Saules spirāles radīšana

Radīsim ar savām domām un rokām katrs savu N O D O M U tādā spēcīgā simbolā kā S P I R Ā L E (no dabīgajiem akmentiņiem un kristāliem), kas vienlaikus kalpos arī kā S A U L E S ķērājs ievirzot saules enerģiju telpā - tādā veidā telpu enerğētiski attīrot un harmonizējot.

Savu maģisko S P I R Ā L I   Tu radīsi kopā ar M A R I Radošuma burvi 
Būs arī Koshi zvanu skaņas, kuras katru radošo būtni ievedīs vēl dziļāk un mağiskāk radošuma burvībā.


M A R E Enerğētisko - simbolisko rotu radītāja un radošo nodarbību vadītāja. Esmu savu dzīves ceļu apzināti pēdējos gadus izvēlējusies vadīt radošumā un mīlestībā dalos. Rokas – tas ir mūsu radīšanas instruments smalkajā plānā. Rokas palīdz sakoncentrēt enerģiju, tās ir kā turpinājums smalkajā plānā, un spēlē savu noteiktu lomu enerģētiskajā plānā. Mēs ik katrs spējam R A D Ī T un es savās nodarbībās dodu iedvesmu noticēt savam radošumam. Radu arī individuālas enerğētiskās rotas. Rotas radu kā talismanus-spēka rotas. Liekot enerğētiski nodomā to informāciju, kuru Visums sūta un to enerģiju un nodomu, kuru klients vēlas sajust. Rotas ir kā spogulis - Dvēseles spogulis, kurš rāda to skaistumu un mīlestību, kura mūsos mīt, bet ikdienas steigā to dažreiz aizmirstam. Savu dzīves ceļu eju pilnveidojot sevi dažādās dziednieciskās un enerğētiskās praksēs un mācībās. Esmu pateicībā par To ko Daru un Radu.

AICINĀTI -

Visi, kas vēlas attīstīt savu radošo jaudu, iegūt paša darinātu Spēka un Gaismas simbolu un pavadīt jēgpilnu sestdienu jaukā sabiedrībā!
Līdzi ņemam savu īpašo sveci, prieku un radošumu.
Cepums, tēja, kafija - būs uz vietas,


KUR, KAD, KĀ?
Tukumā 21.novembrī, no 13.00 līdz 17.30.
Precīza adrese – pēc pieteikšanās.
Uz Tukumu ir laba sabiedriskā transporta satiksme, tomēr aicinām dalībniekus vienoties kopā braukšanai.


DALĪBAS MAKSA = 30,- eiro (ietverti visi materiāli)
Vietu skaits ir ierobežots – lūdzam pieteikties savlaicīgi!
Pasākumu organizē biedrība “Moirunams”.
VAIRĀK INFO:
Tel. 29393605 (Marija)
e-pasts: zemesvejs12@gmail.com


Uzmanību!
Pasākumā kategoriski AIZLIEGTA ieeja jebkuram, kam telefonā būs aktīva aplikācija "Apturi Covid"! Enerģētiskā lauka tīrības un sociālās drošības dēl lūgsim arī atslēgt internetu telefonos.


Tiekamies Saulē!
 .