x mēnesī ir onlain nodarbības. Ir vasaras prakses nometne un dažādas papildnodarbību iespējas.

Vairāk lasi te:

TUKUMA KURSS (pašlaik mācās 2.gadu)

KULDĪGAS KURSS (drīz sāksies!)

KursI darbojas pēc 'punktu sistēmas' - lai tiktu pie diplomdarba un beigšanas diploma ar dziednieka kvalifikāciju, nav obligāta tieši šī kursa visu nodarbību apmeklēšana - jūs varat savākt vajadzīgo punktu skaitu arī citās biedrības "Moirunams" organizētajās nodarbībās un lekcijās.

Jebkurā gadījumā var sekot līdzi vai pieteikties jaunumu saņemšanai 1-2 x mēnesī un nākt uz atsevišķām atvērtajām nodarbībām.

Esi aicināts apmeklēt atvērtās nodarbības:

BŪS......

Šīs nodarbības jau ir notikušas, gaidīsim jūs citā reizē! Nodarbību aprakstiem ir informatīvs raksturs:

"Vienkāršā fizioloģija", 4 vebināri, vada Anna Suhanova.

"Saules spirāles veidošana", Mares radošā darbnīca

"Īsa pamācība veģetārajā ēšanā", 2 vebināri, vada Dita lase.

"Dziedniecības metodes. Meditācija.", 3 nodarbības, vada Marija Sils

"Augu dziednieciskais spēks", 6 lekciju cikls, vada Juris Bušs.

"Šamaniskā prakse.  Iekšējais ceļojums", prakse, vada Marija Sils.

"Dziedinošās kustības un skaņas" 5 nodarbības, vada Ramona Pole.

"Saiknes ar Visumu veidošana", 5 meditāciju nodarbības, vada Kaspars Kalniņš.

"Cilvēka un Pasaules enerģētika" 3 lekcijas, vada Marija Sils.

"Ķermeņa atjaunošana elpojot" 4 nodarbības, vada Aigars Mozulis.

"Uzturs veselībai" 2 lekcijas, vada Anna Suhanova.

"Sava un mājas biolauka attīrīšana" lekcija +prakse, vada Marija Sils.

"Aromāti labsajūtai", lekcija + prakse, vada Iveta Kursiša.

"Krāsu un zīmju dziedniecība", 4 nodarbībās, vada Marija Sils.


 

 

 

 

 


 .