UZTURS un DEFICĪTS

Aicinām uz divām interesantām brīvdienu lekcijām 23. un 31.janvārī.

Tās dos jums jaunu izpratni par to, kāda ir uztura loma mūsu veselības veicināšanā!
LEKTORE Anna Suhanova – veselības un auglības speciāliste, kas strādā ar uztura līdzsvarošanu.

KAM TAS VAR NODERĒT?
Tiem, kas vēlas izprast – kas ir vajadzīgs manam ķermenim, lai es tajā labi justos? Kas domā par savu un savas ģimenes veselību un uzturu mūsu sarežgītajā pasaulē.

Pašlaik internetā ir milzum daudz informācijas, kas ir veselīgi un labi, un ko vajadzētu darīt… ir pieejami dažādi „brīnumlīdzekļi”, kas sola neticamas lietas, bet tas viss nerada pārliecību – ka tieši man tieši tas būs noderīgi!

KAS GAIDĀMS LEKCIJĀS?
1.lekcijā Anna palīdzēs izprast - kā veidot individuālu veselīga uztura shēmu katram cilvēkam pašam personīgi. Kā atrast piemērotākos „superfoodus” un arī parastus, sev atbilstošus pārtikas produktus. Īsāk sakot - ko labāk ēst un ko neēst ikdienā.

2.lekcijā uzzināsiet - kā sajust, ka organismam kaut kas trūkst? Cikvēks daudzas uzturvielas uzņem ar pārtikas produktiem. Bet tas, kasšodien irikalu plauktos, ne vienmēr apmierina mūsu organisma vajadzības. Produktu kvalitāte, apstrāde, izcelsme.... dažādi dzīves stili un ēsanas paradumi...  Mēs dzīvojam in formācijas laikmetā, kas bieži ir tik pretrunīgs. Kā atpazīt savus deficīta stāvokļus? Kāda ir dažādu diētu izcelsme un efektivitāte? Ko satur mūsdienu produkti un kā tie darbojas mūsu organismā? 

ANNA SUHANOVA ir profesionāla auglības speciāliste un veselības veicināšanas konsultante, diplomēta vecmāte, sertificēta Dabīgās Ģimenes plānošanas un Auglības Atpazīšanas metožu (AAM) instruktore. Izglītība - Natural Family Teachers’ Association, European Institute for Family Life Education – EIFLE. Soli pa solim, praktiskā ceļā viņa ir izveidojusi sistēmu, kas palīdz tikt galā ar dažādām veselības problēmām, izmantojot uzturu, dzīves paradumu maiņu un vēl citas dabīgas lietas, kas uzlabo dzīves kvalitāti katrā gadījumā!


TIEKAMIES ZOOM, 23. janvārī (sestdien) un 31.janvārī (svētdien) no 14.00 līdz 17.30. Pieejas saiti saņemsiet pēc pieteikšanās un dalības maksas saņemšanas.

DALĪBAS MAKSA par 1 lekciju 18,- eiro.
Lekciju laikā un pēc tām ir iespēja uzdot sev aktuālus jautājumus un saņemt izsmeļošas atbildes - iesakām tos iesūtīt jau iepriekš, tad lekciju var sagatavot precīzāk atbilstošu auditorijai.Info pa tālr. 29393605 (org.), vai e-pastā: zemesvejs12@gmail.com


Lekcijas organizē biedrība ‘Moirunams’, kursa “Jaunā laika dziedniecība” ietvaros.

 .