Cilvēks caur krāsām un laikiem

Aicinām uz Santas Pīlāces meistarklasi Tukumā 17.aprīī! 
Tiksimies, lai caur Aura-somas krāsu pāriem, caur maiju kalendāra ritmiem labāk iepazītu sevi un pasauli.

 

“Es esmu un mans vārds ir Santa. Esmu krāsu terapeite, astroloģe, holodinamikas praktiķe. Savā ikdienas praksē es veiksmīgi apvienoju visas trīs šīs metodes un vēl vairākas citas - numeroloģiju, Taro, ēteriskās eļļas, maiju kalendāru, neirografiku sakrālo ģeometriju, latvisko ritu.


SANTAS TALANTS IR SAREDZĒT UN PARĀDĪT cilvēka dažādos aspektus – iedzimto potenciālu, talantus, dzīves pārbaudījumus, ģimeni, attiecības, darbu u.c. Palīdzēt noorientēties pašam sevī un krustcelēs saredzēt iespējamos ceļus, kādi ejami tālāk. Tas ļauj cilvēkam būt pašam, sajust un sadzirdēt savu dvēseli. Kopdarba laikā reizēm zūd laika sajūta, bet rodas dvēseles klātbūtnes sajūta. Tas ir ļoti svarīgs transformācijas ceļa posms, lai atgrieztos atpakaļ pie sevis.


MEISTARKLASĒ būs ievads AURA - SOMA krāsu terapijas sistēmā. Aura-soma atbild uz 4 pamatjautājumiem: "Kas es esmu?", "No kurienes es nāku?" "Ko es te daru?" un "Kurp es eju?" Dvēsele runā krāsās, es esmu tulks, kas iztulko dvēseles atbildes. Citiem vārdiem - krāsu terapija palīdz atvērties cilvēku dvēselēm un ar tās palīdzību ir iespējams savu dvēseli sadzirdēt, sajust un uzklausīt, ko tā saka un jūt.


LAI LABĀK SAPRASTU SEVI laikā un telpā, paralēli krāsām, apskatīsim kādu debespusi un laika vilni katrs pārstāv pēc maiju kalendāra.
Pasākums notiek kursa “Jaunā laika dziedniecība” ietvaros, tādēļ orientēts uz cilvēka atveseļošanos, bet būs interesants arī citiem, kas vēlas iepazīt sevi.
Sakarā ar situāciju valstī, grupā dalību var ņemt tikai vadītājai un organizatorei pazīstami dalībnieki, par kuru godaprātu esam pārliecināti un kas apņemas ievērot grupas dalības nosacījumus. Atstājam sev iespēju atteikt dalībniekiem, par ko neesam pārliecināti.


Dalības maksa 28,- eiro
Tiekamies 17.aprīlī plkst.13.00 – 17.30
Notikuma precīzu norises vietu paziņosim pēc pieteikšanās.
Rīta pusē ir iespēja pieteikties pie Santas uz individuālu konsultāciju!\


Sīkāka informācija pa tel. 29393605 (org.) vai e-pastā zemesvejs12@gmail.com
Pieteikties lūdzam šeit: ANKETA


Pasākums ir kursa "Jaunā laika dziedniecība" atvērtā nodarbība.

 .