SAVIENOJUMS AR VISUMU 

Piecās ziemas sestdienās aicinām būt cieši kopā ar savu būtību un garu, piedaloties jaunā laikmeta meditatīvajās praksēs savu enerģiju dziedināšanai – atverot savu Sirds telpu un savienojoties ar Visuma enerģijām.

Datumi: 4.janv., 18.janv., 1.febr., 15.febr., 7.marts.

NODARBĪBAS VADĪS Kaspars Kalniņš – vērotājs caur apzinātību, jauno enerģiju dziednieks, meditētājs un meklētājs.

KAM TAS VAR NODERĒT?

·         Visiem, kas meklē savu dziļāko būtību, saikni ar savu garu un visumu – neatkarīgi no ticības, no sociālā statusa un iepriekšējās dzīves pieredzes.

·         Tiem, kas vēlas sajust un saprast savas enerģijas, attīrīt savus enerģētiskos kanālus, aktivizēt un vadīt dzīvības spēku plūsmas sevī.

·         Katram, kas vēlas lielāku apzinātību savā ikdienā, kas grib atmodināt savas snaudošās spējas un pilnvērtīgāk ierakstīties savas dzīves plūsmā.

KAS GAIDĀMS NODARBĪBĀS? 

4.janvārī. Enerģiju sajušanas un vadīšanas vingrinājumi, kas ir pamatā sevis dziedināšanai. Tajos aktivizēsim enerģētiskos kanālus, caur kuriem spēku plūsmas cirkulē caur fizisko ķermeņi savienojumā ar auru. Vingrinājumu laikā sāk skaloties enerģētiskie kanāli, dzīves laikā saveidotie auras sabloķējumi izjūk, dabīgā cirkulācija atjaunojas.

18.janvārī. Sirds telpas atvēršanas prakse. Sirds telpa ir centrs, jeb savienojuma punkts ar visiem citiem enerģētiskajiem un citu dimensiju ķermeņiem. Bieži ir tā, ka sāpīgu dzīves pieredžu rezultātā šī telpa ir aizvērusies, iesalusi, kā rezultātā, lai kā cilvēks vēlētos dzīvē ko jaunu, viņam nekas īsti neizdodas. Sirds telpa ir tā vieta, kur mēs kā būtība saņemam nepieciešamo enerģiju radīt. Nodarbības laikā tā tiek aktivizēta un atvērta.

1.februārī. Savienojuma izveidošana ar visumu. Pēc šīs prakses ir iespēja saņemt informāciju atpakaļ no milzīgās visuma bibliotēkas sapratnes formā caur sajūtām. Bieži vien cilvēkiem procesa laikā nāk arī eņģeļi palīgā, lai palīdzētu iet šo ceļu – tie rāda zīmes vai pagātnes notikumus, kas mūsos ir ieķērušies kā bloki un ko mēs varam attīrīt.

15.februārī. Savienojums ar visumu tiks nostiprināts saistībā ar sirds telpu – ieraudzīsim un apskatīsim dziļākus slāņus visuma apvāršņos. Atbrīvojoties no visa liekā, cilvēks sāk saņemt tīru enerģiju no avota.

7.martā. Atradīsim  katrs savas dzīves virzienu un ļausimies tā plūsmai. Sevis apzināšanās fiziskajā un enerģētiskajā telpā vienlaicīgi dod iespēju savienoties ar visu pasauli, radot izpratni par visu notiekošo, viegli redzēt, noteikt savu dzīves ceļu. Nodarbības rezultātā, sakārtojot savu enerģētisko lauku, cilvēka būtība tīrā veidā var radīt to, kādēļ ir nākusi šeit uz zemes.

KASPARS KALNIŅŠ kopš 2008. gada nodarbojas ar ārpus ķermeņa ceļojumiem, apzinātajiem sapņiem, kas liek saprast, ka pasaule kurā mēs dzīvojam, nav tikai fiziskā plānā, bet gan arī citās, enerģētiskās dimensijās. Meklējot atbildes uz daudziem jautājumiem un apgūstot esības dziļumus, apzinātību nākusi metode dziļāka savienojuma izveidei ar Visumu.

Par sevi  Kaspars saka: “Ikdienā patīk vērot lietas, kā tās attīstās, kur nonāk, kas notiek tālāk. Šādi vērojot, dažādiem procesiem un lietām sāku saskatīt daļas, kas nefunkcionē kā arī redzēju iemeslus tam, kā arī ko var darīt, lai procesi aizietu tālāk. Jo dziļāk pētīju, jo plašāka sapratne par pasaulē notiekošo atvērās. Dziedniecības sesijās vai konsultācijās sāku dalīties ar savu pieredzi un izrādījās, ka to var iemācīties jebkurš.

TIEKAMIES Tukumā, sestdienās, no 14.50 līdz 17.30 Raudas ielā 6, Internātpamatskolas telpās.

DALĪBAS MAKSA par 1 nodarbību 15,00 eiro.

LAI PIEDALĪTOS, nav vajadzīga nekāda iepriekšēja sagatavotība – ir vajadzīga atvērtība un gatavība paplašināt savu redzesloku!

PIETEIKTIES pa tālr. 29393605, vai e-pastā:  zemesvejs12@gmail.com

Lekcijas organizē biedrība ‘Moirunams’, kursa “Jaunā laika dziedniecība” ietvaros.

 

 

 .